Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze- Dom Kasi i Mata


Recommended Posts

Kaśka,

 

znam ten ból, bo przyznam szczerze gdyby nie konsekwencja w ustalaniu szczegółów mojego męża (która zresztą czasem doprowadza mnie do szału,ale ratuje nam tyłek tak naprawdę), to byłabym w szczerym polu... Mat generalnie ciśnie i na bieżąco zgodnie z planem ustalamy koncepcje - przyznaję szczerze wyłącznie dzięki niemu. Ja to zawsze na wszystko mam czas... :wink:

Zachęcam Cię szczerze naprawdę do zrobienia sobie jakiegoś planu - kiedy i co wybieracie i realizowania go, choć to bardzo trudne i trzeba poświęcić wiele innych rzeczy. Ale warto, bo potem na lawina szczegółów Was przywali albo okaże się, że macie sprzęty i rozwiązania, które wcale Wam nie odpowiadają. Jakby co wypożyczę mojego "planistę" :wink:

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością jest Ci ciężko, szczególnie, że macie już maleństwo.

My na razie dzielimy czas tylko między codzienność, życie zawodowe i budujący się dom, a i tak wiele rzeczy leży odłogiem. Wciąż nadrabiamy zaległości,i a kolejnych rzeczy do zrobienia, ustalenia itd nie brakuje.

 

Inwestor domu - to powinnien być osobny zawód, za który dostawałoby się pensję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Kasieńko!

Przeczytałam Wasz dziennik jednym tchem i jestem zachwycona! Tak pięknie go piszesz! I ta dedykacja dla Męża!

Jestem taka ciekawa, co tam u Was dalej się dzieje. Dawno już nic nie pisałaś w dzienniku i nic nie wklejałaś :(

Jeżeli to możliwe to proszę wróć i pisz dalej i wklejaj :wink:

Czekam z niecierpliwością!

Macie przepiękny domek!

 

pozdrawiam

 

Nelli Sza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...