Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kryzys wieku średniego


bobiczek

Recommended Posts

No w końcu forum o kryzysie jest, prawda?

A pytanie brzmi.

Macie taki kryzys? Bronicie się?

Objawy?

Terapia jaka.....

Ja chyba mam, włosy wyłażą , zęby bolą, pustka po dzieciorach co studiuja daleko, dom za duży, nikt mnie nie kocha chyba i ogólnie bania do kwadratu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No w końcu forum o kryzysie jest, prawda?

A pytanie brzmi.

Macie taki kryzys? Bronicie się?

Objawy?

Terapia jaka.....

Ja chyba mam, włosy wyłażą , zęby bolą, pustka po dzieciorach co studiuja daleko, dom za duży, nikt mnie nie kocha chyba i ogólnie bania do kwadratu :(

 

Ja cie nawet lubie. . . .

moze sam zapisz sie na jakies studia ? albo zacznij robic cos ( byle konstruktywnego a nie jak Marcinkiewicz ....) co ci w mlodosci umknelo bo nie bylo na to czasu .

 

tak czy inaczej rzuc palenie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

jeszcze mi trochę pozostało do wieku średniego, ale zacząłem jakiś czas temu wpadać w marazm i kryzys wieku średniego- lekarstwem stała się budowa a wcześniej kochane maleństwo :D

 

a jak przyjdzie wiek średni? no cóż na porszaka raczej funduszy nie będzie, więc pozostaje maleństwo lub budowa domu letniskowego w "chacie za wsią" - o ile trwale mnie ta budowa nie zrujnuje :evil:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu forum o kryzysie jest, prawda?

A pytanie brzmi.

Macie taki kryzys? Bronicie się?

Objawy?

Terapia jaka.....

Ja chyba mam, włosy wyłażą , zęby bolą, pustka po dzieciorach co studiuja daleko,javascript:emoticon(':roll:') dom za duży, nikt mnie nie kocha chyba i ogólnie bania do kwadratu :(

No to odpowiadam:

Rzadko mam kryzys. Generalnie jestem pozytywnie do zycia nastawiona.

Czasem natomiast odczuwam żal, że nie mozna zatrzymac czasu, że on tak szybko biegnie, że coraz mniej zostalo zycia ....

Objawem jest smutek, refleksja, nostalgia.

Terapia: duzo pracy i konkretne plany na przyszlośc (tę na emeryturze też, głównie - nawet bym powiedziała). Ja mam juz te plany wytyczone i często o nich myslę. Coraz bardziej klarowne to wszystko sie staje, to sa plany biznesowe. Mozna to robic w domu mając nawet 70 czy 80 lat pod warunkiem że sie ma łeb, przepraszam glowe zdrową (bez jajecznicy w mózgu). No i potomnym mozna co nieco z tego zostawic .... taki niby spadek :) :roll:

I to mnie trzyma .... to, że będe czynna, potrzebna i będe fajne rzeczy robić !

 

Natomiast:

- na bolące zęby pomaga dobry dentysta

- wyłażace wlosy nie byłyby dla mnie (jako mężczyzny) żadna tragedią - krótko ostrzyżeni na przerzedzonego jeżyka panowie wyglądaja całkiem fajnie a nawet interesujaco !(nawet Ci okolo 60, 70). Tylko wy dupcyngiery o tym nie wiecie !!! I sie Wam wydaje, że wlosy na glowie sa najważniejsze ... ha ! Akurat ! Więc wygladaja fajnie pod warunkiem, że maja fajne modne ciuchy, więc wio do sklepu z synową ! Ona będzie wiedziała co masz kupić. No i kup se super wode toaletową, nie żałuj pieniędzy, zapewniam Cie poczujesz sie jak gwiazdor. Przyjdź po zakupach do domu i popatrz w lustro ! No popatrz w lustro ! Kogo widzisz ? No kogo ?

Super gość, wlosy lekko szpakowate, sylwetka całkiem całkiem .... Mickey Rourke przy Tobie straszy, nawet w dzień, nie mówiąc o nocy ......... i na pewno zazdrości Ci urody !!! No i chyba mlodszy od niego jestes, nie ?

 

Dom nie jest za duzy, bo mały za 16 lat zmajstruje dziecko i przyjmiesz kolejna synowa pod dach, oni Ci będa wdzięczni, a Ty będziesz wtedy szczęsliwy !!!

Powiesz wtedy: no, o wszystkich trzech ma kto dbać, więc ja wreszcie moge sie zająć moja pasją !

 

Co do kochania .... niewiele Ci napiszę (juz bez żartów, mam nadzieje, że wyżej nie przesadzilam) .... ale tak troche nietypowo ....

Wyobraź sobie, że nagle umierasz (teraz) i wyobraź sobie swój pogrzeb, zobacz oczami wyobraźni swoich bliskich: żone i swoich trzech wspaniałych, mądrych synów, swoich rodziców i dziadków (jak ich masz) ....

Wszyscy płaczą ..... na glos .... i nic nie może ich uspokoic ..... tylko płaczą .....i nie moga, nie chcą bez Ciebie wrócic do domu. Bo nie ma po co wracac, bo dom bez Ciebie jest pusty i nie jest juz tym samym domem co kiedyś .....

 

A teraz otwórz oczy i spójrz na swoja żone i na swojego małego syna ....

nikt Cie nie kocha chyba, tak ... ?

 

A bania do kwadratu to bedzie jak dostaniesz pod oko od swojej drugiej zony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to zalezy od osobnika ..... niektorzy wchodza juz przed 30-tką .....

wiesz...wielkie brzuchy (z piwa), spowolnione tempo zycia (brak ruchu, sportu, ogolny marazm itp.)

a inni nawet po 60-tce uważaja, że to wiek średni dopiero ... (sport, zdrowe odzywianie, sex itp.)

 

Tak więc ojciec i syn moga równoczesnie byc w średnim wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu forum o kryzysie jest, prawda?

A pytanie brzmi.

Macie taki kryzys?

Co za pytanie jedni mają inni będa mieli a inni są już po :)

 

Bronicie się?

 

Nie obronisz się.

 

Objawy?

 

Znajdujesz miłość życia

 

Terapia jaka.....

 

Kupić marchewkę

 

Ja chyba mam, włosy wyłażą , zęby bolą, pustka po dzieciorach co studiuja daleko, dom za duży, nikt mnie nie kocha chyba i ogólnie bania do kwadratu :(

To jesteś dopier w początkowej fazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobiczek .... nowych zajęć Ci trza i kontaktu z ludźmi ... żeby była jasnośc - absolutnie nie namawiam na latanie za obcymi babami :wink: , chodzi mi raczej o jakieś nowe hobby które otwiera nowe możliwości, odkrycie w sobie czegoś nowego i przy okazji umożliwi poznanie nowych ludzi z którymi można urządzać fajne pogaduchy o dupie maryni :roll: .

 

Mój małż (35 lat) kilka miesięcy temu odnowił stare kontakty i reaktywowali chopaki swój dawny zespół (szarpidruty metalowce :lol: ) w którym gra na gitarze elektrycznej :lol: . Co mu to dało? Tyle, że raz w tygodniu musi ruszyć dupe sprzed tv i jechać na próbę . Mała rzecz ...a cieszy :wink: :D .

Dodatkowo zabiera ze sobą starszą córę która połknęła bakcyla i zamiast włóczyć się bez celu uczy się grać na gitarze elektrycznej :lol: .

SAME PLUSY :D

 

Ja na kryzys wieku średniego schudłam se 10 kilo i zmieniłam fryz :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...