Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kryzys wieku średniego


bobiczek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

co robiłaś, że az tyle schudłas ? :roll: :o napisz co ...

 

i o czym w tym momencie pomyślał przecietny facet :D

 

hm... są 3 opcje : sex , sex, sex.... :roll:

mniemam , że przeciętny facet jak zwykle sobie przypisze ten sukces twierdząc, iż onegdaj z żoną swą pewnikiem wpatrzoną w niego jak w obrazek najświętszej matki boskiej częstochowskiej powieszony na ścianie pomalowanej 6 miesięcy temu najnowszej generacji beckersem kolor piasek pustyni - w godzinach wieczorno-nocnych i nie tylko uprawia sex w 199 różnych pozycjach i miejscach mając się za superhirołsbohatera spalając tym samym żony obmierzłe nadprogramowe kilogramy które musi macać w trakcie uprawiania w/w seksu w 199 różnych pozycjach i miejscach kilkanaście razy dziennie :roll:

 

to byłe wersja faceta .... moja wersja jest nieco inna ... załatwiłam se takie cuś (znaczy tabletki zelixa) po czym mi się nie chce jeść, zrzuciłam 10 kilo i za cholerę waga nie chce iść dalej w dół :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al o so chozi? Jaki kryzys?

Ruszta się ludki, a nic Wam nie będzie.

Małżowinka jest trenerem NW w " Instytucie III Wieku" i jak nazwa sugeruje, żadnych siusiumajtków tam nie ma.

Ale wesołych oblicz wiekowych (chwilami) osób sporo.

Ruszają 4 litery sprzed TV, kijki w dłoń i hajda!

My też zresztą teraz na 3 dni na rajdzik pieszy wyrywamy (TV w domu zupełnie niet). I fajnie jest.

PS - co do bebzonika u facetów pamietajcie - im wiekszy bebech tym lepszy gospodarz. Bo każdy dobry gospodarz 3ma swojego ogiera pod dachem nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly - tylko pomerdałlo ci sie :lol:

BB Thorton :) to ja tylko włos już nie taki i bardziej kościsty jestem - ale o tym sza.... bo zaraz crashproof powie ze po mnie realnie skutki kryzysu już widać :lol: :lol: :lol:

A co do kobiet..... przemilczmy lepiej :oops: gdyż żona tu czasem zagląda i sprawdza jak się prowadzę ;)

A to mamy cos wsólnego,ja tez kościsty,ale konno smigam,na nartach tez nie na oslej łączce i poplusac sie na głebokiej wodzie tez uwielbiam:)

A marzy mi sie wyprawa na syberie,oczywiscie jako turysta nie penitencjariusz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to zalezy od osobnika ..... niektorzy wchodza juz przed 30-tką .....

wiesz...wielkie brzuchy (z piwa), spowolnione tempo zycia (brak ruchu, sportu, ogolny marazm itp.)

a inni nawet po 60-tce uważaja, że to wiek średni dopiero ... (sport, zdrowe odzywianie, sex itp.)

 

Tak więc ojciec i syn moga równoczesnie byc w średnim wieku.

mogą, naprawdę :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Ech tak wszyscy optymistycznie, ruchowo, seksulanie ... a nie zdaża się Wam czasem zatrzymać, spojrzeć w tył i pomyśleć, na ... mi ten dom, na ... mi ten znój, i tak koniec jest ten sam ...

 

Dla mnie to jest kryzys wieku średniego - obejrzeć się w tył i stwierdzić, że się ogólnie poszło z złym kierunku.

 

Czego sobie, a w szczególności swojmu mężowi, nie życzę. Zresztą o mnie nie chodzi. Kryzys wieku średniego to męska sprawa. Dla kobiet jest syndrom pustego gniazda. Nawet nie skometuję tego zestawienia pojęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sam nie wiem, jak to jest. Oglądam 39.5 i zastanawiam się, że ten gość, mimo że 5 lat młodszy ode mnie, jest tak samo porąbany jak ja ;) Brat jakiś czy co?

I tu widze kryzys - zamiast być statecznym, poważnym (, sztywnym, nudnym) facetem cały czas robię sobie jaja z siebie i z ludzi. A najgorsze są piątki - wtedy odwala mi na amen: śpiewam sobie w pracy, wsypuję sól do cukiernicy w kanciapkokuchence, czasem kłócę się z zarządem - tak dla zasady...

Pewnie skończy się tak, że mnie kiedyś wyleją - ale co tam, przecież mamy kryzys, nie? Zwolnienia są na porządku dziennym, nie?

Tylko ten p... franek szwajcarski :evil:

ALe damy radę!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...