Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Spadek cen nieruchomosci


gumis107

Recommended Posts

Jareko,flaszkę to ty masz u mnie .Sprzedałem dzisiaj twój pomysł z 100 letnią gwarancją swojemu dostawcy mat.izolacyjnych na dzień dobry dostałem 10% rabatu........Mój dziadek zawsze powtarzał że pieniądze leżą na ulicy tylko schylić ...itd.

 

Przy schylaniu - zaleca sie jednak ekstremalna ostroznosc. :lol: :lol: :lol: :lol: Dziadek powinien to tez czesto powtarzac - na wszelki wypadek zeby nie bylo nieprzyjemnych zaskoczen. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 874
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Owieczki czy potraficie krytycznie myśleć? Czy wy zdajecie sobie sprawę do czego wywołany sztucznie został kryzys? Nie,nie wiecie bo tak ten system został stworzony ażeby owieczki nie miały czasu zapoznać sie z tym,dom praca i tak w kółko ,masmedia i robienie sieczki z mózgu.Ktoś z was wie co to jest Bildenberg grup? Albo rodziana rockefelerów,zacznijcie buszować po necie,poznajcie prawde ,czasu naprawde zostało mało,polecam 7mio częściowy wywiad z człowiekiem który zmarł w 2007 roku,a takim owieczkom zaślepionym chciał przekazać prawdę,to tylko około 70min wykładu,ktoś kto myśli wyciągnie wnioski,resztę owieczek pozdrawiam,niech się kładą spać jutro do pracy,poniżej link z wykładem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Przy schylaniu - zaleca sie jednak ekstremalna ostroznosc. :lol: :lol: :lol: :lol: ....
zwłaszcza pod prysznicem schylać się po mydło :lol:

 

Zwlaszcza ...... ale jak po pieniadze lezace na ulicy.....ekstremum ostroznosci dziadek zalecal. :D :D :D Sie do babki tez podobno choc naukowo nie udowodniono i w wykresy wzrostu nie ujeto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se nieśmiało myślę, że ktoś ma w tym interesik , żeby jak najwięcej ludzi wpadło w problemy psychiczne ( za wyjątkiem tych, którzy już je posiadają 8) )

 

Samo dobro z takiego faktu rzeczy.

Różne prośki, maści i wdychanki na depresję będą miały wzięcie w farmaceutycznych punktach, niedługo wręcz bądą sobie leżały jak te gumy przy kasach.. :roll:

 

No i przemysł dżewniany ruszy pełną parą, wszak zamówienie docelowe wieko/pomne są elementem tej gry. No a wewtrumnę trzeba włożyć kawałek materii - więc i przemysł włókienniczy podreperuje swój status.

 

Jak by nie patrzyć, nie ma bata, komuś się polepszy, jak się pogorszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem - planeta X zniszczy nas w 2012

grupy trzęsące światem wywołały kryzys i to nie pierwszy na naszej planecie

Żydzi, Masoni, Cykliści no i Balcerowicz - to plagi tej ziemi :lol:

itd itd wiec my maluczcy możemy śmiało kłaść sie do dębowej skrzyneczki :lol:

Wczoraj właśnie nas cos mineło blisko,bliziutko :evil:

http://wiadomosci.onet.pl/1927104,16,item.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...