Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

spacerówka


kania

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...

A ktoś miał okazję użytkowac mutsy spidera?

Koniec końców została u mnie opcja, ze stary wózek 3funkcyjny zostaje na codzienne ujeżdżanie po naszych polnych drogach (szykuje się druga córcia, wiec kolo różowy nie będzie przeszkodą :wink: ) a na miejskie wypady, wakacje, zakupy itp chcę kupic lekki składany wózek, który zajmuje mało miejsca w bagażniku.

Spider strasznie mi się podoba i jak na razie jestem nastawiona na zakup - moze nawet już w te wakacje - Julka sobie pokorzysta a na wiosnę będzie dla Małej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arco, pytalas kiedys o ZAPP'a, a ze jest podobny do SPIDER'a, ta odpowiem tutaj.

 

Kupilismy go ponad 4 lata temu jak Antos mial 1,5 roku jako wozek do samolotu. Sprawdzil sie swietnie, chociaz szybko zrezygnowalismy z jazdy nim po kocich lbach i piasku na plazy. Za to w miescie byl niezrownany. Potem Tosiek podrosl i wozek wyladowal w szafie, az urodzil sie Jas. I tu ZAPP przeszedl wszelkie testy - przez pol roku sluzyl nam jako stelaz pod fotelik i gondolke. Sezon zimowy znowu przelezal w szafie, a na wiosne Jasiek korzystal juz z siedziska. Moja opinia jest taka

 

ZALETY

* maly

* niezwykle zwrotny

* lekki

* fajna torba do pakowania na czas podrozy

 

WADY

* siedzisko nie rozklada sie do spania - moje dzieci nie mialy w zwyczaju spania na spacerach

* nie nadaje sie na nierowny i piaszczysty teren - ale ktora parasolka sie nadaje

* kolka "hucza" - mnie jakos ich odglos nie przeszkadza

* nie ma kosza - dokupilam na allegro

* po zlozeniu nie ma blokady zabezpieczajacej przed samoistnym rozlozeniem

* do zlozenie i rozlozenia potrzebne sa dwie rece.

 

Generalnie jestem z niego bardzo zadowolona i gdybym miala wybierac jeszcze raz, to bym go kupila.

 

O mutsy poczytaj tutaj

 

http://szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?&s.sm.query=mutsy+spider&s.sm.title=&s.sm.forumXx=583&sf=tresc&s.sm.author=&y=0&x=0

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się kupować "3 w 1" spacerówki w takich wydaniach to zwykle porażka. Ja mialam (mam :) trzy wózki Deltim - wsumie niby 3 w 1,

Ja z deltima 3w1 byłem zadowolony-szczególnie ze skrętnych przednich dużych kółek. B. łatwy w prowadzeniu. Faktem jest, że ciężki, solidny przez co mało mobilny. Obsłużył 2 dzieci i nie uległ rozpadowi.Na szybkie wypady autem dobrze mieć spacerówkę, którą można rozłożyć jedną ręką - są takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...