Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Planety2 Amelii2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zauwazyliby, bo na ten element zwrocili mocno uwage. korzen byl spory i mocno rozcapierzony.

u mnie na balkonie obecnie jest 5 piwonii drzewiastych a za tydzien targi ogrodnicze, pewnie cos dokupie, moze jakies rozchodniczki albo inne. gdybym juz miala to ogrodzenie to wydzieliłabym kątek i zaczeła składować roslinki :D dzis pojawiły sie podmurówki i słupki od jutra zaczną montować. musze zakupic dechy i powoli je tez przygotowywać do montażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - sama strzygłaś? Super. Grzecznie siedziała? nie wierciła się zbytnio? Faktycznie jasna jest, moje jak zarosną to taki kolor mają, jak je ogolę to czarne są :cool:

 

 

Najbardziej jestem pod wrażeniem nóżek :) To u mnie wielka bolączka, moje mają za cienki włos by jakoś noga wyglądała po ogoleniu albo co widać na obrazku nie potrafię tego robić. Moim zostawiam firanki od 1/3 boczków, tak, żeby nieco zasłaniały brzuszek i piersi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzecznie stała, siedziała, leżała przez półtorej godziny;) zmęczona była obszczekiwaniem rowerzystów:D

Bianka ma tak samo jak miała Amelka bardzo gęste futro, tylko bardziej jedwabiste i skłonne do filcowania, dlatego nie ma firaneczek bo kołtunki były tuż przy skórze. Krótki włos łatwiej suszyć a ganiając po rosie wraca cała mokra, najgorzej jak taka mokra zacznie kopać i utytła się w ziemi:eek:

Gosia, Amelka też jaśniała w miarę wzrostu włosów a po obcięciu grzbiet był ciemno-grafitowy, u Bianki odwrotnie, też się zadziwiłam jak zobaczyłam takie wyblakłe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelio polece ci do pielegnacji wlosa spraye z botaniqi. Jak czasem nie mam sily kapac bialasow to je stosuje na skore i wycieram duzymi platkami kosmetycznymi (takie jak dla niemowlakow) te spraye sa nieuczulajace i maja funkcje rozkoltuniania. bialasy najczesciej koltuny maja na ogonach, maly bialy goni za swoim i za kastorkowym ;)

my mamy takie:http://botaniqa.eu/rozczesywanie-c-6.html

a ja dodatkowo dokupilam mega rozkołtuniacz z serii show line (dla groomerow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje alergiki moga tylko przysmaczki hydrolizowane (a tych nie ma wiele na rynku psich przysmakow) i ewentualnie jagniece - za kabanoski ktore wkleilam dadza sobie zrobic wszystko, kupujemy je na kartony u naszej pani fryzjerki - sa bardzo rzadko dostepne w zoologicznych, z seri planet pet sa tez super kostki do czyszczenia zębów (takie dental stiki tylko nieuczulajace). moje bialaski nigdy po tym nie choruja i nie purtaja jak po pedigrowych smakach

o tutaj masz cały przekroj http://www.planetpet.pl/cat/1/dla-psow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
niestety z 6 jaj tylko jeden ale dobre i to:yes: kobitka sprzedała mi stare jajka bo po rozbiciu nie było zarodków tylko mętna jajecznica a jedno było wręcz brunatne:( jaja lęgowe powinno się trzymać max 7 dni w temperaturze 12-15 stopni, facet od którego kupowałam kurki mówił że sprzedaje jajka najwyżej 5-cio dniowe i od niego wzięłam 6 sztuk dla drugiej kwoczki. Nastepne narodziny 9 czerwca:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...