Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Planety2 Amelii2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hehe, no to znaczy, że mój mądry miaużon mi nakręcił w głowie :lol:

Działkę mamy w Otwocku, więc teraz pewnie lepiej będziesz wiedziała :D

Projekt... O ile nam się nie zmieni to Z12 w wersji drewnianej z pracowni Z500.

Kiedy zaczynamy - ha dobre pytanie. Jak uda nam się sprzedać to mieszkanie :) Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Amelio miałam kłopoty z netem i nie miałam większości powiadomień 8)

 

Ale dziś czytam Twój dziennik :wink: możesz jakoś bliżej wytłumaczyć na czym polega działanie wałka przy sufitowego bo nijak nie kumam :roll: używałaś go już?

 

Z tym gazem to rewelacja - kciuki trzymam :lol:

 

 

a propos róż

różowe pnące Qeen of Endland
miałam w ubiegłym roku identyczne z Lidla - zachwyciło mnie zdjęcie kwiatów - niestety nic z nich nie było, ale spóźniłam się z posadzeniem ich do ziemi i to mogło być powodem, że totalnie zaginęły :-? Tym bardzie będę kibicować Twoim i śledzić będę ich rozwój :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://foto2.m.onet.pl/_m/3cb8f82128e123f658b32df5b1fa05ee,6,19,0.jpg

na drucie powinien być futrzasty wałeczek ale akurat zdjęłam go do mycia :wink: najlepiej jak jest z długim włosiem. Wałek przesuwa się po ścianie tuż pod sufitem w poziomie, plastikowa żółta płytka trze się po suficie a do moczenia wałka w farbie odchyla się ją żeby nie umazać farbą. Po południu zrobię zdjęcia poglądowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanko jelsi chodzi o parapet na którym stoi wiosenny kiwtek od pnai sasiadki - jakiej grubosci macie parapety 2 czy 3 cm? Bo ja właśnie stoje przed dokonaniem wyboru.

 

PS. Stacje PKP Minsk Mazowiecki mijam jak jade w moje rodzinne strony - moja stacja to Miedzyrzec Podlaski.

A z Mińska to mam szwagra - ukchanego bo jak do tej pory to jedynego:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...