Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Planety2 Amelii2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
A jak zimowity ostrzegają ? Jak kwitną to mrozy idą :o

 

 

Jaką uroczą masz bramkę :D

 

 

Twój syn o 5 wstaje :o to u mnie nieco lepiej o 6 i wozić muszę ją do pociągu na 7 rano

 

sama nazwa zimowita mówi o tym co nas czeka...

bramka jest z Lidla obrośnięta wiciokrzewem, zresztą też teraz jeszcze kwitnącym:rolleyes: konstrukcja niezbyt solidna zwłaszcza ta stojąca od strony północnej już przerdzewiała i musiałam ją wzmocnić prętami zbrojeniowymi:o

 

moje dziecię ma na szczęście tylko 2 razy na 8 i wożę go na pociąg 6km o godz. 5.50! to faktycznie jeszcze czarna noc...

w akademikach miejsc nie ma, pokoje do wynajęcia koszmarnie drogie, za to poznałam system działania " biur pośrednictwa" jakich się namnożyło od metra:bash: redagują baaaardzo atrakcyjne ogłoszenia, zapraszają klienta do siebie, każą sobie zapłacić 190-240zł za miesiąc pośredniczenia, szybciutko podsuwają umowę a potem mówią że tamto ogłoszenie już nieaktualne..... na szczęście nie dałam się nabrać bo zbyt piękne mi się wydawało ogłoszenie - pokój 20m2, dla jednej osoby bez dodatkowych opłat, internet + telewizor plazma w pokoju, to już całkiem mnie powaliło:D za 450zł, pytam w czym jest kruczek? facet się zdenerwował i stwierdził że tak nie będziemy rozmawiać :oobdzwoniłam kilka takich biur i wszędzie była jedna śpiewka - właściciel akuratnie jest w sanatorium ale niedługo wraca i jeśli podpiszę umowę i zapłacę to mi zarezerwują inaczej nic nie obiecują... żeby chociaż jeden wymyślił coś oryginalniejszego, nie, wszyscy o tym sanatorium:D

poczekamy, może za 2-3 miesiące gdzieś coś się zwolni, na razie studenci natychmiast wyłapują każdą sensowną ofertę

a mieszkaliśmy 10 minut spokojnym kroczkiem do stacji.... wsi się zachciało...

Edytowane przez Amelia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, poczytałam opinie o tych "biurach" i faktycznie działają na granicy prawa a nawet poza nim! mnóstwo ludzi oszukują a że ciągle zmieniają lokalizację to trudno ich namierzyć, a teraz podobno ma być uwolnienie niektórych zawodów w tym pośredników nieruchomości i każdy będzie sobie mógł bez uprawnień działać:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

chyba latająco-gryzące są dużo gorsze:yes: latem siatka nie przeszkadza, praktycznie jej nie widać i na pewno wiosną znów założę. Teraz zdjęłam tylko z okien w salonie i kuchni reszta niech sobie będzie a zwłaszcza w sypialni bo i u mnie rojowiska komarów tańczą tuż przy szybach:eek:

ten ptasi zrzut pierwszy raz mi się trafił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklejam na chwilę :)

[ATTACH=CONFIG]225244[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225245[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225246[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225247[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]225248[/ATTACH]

 

Amelię trza zwabić, mocno kwiatkowa jest może się skusi :rolleyes: piękne kwiatki sama bym się chętnie załapała, ale nie mam gdzie ich postawić :(

 

 

zwabiam Cię, może zaopiekujesz się tymi cudami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dzięki:hug: również i Tobie tego życzę bo na pewno jakieś postanowienia masz:yes: podobno ważne są tylko te zapisane:D

 

 

musiałam trochę popracować bo od nicnierobienia pod łopatką mięsień zwinął mi się w kłębek i bolało jak diabli:o wzięłam 4 masaże, prądy, lasery, nakłuwania igłą i nic nie pomagało:bash: dopiero kopanie w ogródku, koszenie i wywiezienie kilku taczek ziemi z kretowisk przyniosło sporą poprawę:yes:

Edytowane przez Amelia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...