Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ten regał był bardzo fajny, na tym rysunku widać samą ideę, ale tam jeździły sobie dość szeroko rozstawione blaty (półki) i skojarzyło mi się to natychmiast, jak przeczytałem o tych blatach od stołu podmienianych w zależności od rodzaju działań :)

 

Jako garderoba damska, czy magazyn butów żony jednak to ustrojstwo nie nadawałoby się kompletnie i absolutnie. Dlaczego? Dlatego, że wynalazek miał bardzo wolny czas dostępu. Podawało się numer potrzebnej półki, po czym trzeba było mozolnie czekać, aż całość się przemieli i podstawi się właściwa półka, to potrafiło trwać irytująco długo, jak się czekało na jedną półkę. Przy standardowym dla naszych kochanych pań porannym "co ja dziś na siebie mam włożyć" całość skończyłaby się jakimś kataklizmem na miarę supernowej chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A jak sądzisz, kto by był zawsze wołany do kręcenia tą korbą? Nie ma letko...

 

A z innej beczki zupełnie: dyskutowaliśmy dzisiaj przy rodzinnym, niedzielnym obiadku o tzw. zawodach podwyższonego ryzyka (jak malarz, czy szewc :lol:). Po tej rozmowie mnie tknęło: czy jeśli u mnie w warsztacie jest teraz szuflada z etykietką "malarz", to w tej etykiecie powinienem dla zachowania tradycji mieć zabunkrowaną piersiówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20150303_140224.jpg

 

Hahahahaha. HaaaHaaaHaaaHaaaHaaaaaa.

[tu wchodzi monumentalna muzyka organowa]

AAAAHAAAHAAAAHAAAAHAAAAHAAAA

 

HAAAAHAAAAHAAAA

 

[ostatnie dwa mocne akordy organowe, koniec ujęcia]

Edytowane przez Jarek.P
Dodano jeszcze trochę hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pisałem już przy pierwszej kunie, że dubeltówka mimo niewątpliwych zalet (:lol:) ma podstawową i dyskwalifikującą ją całkowicie wadę: musiałbym ciemną nocą siedzieć na zewnątrz domu w deszczu/śniegu i pilnować, kiedy kuna się pokaże. No i strzelać po własnym dachu... I choć co prawda projekt automatycznie naprowadzanego działka reagującego na ruch ciepłego organizmu brzmi jak ciekawe wyzwanie dla inżyniera-praktyka, to jajeczko jest już metodą sprawdzoną i o wiele szybszą w implementacji. A żywołapkę, jak tylko odzyskam (bo pożyczyłem), też postawię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pisałem już przy pierwszej kunie, że dubeltówka mimo niewątpliwych zalet (:lol:) ma podstawową i dyskwalifikującą ją całkowicie wadę: musiałbym ciemną nocą siedzieć na zewnątrz domu w deszczu/śniegu i pilnować, kiedy kuna się pokaże. No i strzelać po własnym dachu... I choć co prawda projekt automatycznie naprowadzanego działka reagującego na ruch ciepłego organizmu brzmi jak ciekawe wyzwanie dla inżyniera-praktyka, to jajeczko jest już metodą sprawdzoną i o wiele szybszą w implementacji. A żywołapkę, jak tylko odzyskam (bo pożyczyłem), też postawię.

Widzę, że jednak ci się marzy, takie bezpośrednie doznanie satysfakcji... To może chociaż paintball - tylko kto zgłosi się zostać kuną?:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jednak ci się marzy, takie bezpośrednie doznanie satysfakcji... To może chociaż paintball - tylko kto zgłosi się zostać kuną?:no:

 

Jak to kto? W imieniu nowej nieznanej jeszcze z nazwy kuny zgłaszam właśnie ową kunę ;) Tylko kto by później czyścił dach i elewację z farby. Już lepsza dubeltówka. My tu śmichy chichy a Jarek właśnie zaczyna II wojnę kunicką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...