Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie degustuje tylko cały czas wyrywa sobie kudły z głowy, wykrzykując przy tym różne wyrazy, ogólnie rzecz biorąc mało pochlebne.

 

Ten sufit w garderobie.... niestety wyjdzie cenowo ciut drożej, niż zakładałem. Wszystko za sprawą profila bocznego, który musiałem dokupić w sobotę. Profil taki to blaszany kątownik, trzymetrowej długości. Samochód biodegradowalny, którym się poruszam na codzień ma wewnątrz tak od narożnika do narożnika (po skosie) mniej więcej 2,90, a że te kątowniki są dość wiotkie, więc "zmieściły się". Niestety, jak wczoraj zauważyłem, przednia szyba tej operacji nie przeżyła...

 

:bash::bash::bash:

 

J. (i 420zł do wydania ekstra...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niestety, jak wczoraj zauważyłem, przednia szyba tej operacji nie przeżyła...

 

Może w nogi pasażera bezpieczniej kierować ładunek? W moje autko budowlane (siena, sedan) wchodzą sztywne 3metrowe CDki i bagażnik się zamknie.

 

Dwie kuny na futro to bydzie za mało ale na rękawiczki robocze starczy :)

 

Albo mufka - bardziej hydraulikowi pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że próbowaliśmy i tak, ale było gorzej, bo wtedy profil tyłem wystawał tuż pod sufitem (a więc bardziej) i w pozycji.... że tak powiem, wzwiedzionej, próba zamknięcia klapy bagażnika skończyłaby się centralnym przedziurawieniem szyby sztychem profilowym prostym :)

Ułożony tak jak jechał spotykał się z klapą pod łagodniejszym kątem, wystarczyło lekkie zgięcie całości po łuku.

 

Echhh.... :bash:

 

J.

 

PS: co do mufki - pomysł interesujący. Boję się tylko, że kuna ma za mały przekrój poprzeczny. Od strony pyska jeszcze jeszcze, ale druga ręka? Co z nią?

PS2: i tu mi się przypomina stary kawał o chomiku "uzdatnianym" taśmą klejącą. Nie, nie zacytuję! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach budowlanej solidarności jedną taką Kunę wczoraj wieczorem przejechałem... (następny chetny był jeleń na poboczu, ale darowałem mu. W końcu Łoś z jeleniem mogą czasem przy Żubrze razem posiedzieć )

 

 

 

 

ps do obrońców zwierząt - sama się pchała, chyba samobójczyni. Rzuciła się prosto pod koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj tylko, żeby się za kable w samochodzie nie zabrała, bo moim aucie zabrała się właśnie za kable i wygłuszenie. Może spróbowałbyś położyć na jakiś czas w miejscu, gdzie ona się kręci kostkę, taką którą wkłada się do muszli klozetowej, żeby "zabijała" bakterie ;) Powodzenia w walce z intruzem ;)

DSC00110.jpg

Edytowane przez Dafi Pe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) u mnie kiedyś w komorze silnika zadomowił się szczurek, biedaczysko nie przeżyło, zmumifikował się.. nie wiem co było powodem że nie mógł wyjść, przy kolumnie MacPersona zrobił sobie siedzisko :)

 

Bywa że podtruty gryzoń wędruje sobie to tu, to tam... W końcu gdzieś kończy żywot, czasem w miejscach całkowicie dla nich nienaturalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...