Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Planety2 Amelii2


Recommended Posts

nie wiem co z ta vanilka, jakby zdziczała :rolleyes: a masz papierek ze byla z atestem? moze to podroba. chociaz moja tez tylko w pierwszym roku kwitla wielkimi kwiatami, potem były mniejsze ale bardzo duzo, tylko moja w wypizdowie byla posadzona i chyba za sucho miala no i nie nawożona ;):oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

krzaczków o wiele ciekawszych mam jeszcze od metra w doniczkach:D głównie pęcherznic zielonych i żółtych. Namnożyłam tego jak ta głupia i nie mam co z nimi zrobić, już działki mi brakuje a że lubię je bo i ładne i bezproblemowe to szkoda mi wyrzucać każdej gałązki:D

 

może przyjedziesz na zjazd dużym autkiem, ew. z przyczepką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podejrzenie, ze te piekne kwiaty przy zakupie to byla gałazka zaszczepiona i przypędzona na potrzeby sprzedaży a to co teraz rosnie to jakies pedy od podkladki i stad taki jej urok. dlatego pytałam czy kwiaty miały certyfikat.

 

 

"podłość ludzka nie ma granic" jak mawiała Dykiel:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelia dostałam odpowiedź, że to jest prawdopodobnie krzewuszka Middendorfa :o Ale czekam na dalsze oceny bo wcale mi to za bardzo nie pasuje. Masz zdjęcia z ubiegłorocznego kwitnienia?

 

 

TARciu budowlano się nie udzielam bo bym zbyt dużo zdrowia straciła, konieczność negocjacji z dziecięciem w najróżniejszych sprawach odbiera mi wszelką radość :(

Na szczęście w ogrodowe sprawy w zasadzie się nie wtrąca, a odkąd picasa nie działa to zdecydowanie łatwiej mi wklejać zdjęcia z kompa na forum ,o,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...