Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Planety2 Amelii2


Recommended Posts

Ten kurniczek lepszy od serialui tv :lol2:

 

 

Mój kot Pasqal miał usuwane 2 zęby, kieł dolny i górny. Staruszek uskodził prawdopodobnie jakimś cudem i zaczęły się psuć. Kot chodził i trząchał łebkiem, a ja nie mogłam dojść co się dzieje. Dopiero wetka wymyśliła, żeby go uśpić i posprawdzać dokładnie co może się dziać w okolicach łebka. Inaczej nie pozwalał się obejrzeć. Jatka była. No, i od razu mu te zęby usunęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ile jajkow dają?

aktualnie wcale nie dają:D zielononóżki jeszcze ciut za młode, dopiero pod koniec lipca będą się nieść a sebrytki obie kwoczą i dopóki kwoczą to się nie niosą ale za miesiąc też powinny zacząć:yes:

ja mam kury a nie mam jajek i jakoś to przeboleję ale co ma powiedzieć kogut który ma 4 kury i żadna mu nie da bo dwie za młode a dwie kwoczące?:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bianka już po zabiegu:yes: wróciła do domu jeszcze nie całkiem przytomna więc ułożyłam ją w budce ustawionej na podłodze a ta zaraz pijanym krokiem dotoczyła się do drzwi i dalej szczekać:D strasznie się na mnie obraziła, wręcz uciekała ode mnie:( niedobra pani, a dziś jeszcze raz zawiezie na 2 zastrzyki przeciwzapalny i antybiotyk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelio za chwilę białasy też podwórkowe będą

 

ale one zawsze czyściutkie, bielutkie:rolleyes:

 

moja nawet zaraz po kąpieli jest sztywna od kurzu bo mieszkamy na początku wsi od strony wyjazdu do miasta przy drodze wysypanej jakimś gliniastym kurzącym nielitościwie badziewiem i każdy samochód wznieca tumany pomału osiadające na podjazd:mad: niby jest ograniczenie do 30-stki ale kogo to? pies oczywiście pilnuje bramy, dobrze że kolor ma "niebrudzący";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teppeki jest bezpieczny dla pszczół, choć zalecają opryskiwanie po ostatnim wieczornym oblocie tych owadów.

To środek systemiczny, który krąży w roślinie i powoduje, że w ciągu 1,5 do 2 godzin mszyce przestają żerować. Gdzieś widziałam filmik pokazujący jak tracą koordynację ruchów. Po 12 godzinach są sparaliżowane całkowicie.

W Poradniku Ogrodniczym kiedyś czytałam, że dla roślin ozdobnych, m.in. róż, stosuje się 1 g / 4–8 l wody, czyli na 10 l trzeba wziąć 1,25–2,5 g. Z tego co piszą w ulotce na temat rolniczego użycia wynika 2,8–7 g / 10 l wody.

Ja sypię do opryskiwacza (10 l) 2,5 g. i pryskam cały ogród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...