Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Planety2 Amelii2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gratuluję przeprowadzki :) z jednej strony zazdroszczę że masz już za sobą miesiące udręki z fachowcami, metariałami i cieszysz się świętami przy kominku etc ;) z drugiej strony masz rację - co ze sobą zrobic jak juz się to wszystko skończy, zostaje ogród, dekorowanie domu etc. Ja też należę do tych osób które muszą gonić królika. A może to przyzwyczajenie ponieważ od 10 lat tułamy się, przeprowadzamy z miejsca na miejsce .. trzeba będzie znaleźć jakieś hobby czy coś ? może łódka, żagle te sprawy ... ;) ? a może dłuuugi wypoczynek w słońcu. Oj należy Ci się należy ! :)

 

na zachętę przesyłam to :)

 

http://images50.fotosik.pl/491/57e36470fc8e55b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgadłaś moje marzenie - dotknąć prawdziwej, żywej palmy! Ale wczasowanie dla mnie kończy się po 3 dniach, potem nie wiem co ze sobą zrobić, nudzę się i zżera mnie sumienie że nic nie robię, wolę łączyć odpoczynek z ogródkiem:yes: Ewentualnie może być jakaś wycieczka ale to za parę latek, jak dożyję.....:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, rosnę!!!! w dumę:yes: Wiele prac w domku jest nie do końca zrobionych tak jak być powinno, ale o tym wiem tylko ja;) i generalnie jest ok, zwłaszcza gdy przestrzeń życiowa powiekszyła się prawie dwukrotnie, a to dopiero dół:D Za rok jak sąsiedni plac się zabuduje, pewnie już nie będzie widać mojego domku z szosy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty już jakiś dostałaś?

 

nie wywołuj wilka z lasu :cool: Co jakiś czas cytuję Ciebie i grożę, może to zmotywuje M do działania. Już pozbierał część papierów i niby wie ,,wszystko" ale musi dopiąć to na ostatni guzik by z kierbudem się spotkać by ten sprawdził czy cała papierologia zebrana i już można składać teczkę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick:

 

nasza gmina ma w nosie przepisy budowlane i wszelakie odbiory, jeśli jest stan umożliwiający użytkowanie ( nie mylić z zamieszkaniem) to podatek od chałupy i działki budowlanej trzeba płacić:eek:

 

http://www.we-dwoje.pl/masz;nieruchomosc;-;pytaj;o;podatki,artykul,14390.html

Edytowane przez Amelia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Amelia:bye:

Daaawno tu nie zagladałam,właśnie nadrobiłam zaległości i.....no cóż : jesteś BABA Z JAJAMI :yes: jeśli mogę sobie pozwolić na takie określenie.Moje gratulacje!!!!!Naprawdę jestem pelna podziwu,ile rzeczy zrobiłaś sama,będziesz dla mnie ispiracją przy wykończeniówce :lol:

Pozdrawiam i życzę wielu wspaniałych , spokojnych chwil przy cudnym kominku i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo,trochę zrobione,trochę spartaczone:(..Dobrze,że ta odwilż przyszła i trochę popadało,przynajmniej się przekonałam,że kominy mi źle obrobili,jutro maja poprawiać.

Okna już są,drzwi wejściowe i brama do garażu tyż,wewnętrzne drzwi czekaja na montaż.Tynki w środku są,wylewki są,instalacje są ....Ekipa na wykańczanie mnie juz wstępnie umówiona,stolarz już czeka żeby robić podłogi i okiennice,tylko mnie się o tym wszystkim myśleć na razie nie chce ;)Zapadłam w budowlany sen zimowy :D

W lecie w największe upały postanowiłam zagospodarować kawałeczek działki.Pod wieczór,kiedy słoneczko już tak nie paliło a komary jeszcze nie atakowały skopałam fragmencik(jak kopałam,to miał wielkość hektara co najmniej :yes:) ,usuwając chwasty,następnie rozplantowałam wywrotkę ziemi ( musiałam wyrównać,bo u mnie spadek jest, i zrobić tarasik) i na jesieni zasadzilam cztery jabłonki.Jak nie będą chciały tam rosnąć,to się zapłaczę...

A teraz próbuję się zmobilizować do rozliczenia Vatu...

Pozdrowionka jeszcze z bloku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...