Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Planety2 Amelii2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

taki stolarz to skarb :D

 

niestety ten skarb już nie do wykorzystaniahttp://macg.net/emoticons/crying11.gif

lata dźwigania kloców drewna sprawiły że ledwo chodzi .......

a jeszcze chciałabym w przyszłości wy....... wymienić wszystkie drzwi na parterze z tych pięknych laminowanych http://macg.net/emoticons/discontented2.gif na prawdziwie drewniane.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, powinien na jakąś rehabilitację się udać, by choć codzienne życie nie było takie trudne

 

 

 

 

 

a tak z innej beczki - mam pytanie o beczkę w której paliłaś resztki. Używasz jej jeszcze? Miękkie odpadki w 99,9% idą u mnie na kompost, reszta jako odpady bio. Natomiast suche gałęzie, których u mnie niemało (sosny, olszyny) nie bardzo dają się wsadzać do worków, są więc palone raz na jakis czas. Ale już przeszkadza mi ognisko, bo zupełnie nie komponuje się z nowym ,,klombem" Tak sobie myślałam o beczce jak Twoja. Czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo czas i majstry gonili a te gotowe były od ręki, no i nie znałam jeszcze Pana Stolarza:D za to na pięterku od razu się zamontowały drewniane:yes: tylko że teraz, w porównaniu z nowymi one jakby za cienkie mi się wydają.....

 

 

 

ha, ha do dobrego szybko człowiek się przyzwyczaja ;)

 

 

możesz teraz ,,pogrubić" parapety taką listwą :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz teraz ,,pogrubić" parapety taką listwą :yes:

 

 

tylko kto by mi dorobił taką idealnie dopasowaną kształtem i kolorem?:confused:

na górze się tylko śpi, więc jakoś to przeżyję ;)

 

ale drzwi nie mogę przeżyć:( i nie spocznę dopóki nie wymienię tych z parteru na takie jak na poddaszu.....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby drewniane ale z "drewnianego śmiecia" jak określił mój stolarz oglądając futrynę od surowej strony, czyli z młodych cienkich drzewek :(

na wierzchu toto laminowane dla ładnego wyglądu lecz drewno miękkie czyli każde puknięcie to od razu wgniot z odpryskiem laminatu się robi sam laminat się elektryzuje i pięknie przyciąga kurz, każdy tłusty paluch się odznacza a żeby umyć to porządnie z płynem do naczyń i zaraz trzeba wycierać do sucha :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...