Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

[quote name=easy78

http://imageshack.us/a/img22/6423/14323521.jpg

Witam, mam pytanie co do ilości gniazdek w kuchni. Mam w zamyśle podobnie zabudować kuchnie a niedługo pojawi sie elektryk i musimy juz zdecydowac :) Czy ta ilosc jest wystarczajaca podczas zamieszkiwania? pozdr:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 565
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agnieszka, na tej ścianie z okapem mam 2 podwójne gniazdka - jedno widac na focie (od salonu) i drugie w narożniku. Jeszcze jedno podwójne jest schowane w szafce, w lewym (od okna) narożniku.

Pytanie czy planujesz mieć na stałe ustawione jakieś sprzęty na blacie (np. ekspres do kawy czy inny robot kuchenny)? Jeśli nie, to gniazdek jest aż nadto. Jeśli tak to też powinno wystarczyć ;)

Mi w każdym razie jest wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

easy78 Dziekuje za odpowiedz :) Na pewno mi to ułatwi sobotnie spotkanie z elektrykiem. W planach na ten moment jeden stojacy termomix a tak to chwilowo podlaczane tostery itp ;) Mogłabym jeszcze dopytac o te schowane w szafce, jak sie do nich dostac? czy to takie "w razie w" :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie: JAK ROZWIĄZALIŚCIE KWESTIĘ KĄCIKA RTV?

Może macie jakieś fajne pomysły, które mnie zainspirują!?!

Chciałabym, żeby to było coś nowoczesnego. Ostatecznie skończy się na jakiejś szafce/komodzie, ale może są jakieś fajne oryginalne rozwiązania?

może w tym wątku http://forum.muratordom.pl/showthread.php?126220-pokażcie-swoje-salony/page147 coś Cię zainspiruje albo napisz tam swoją prośbę a forumowicze z pewnością doradzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

sawanna, my mamy na ścianie z kominkiem. Wszystko działa bez problemu, nie nagrzewa się specjalnie. Choć facet o wykończeniówki sugerował, że może być inaczej. W przyszłym tygodniu będę miała docelowy mebel pod telewizor (w końcu) to mogę zrobić zdjęcie poglądowe.

Inne ewentualne miejsce na tv widzę na ścianie przeciwległej do tej kominkowej. Ale my mamy duży stół pod tą ścianą (ustawiony bliżej kuchni) i dla nas to się "gryzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

sawanna, ja mam jedną radę - róbcie duuuuużo gniazdek :) Nam się wydawało, że zrobiliśmy duuużo, a i tak za mało i w paru miejscach nam brakuje. Bierz pod uwagę nie tylko samą użytkowość domu jako takiego, ale pamietaj też o gniazdkach w miejscach gdzie planujesz jakiś "wystrój wnętrza", który będzie wymagał podłączenia do prądu. To taka babska rada, bo technicznie nie znam się na tym zupełnie.

A, polecam też w sypialni, po obu stronach łóżka, lekko nad podłogą nie tylko gniazdka, ale też wyłączniki/włączniki światła - wchodząc do sypialni włączasz światło, robisz co masz do zrobienia ;), a potem wygodnie, nie wstając z łóżka wyłączasz światło i idziesz spać. Fajne to jest :)

 

mamy już do końca urządzony meblowo kącik tv. pokażę jak tylk oustawię mojego mega kaktusa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...