Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 565
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeśli chodzi o zmiany to tylko takie, że zrobione zostało wejście do pokoju nad garażem, dołożyliśmy okna w ścianach szczytowych, zmniejszyliśmy ilość okien dachowych oraz delikatnie przesunęliśmy ściany działowe. Podnieśliśmy też ścianki kolankowe.

 

Prawie w całości udało nam się zrobić łazienki , kotłownię i elewację. teraz zabieramy się za wielkie malowanie . a w tak zwanym "międzyczasie" czekamy na kuchnię.:)

 

Przed nami jeszcze dużo pracy, ale schody już są :) z pierwszym użytkownikiem :)

103_0920.jpg103_0919.jpg

Ze zdjęć to tyle, bo nie uaktualniałam ostatnio :)

 

a jak wasze postępy?

Edytowane przez Dziuma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.

musieliśmy zmienić kąt nachylenia zgodnie z warunkami zabudowy , ale bez tego też planowaliśmy to zrobić , aby to pomieszczenie było bardziej funkcjonalne .

Za pomysł schodów do pokoju to muszę męża pochwalić :)

 

a tak prezentuje się nasza elewacja, oczywiście jeszcze nieskończona, bo brakuje kamienia 103_1001.jpg103_1000.jpg 103_1006.jpg :)

Edytowane przez Dziuma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie o ile podnieśliście ścianki kolankowe, bo Wasz dom najbardziej przypomina tego ze strony Z500 :)????

Pozdrawiam:)

 

Jeśli chodzi o zmiany to tylko takie, że zrobione zostało wejście do pokoju nad garażem, dołożyliśmy okna w ścianach szczytowych, zmniejszyliśmy ilość okien dachowych oraz delikatnie przesunęliśmy ściany działowe. Podnieśliśmy też ścianki kolankowe.

 

Prawie w całości udało nam się zrobić łazienki , kotłownię i elewację. teraz zabieramy się za wielkie malowanie . a w tak zwanym "międzyczasie" czekamy na kuchnię.:)

 

Przed nami jeszcze dużo pracy, ale schody już są :) z pierwszym użytkownikiem :)

[ATTACH=CONFIG]198236[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]198237[/ATTACH]

Ze zdjęć to tyle, bo nie uaktualniałam ostatnio :)

 

a jak wasze postępy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Agata78.

z tego co pamiętam , to krokwie wydłużyliśmy o około 80cm .

A jeśli mogę coś podpowiedzieć : to przed budową warto przemyśleć a nawet rozrysować umeblowanie :) właśnie próbujemy ustawić wymarzonej wielkości meble i trochę mamy z tym kłopot :bash: zawsze gdzieś brakuje nam kilko centymetrów .

plan mebli w kuchni przyda się pod elektrykę , aby potem nie niszczyć pięknie wykonanych tynków . :rolleyes:

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

My za to wróciliśmy po urlopie i zastaliśmy wykończone schody!

Wyszły bosko i kocham je miłością absolutną :mrgreen:

 

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/971670_565637506815148_1261512002_n.jpg

 

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/261881_565637556815143_1738235280_n.jpg

 

Teraz na tapecie wyposażenie górnej łazienki w lustro i będzie wtedy w 100% gotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sawanna, jakie szczegóły Cię interesują?

Jeśli chodzi o mikrocement to na etapie rozmów z panem, który robił wykończeniówkę (nasz kolega) z jego strony padła taka sugestia. Ponieważ ja nie lubię wybierać z miliona wzorów, kolorów i nie lubię wielości różnych materiałów, to pasowało mi to, że znalazłam materiał, który może być położony zarówno na podłodze jak i na ścianach, w kuchni, łazience przedpokoju... no i jak się okazało na schodach też ;)

Schody są betonowe. Przed położeniem mikrocementu muszą być porządnie wyszlifowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...