Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ale to powinnaś przedyskutować z jakimś projektantem wnętrz albo na FM są wątki o aranżacji to Ci poradzą bo wg mnie pomysł jest odważny.

A u nas na budowie już ma się ku końcowi; pomalowali wnętrza w zaplanowanych kolorkach a wyszły trochę inne :o i położyli podłogi gresowe tam gdzie trzeba

IMG_1722.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 565
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kawałek łazienki górnej w trakcie prac, Lena poznajesz kafelki? Wybrałam z tej serii inne z bogatego wzornika

[ATTACH=CONFIG]107687[/ATTACH]

 

Widzę, że masz okno w ścianie bocznej łazienki - niezły pomysł. Dobrze doświetlą wnetrze. Kolorek w kuchni - super :)

Kiedy zamierzasz się wprowadzać?

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mada :) kupujesz okna dachowe do łazienki i pokoju obok czy jeszcze do pozostałych? bo widzę że masz również drzwi balkonowe. U nas doświetlenie tylko tymi drzwiami balkonowymi stwierdzam jest wystarczające.

Pytasz kiedy się wprowadę, no prawie zaraz, ale na święta jeszcze nie, trochę logistyki, pozamykać sprawy w dotychczasowym miejscu zamieszkania trzeba, są to jednak emocje , życiowa zmiana.

Z najważniejszych spraw to jeszcze trzeba wkopać szambo, bo w gminie kładą kanalizę ale do naszej głuszy jeszcze nie doszli, obiecują w tym roku... No i przyjechała zabawka dla dużych silnych chłopców, którą trochę się pobawią i będzie w domku ciepło:D IMG_1720.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna połaciowe będą w sumie 4 - w pokoju córki ( z dwóch zrobiliśmy jeden duży ) poza tymi balkonowymi będą 2 połaciówki, żeby było jaśniej. Do tego łazienka i kolejny pokój.

Daleko macie od obecnego miejsca zamieszkania do nowego domu? Ja mam ok. 22 km, ale jazda przez całe miasto to około 30 minut z obecnego domu, gdy dochodzą korki robi się godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zulka, a może znajdziesz w projekcie z40 w PDF-ie publikowanym przez pracownię studia z500 (nawet nie wiem co to te strzemiona zawstydzony.gif).

mada, to będziecie mieli b. jasno u góry i możliwość obserwowania nieba co jest dużą przyjemnością o każdek porze dnia, nocy i roku. Masz blisko na budowę, możesz zaglądać i doglądać codziennie. My mamy daleko 65 - 70 km :( więc budowa na odległość. Chociaż w ostatnią niedzielę byliśmy ekspresowo drivingauto.gif w jedną godzinę.

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zulka25 podsyłam skany do tych strzemion. Widok ław a drugi to opisówka z rysunkami zbrojenia.

 

VTS ło tam zaraz na rękach nosić, po co kobietę nadwerężać, już wy wiecie jak faceta docenić.... :-)

 

 

A ja mam na budowę ok 3km, wielka rzecz jestem na każde zawołanie, a że max sam robię to i czasem z pracy trzeba było wyskoczyć bo coś przywieźli i wtedy bliskość ma znaczenie.

ława.jpg

zbrojenie.jpg

Edytowane przez elkacper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZE nie odpuszcza. Okazuje się, że nasza sieć nie ma jeszcze odbioru technicznego, a bez tego nie mogę złożyć wniosku o przyłaczenie mimo, że wszystko mam przygotowane. Pozostało mi zainwestować w agregat, bo ekipa wchodzi 3 kwietnia :) Pozdrawiam ZE :lol: Edytowane przez madazlotko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej VTS

kafle poznaję a i owszem. Ale ta Twoja łazienka wygląda zupełnie inaczej niż moja. Aż dziwne, że to to samo pomieszczenie. Ale powiedz mi co zrobiłaś z kominem, skoro masz takie piękne okno w łazience w miejscu, gdzie ja mam właśnie komin.

Ale z niecierpliwością czekam na więcej zdjęć.

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lena, Dzielna Dziewczyno- zdjęcia wkleję w przyszłym tygodniu, będą aktualne bo mają zamontować schody. Jak zobaczysz górną łazienkę to się zdziwisz 549.gif, zdecydowaliśmy się na blue zastanawia.gif, odważny kolorek. Parter będzie stonowany i poprawny w aranżacji a góra kolorowa.

Komina nie mam bo poszliśmy w pompę ciepła, już grzeje. Ale Ty i tak masz dużą łazienkę bo gabaryty domu o metr powiększone, to jest b. dużo na całości.

Pozdrawiam serdecznie:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dla podtrzymania tematu znowu się odzywam.

Schody miały się montować ale jest niestety parodniowy poślizg, trudno, trzeba być wyrozumiałym i cierpliwym ;).

W domku bałagan totalny; składowane drzwi wejściowe, wewnętrzne, panele podłogowe, biała armatura, płytki i masę potrzebnego pracującym panom sprzętu. Znalazłam tylko jeden czysty kącik do tego z zimowym kwietniowym widoczkiem, więc wklejam 7.jpg oby do wiosny :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, a co to znaczy "szambo szybkozłączką do ogrodzenia" ????

Albo czegoś jeszcze nie wiem albo się nie zrozumieliśmy.

 

A przy okazji szamba to szczęście że nie zrobiłem jak były wykopy bo teraz już miasto jedzie ostro i na jesień ma ruszyć, byłoby jeden koszt mniej.

Rurki do wylotu i finał. Mam nadzieję że złoży się terminem z zamieszkaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...