Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Planety2 Amelii2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wścieku od rana dostałam, nie dość że marne widoki na prace ogródkowe w weekend to jeszcze wyjechać do pracy nie mogłam :( Sklęłam to blokowisko na czym świat stoi - idę do garażu przez zaspy bo nie ma kto odśnieżyć, wyjeżdżam a automat przy bramie coś terkocze i ani drgnie :x poszarpałam, z kopa próbowałam, dalej nic - nikogo do pomocy :o W portfelu złotówka, na taryfę nie styknie :oops: Dziś to i rowerem się nie da :-? Wracam - samochód do garażu, ja do chałupy po pieniądze - dodzwonić się po taksówkę nie mogę :evil: Wracam do nieszczęsnej bramy, dwóch chłopów z nią wojowało aż otworzyli :roll: Znów do garażu, otworzyć, wyjechać, zamknąć -pół godziny spóźnienia do pracy :x

Dzwonię do spółdzielni, niech w pracy widzą że to nie ja winna :wink: i ochrzaniam administratora, żądam kluczyka do odłączania automatu coby w takiej sytuacji ręcznie otworzyć, ale nie, mieszkańcom nie dadzą, a konserwator na drugim końcu miasta :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście moje ogólnie lubią po śniegu ganiać do czasu, gdy w bałwanki się nie zamienią, ale dziś o dziwo wcale na szczęśliwe nie wyglądały :roll: :roll:

zupełnie nie wiem czemu :roll:

 

tak wyglądają na dłuższych spacerach

 

http://lh4.ggpht.com/_ms5LDRO-Qns/SaEVhBBCSLI/AAAAAAAAA_g/bRfGY2KYTBA/s720/spacerek%20na%20sniegu%2027.01.07%20050.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miękki włos, na sztywnej sierści przylegającej do ciała śnieg się nie przykleja. Nasze mają jedwab, mięciutki, śliski, to samo mają na pewno silki, charty afgańskie i inne długowłose futrzaki. Nasze maluchy mają o tyle gorzej, że jeszcze podwozie niskie i do brzuchów się śnieg czepia :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelia 2 !

Witaj,

właśnie trafiłam do tego dziennika i jestem pełna podziwu dla Twojego zapału i odwagi życiowej. Będę trzymać kciuki za sprawne budowanie. Rośnie Ci piękny, prosty i elegancki dom w przemiłym mieście :) ( od urodzenia w nim mieszkam ;))

Mam prośbę - czy mogłabyś napisać (może być na priv) po ile gość od ziemi sprzedaje swoje dobra? Też musimy podnieść trochę teren i szukamy kogoś z okolic Mińska... rzecz jasna niedrogo byśmy chcieli... :roll:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, jakoś tak zrozumiałam że jesteś z

Warszawy a tu sie dopiero budujesz ;),

a tu rodaczka -jak mówisz ;)

 

Nasza chałupka powstaje w okolicy Anieliny, jeszcze nie mieszakmy... dopiero szlichty schną :(

No a ja się nie mogę tej ziemi doczekać...wiosna idzie a w ogródku będzie można zacząć działać dopiero jak wyrównamy teren :/

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, jakoś tak zrozumiałam że jesteś z

Warszawy a tu sie dopiero budujesz ;),

a tu rodaczka -jak mówisz ;)

 

Nasza chałupka powstaje w okolicy Anieliny, jeszcze nie mieszakmy... dopiero szlichty schną :(

No a ja się nie mogę tej ziemi doczekać...wiosna idzie a w ogródku będzie można zacząć działać dopiero jak wyrównamy teren :/

pozdr.

Bliżej torów czy szosy na Siennicę? Jaki projekt wybraliście? Pochodzę prawie z Warszawy, z Warszawskiego Przedmieścia :lol: :lol: :lol: A buduję na wsi, 4 km na wschód od Mińska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...