Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Planety2 Amelii2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ładna woliera z ładnymi kurkami może być nawet ozdobą ogrodu:yes: tyle że drób ozdobny nie niesie się przez cały rok tak jak kury towarowe a i te muszą mieć zapewnione odpowiednie warunki - jesienią i zimą światło przez 12 godzin i w miarę ciepło. Za to teraz codziennie mam 1 lub 2 jaja! na razie..... od sierpnia powinny się nieść i zielononóżki:)

Sebrytki to wyjątkowe kurki, bardzo kontaktowe i towarzyskie, zawsze są niby przypadkiem z tej strony gdzie ja coś robię:D a gdy zawołam to pędzą bo wiedzą że coś dla nich mam - pszeniczkę, dźdźowniczkę albo ślimaczka:yes: kręcąc się koło mnie cichutko sobie podśpiewują a najfajniej przed snem gdy już się usadowią na grzędach to przez kilkanaście minut nucą sobie kołysanki:rolleyes: zielononóżkom totalnie wisi czy jestem czy nie..

 

ale mnie wzięło, zamiast kosić i pielić to gadam z kurami:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy spragnieni lata - ciepło i deszcze więc zaczyna wszystko rosnąć :D cudnie jest

 

ładny ten wittoni, też takiego sobie zafunduję, ale na razie muszę opanować plan - gdzie które drzewko posadzić.

 

Ależ masz szczęście do zajadłych terierów, moje na ludzi napadają, Twoje na myszy i inne potwory ogrodowe :lol2: ale żeby jeża za frak ciągnąć - no, no ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyborg nie pies:lol2: w naszym ogrodzie zawsze mielismy po kila jezy mimo szczekliwych bialaskow. Jakos jeze, jaszczurki, nietoperze i ptactwo a szczegolnie pliszki dobrze u nas sie czuly. Mielismy tez mnostwo pszczol. m.in dla nich byly sadzone kwiaty. Mam nadzieje ze tak samo bedzie w nowym ogrodzie. Co mile myszy i krety jakos nas szczesliwie nie nawiedzaly.

Bialasy weszyly i szczekaly na jezyki ale nic zlego nie robily.

U nas okropna susza. owszem jest cieplo ale wietrznie i bardzo sucho. Rolnicy, lesnicy i ogrodnicy narzekaja. Wczoraj odwiedzilismy naszego lesniczego, czlowiek do dogadania, mozemy zakupic pienki sosnowe za 240 zl za kubik. Albo150 za lisciaste. Mozemy tez wyciac tego suszka ktory zagraza naszemu przyszlemu ogrodzeniu i drewno sobie zagospodarowac w ogrodzie. Super bo mocno powykrecane jest i bedzie po cieciu fajnie prezentowac sie na rabatach.

 

Zapomnialam, Amelia sliczna wiosna u ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sosna długo nie poleży:no: początkowo robiłam obwódki ze stempli ale po 2 latach się rozsypały:o dostałam od sąsiadów pieńki starej czereśni i jabłoni i te leżą 4 rok i nic się z nimi nie dzieje, a gdyby jeszcze zdobyć dębinę albo buczynę to ho ho :rolleyes:

 

016.jpg pieniek czereśniowy

Edytowane przez Amelia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelia, gdzie??? na balkonie mialam go trzymac? zreszta sprzedawalam dom z ogrodem i wszystkim co tam bylo nasadzone. m.in. ogrod i oranzeria przewazyly na korzysc naszego domu. we wiosce, w ktorej sprzedawalismy dom bylo jeszcze 10 innych i tylko nasz sie sprzedal a za chwile minie rok, tamte domy wciaz czekaja na zbycie. i to wcale nie stare rumple tylko nowe domki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...