Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Spadek cen nieruchomosci


gumis107

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 874
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Toż stodółka, jak na wsi stanie, to proporcje będzie miała dokładnie takie same, jak wszystkie inne chałupy w okolicy, jeno wykończeniówka moderna. :lol: Znaczy się, cel jest: wtopić się we wsiowy krajobraz. U nas w planie zagospodarowania przestrzennego nazywają go ruralistyczny :wink:

No, uśmiecham się do Ciebie słodko. :roll: Wybacz tę moderną wykończeniówkę, ale kolejny dworek polski jakoś ten teges, no nie bardzo :roll:

 

A do gazet też czasem zaglądam :D , no Gazety Wybiórczej nie dotykam, ale inne owszem :lol: . Za to radia tok efem słucham, a to tuba Wyborczej, więc wychodzi, że wszystkie gazety czytuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje ile realnie kosztuje m2 mieszkania w Wawie? Interesuje mnie Praga płd mieszkania rocznik od 2000. Jakoś w cenach ofertowych nie zauważyłam dużych zmian. :roll:

 

Jeśli za Pragę Płd uznajesz też Wawer, to realnie ceny zaczynają się niewiele ponad 5000/m2 u deweloperów. Zjawisko, o którym mówisz, to psychoza na rynku wtórnym, który w okolicy nowych inwestycji oferuje 10, 20, czasem 50 lat starsze mieszkania za 50-100% więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo jest z domami, spadają ceny rynku pierwotnego. Od deweloperów mozna kupić sporo taniej niż w 2007 roku, ale osoby prywatne trzymają cenę 2008, pewnie dlatego, że w odróżnieniu od deweloperów, nie muszą tych domów sprzedawać.

 

Hehe, takie handlowanie pro forma. Tylko że im się chce płacić za wznawianie ogłoszeń. Dziwni ci ludzie czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się tą Pragą szczycisz.

Powtarzam Ci.

Jak mi nawalił w zeszłym roku pasek od pompy wspomagania i spytałem policmajstrów gdzie naprawiać, to rady nie udzielili w sprawie warszatu, ale jednomyślnie stwierdzili"panie, ale tutaj , na noc, to pan tego auta na pewno nie zostawiaj."

Jest jakaś satysfakcja u Ciebie z tego powodu? Lump?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lumpie, ogólniak na pradze kuńczyłam, no i z pół roku mieszkałam (przy rozlewni spiryta). Tyla widziałam, że Niemce nie zombardowali pragi do poziomu 0 w czasie wojny. Ale też często miałam wrażenie, że mieszkańców to trza by jednak jakoś "rozcieńczyć" (znaczy się z mieszkańcami innych dzielnic zmieszać), żeby tam się dawało żyć. No i jeszcze by trza parę mostów postawić, coby z cywilizacją połączyć. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...