Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Spadek cen nieruchomosci


gumis107

Recommended Posts

The CrowHouse .

 

Dla wszystkich , którzy chcą zobaczyć jak naprawdę działa świat - polecam zwłaszcza" big picture" .

 

Będą usatysfakcjonowani ci, co wszędzie i zawsze wietrzą spisek i ci, którzy wiedzą dużo, bo wiedzą czemu tak to działa.

Dla nieanglojęzycznych - szukajcie a znajdziecie w necie z napisami.

 

http://www.thecrowhouse.com/home.html

 

Szczególnie polecam jak działają pieniądze : Money as Debt. Też do ściągnięcia po ciemnych stronach mocy.

 

A może nie oglądać tego , niewiedza bywa zdrowsza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 874
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jareko ,proszę przestań choć na parę dni z tym co niektórym prostowaniem psychiki .Myślałem że po twoim komentarzu o żydach i masonach nie będę musiał prosić a ty znowu zaczynasz i zniweczysz tym moje marzenia.

Mój sąsiad który jest właścicielem zakładu pogrzebowego zamówił sobie helikopter i obiecał że pozwoli mi polatać(zawsze o tym marzyłem)na moje pytanie skąd ten pomysł odpowiedział że odwiedził forum Muratora i interes mu się będzie rozkręcał.A jak przeczyta twoje komentarze gotów jest zrezygnować,popaść w depresję itd.no i moje marzenia diabli wezmą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w skladzie budowlanym uslyszalem: "podnosimy ceny bo jest kryzys, a z czegos musimy zyc" oczywiscie tam nie kupilem, ale cos w tym jest...

 

:D:D:D

 

Powodzenia dla nich z taką "znajomością" handlu.

 

 

To widzę że nie rozumiesz pewnych zjawisk - tobie życzę powodzenia obyś nie brał się za handel.

 

Podwyżki są ponieważ większość towarów importujemy ze strefy Euro. Jeżeli złoty osłabił się w stosunku do Euro to jakie rozwiązanie inne widzisz. Żeby uratować swoje zyski trzeba podnieść cenę bo inaczej będziesz dokładał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Dla przykladu:parcela ceniona w lecie na 550.000zl (czyli ok 250.000CHF) dzis jest wystawiona za 170.000zl czyli za ok 50.000chf (spadek wartosci we franku o 80%),segment w stanie surowym,tfu,tfu deweloperskim sprzedawany na gorce w cenach 500-600 tys zl ,czyli 250-300 tys chf dzis jest wystawiony za 220 tys zl,czyli ok 65chf(spadek we franku o ok 70%).

 

witam, człowieku napisz gdzie takie okazje to chętnie kupie :)))

 

albo nie...

 

poczekam aż zaczną za darmo rozdawać :lol:

 

 

albo nie...

 

 

 

poczekam aż zaczną dopłacać byleby ktoś tylko stał się właścicielem nieruchomości :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

trochę chyba kolegę fantazja poniosła z tymi cenami :lol:

 

pozdrawiam

Witam,nie poniosla .Jak chcesz to mozesz znalesc nawet w allegro,Po prostu niektorych cisnie z kasa i musza sprzedac ,a jakos chetnych nie ma.Nie patrz na ceny wywolawcze w posredniakach ,bo posrednictwo bierze % od WARTOSCI WYSTWIONEJ NIERUCHOMOSCI!!!!,a nie wartosci sprzedazy.W mojej okolicy ar kosztuje teoretycznie ok 10 tys zl ,ale znam parcle po 3tys /ar i jakosc nie ma chetnych.Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie poniosla .Jak chcesz to mozesz znalesc nawet w allegro,Po prostu niektorych cisnie z kasa i musza sprzedac ,a jakos chetnych nie ma.Nie patrz na ceny wywolawcze w posredniakach ,bo posrednictwo bierze % od WARTOSCI WYSTWIONEJ NIERUCHOMOSCI!!!!,a nie wartosci sprzedazy.W mojej okolicy ar kosztuje teoretycznie ok 10 tys zl ,ale znam parcle po 3tys /ar i jakosc nie ma chetnych.Pzdr

 

witam, kolego KONKRETY MNIE INTERESUJĄ, proszę o przykłady z 1 postu strona www lub telefon. Jeśli w grę wchodzi Kraków lub bliskie okolice,jestem gotów się przeprowadzić (a blisko nie mam) :))))

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie teraz w tamtej okolicy ar wywolawczo jest powyzej dychy,ale to scisla teoria ,bo jak widac nawet za ulamek ceny nie ma chetnych.Okolo 2 lata temu leszcze kupowaly tam ar po ok 4-5 tys frankow ,wiec sobie podlicz ile sa w plecy skoro dzis mozna kupic po ok 1 tys frakow.Pzdr

 

Czym innym jest cena ara działki ok 10ar, w centrum miejscowości, 30x35m, uzbrojonej, z asfaltowym dojazdem, chodnikami, oświetleniem, w dzielnicy z niską zabodową itp, a co innego ta działka - w polach, dojazd utardzony, mediów brak a przedewszyskim kształt działki 20x210 (nie da się podzielić, wąska, trudna w zagospodarowaniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wlasnie sprzedawano OKOLICZNE DZIALKI !!!! za ok dyche ar.Wez popatrz w allegro to sie dowiesz .Po prostu teretycznie w okolicach ok 20 km od scislego centrum Krakowa dzialki teoretycznie stoja najnizej ok8- 10 tys /ar.Jezeli jest lepsza okolica to dochodza do 100tys/ar lub wiecej.Majac dzis kase przy tylku naprawde mozna trafic dosc iekawe okazje za ulamek ceny z przed roku ,dwoch ,ze nie wspomne jak dzisejsza cena ma sie do franka.Nieruchomosci spadaj i zadne zaklinanie ,tego nie zmieni,tylko trzeba zrozumiec ,ze czym innym sa ceny wywolawcze ,a zupelnie czym innym ceny transkacyjne.Zaden deweloper oficjalnie nie opusci cen np o 30-40 % ,ale jak sie poszuka ,kupujacy sie nie napala ,to takie upusty cenowe jezeli trafimy na desperata ktorego bank gniecie ,sa dzis codziennoscia.Nawet posredniacy jada z cenami w dol ,bo nie maja obrotu(pomimo,iz maja prowizje od cen wywolawczych).Dom do remontu w okolicy w ktorej kupilem ostnia chalupe zjechal z ceny w posredniaku z 300 tys na 210tys.Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ruszlas sie za dzialka czy czekasz ,az sama wpadnie ?Wez ,auto,kup transporter piwa ,jakies chlopa i pojezdzij po okolicy(najlepiej autem 4x4 i to nie bulwarowka ,ale takim w ktorym nie boisz sie o lakier).Chlopa wydeleguj pod okoliczny sklep,niech nawiaze kontakty z okolicznymi zulami,oni wiedza o roznych dziwnych okazjach (stad ten transporter piwa konieczny do nawiazania kontaktow :-) ,a autkiem pojezdzij troche po okolicy i popytaj.Ja juz 2 razy w zyciu znalazlem domy okazyjnie w okolicy w ktorej chcialem,a raz wymagania mialem konkretne ,dom musial byc dokladnie na ok 200 metrowym odcinku drogi ,przy drodze i musial miec mozliwosc zrobienia parkingu,trafiem go od reki za grosze :-).Powodzenia i nie daj sie nabrac na ceny wywolawcze ,a poza tym czesto duzo lepiej jest kupic dom do remontu niz budowac ,bo jest to duzo bardziej oplacalne.Acha zeby nie bylo ze kituje ,wlasnie koncze remont domu ktory bedzie mnie kosztowal zrobiony tyle co garaz w mojej wsi :-).Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...