Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Planety2 Amelii2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

spokojnym??? to psie ma adhd :D bez końca naprasza się żeby jej rzucać ringo najlepiej jak najdalej, na drodze nie przepuści żadnemu rowerzyście czy motocykliście o wałęsających się zwierzakach nie wspomnę.... wieczorem do późnych godzin krąży po ogrodzie i domu - wychodzi frontem a wraca tarasem i tak w kółko:D mój ogród teraz jest półdziki, pierwsze nasadzenia mocno się zagęściły i żyje w nich mnóstwo jaszczurek, jeże, żaby, ptaki więc dla Bianki same atrakcje:yes:

 

fakt, nie jest złośliwa ani odgryzająca się:no:

Tosia bardzo się zestarzała, widać dużą różnicę w zachowaniu w stosunku do ubiegłego roku:( Pierwszego dnia bardzo się sforsowała przy kurach ale teraz już tylko na chwilę idzie szczeknąć a większość dnia przesypia. We wrześniu ma mieć operację kolana lewej nogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bańka wstańka - moje też bez przerwy jednymi włażą, drugimi wyłażą ;)

 

 

Operacja jest niezbędna? Wiem, że sunia już nie Twoja ale sama nie ryzykowałabym gdyby nie było konieczności

 

 

zobacz co ludzie kurakowi zrobili https://www.facebook.com/crazimals/videos/1212024012176082/ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczakowi widać spodnie nie bardzo przeszkadzaja bo i tak na 2 nogach chodzi tylko ciekawe czy ma pampersa:D

 

Tosia mocno kuleje i ogranicza ruch, no chyba że jest czymś bardzo zaaferowana to zapomina o bólu;) wetka stwierdziła że swojemu psu mimo wieku zrobiła by operację a jest rzeczywiście lekarzem z powołania nie naciągaczką więc zdecydowali się operować jak wrócą z wojaży:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie wlaza jednymi drzwiamy wylaza innymi :D moje tez. i tez nikomu pilnusie nie przepuszcza, dwa alarmy.

 

Kastorek tez mial operacje usuniecia rzepki, jakies 3-4 lata temu. Ale musi na łapke uwazac, jak za bardzo sforsuje to tez kuleje i lapke oszczedza. Operacja dosc powazna, po niej długa rehabilitacja, tor wodny i masaże, z psem trzeba wtedy pracowac by zrosty i wlokniaki sie nie porobily. Duzo cierpliwosci z obu stron potrzeba. Naszemu Kastosiowi siada tez nerw/miesien/sciegno (tego nie wiemy) przy łapce prawej pod pacha. szczegolnie nadwyreza przy chodzeniu na smyczy i zrywach. Jak juz bedzie na swoim terenie to zajmiemy sie wszyscy swoim zdrowiem. Witus na kuracje odchudzajaca razem ze swoja pania :D, pani musi naprawic bark i kregosłup, pan tak samo plus uszkodzona ręka w łokciu, Kasti stawy i likwidacja stanow zapalnych, udroznienie kanalikow łzowo-nosowych. Normalnie szpital:bash::eek: Ale bedzie zdecydowanie łatwiej i lepiej niz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze sie da :) kiedy bralismy Kastusia wiedzielismy, ze ma i bedzie miał problemy zdrowotne. Zabieg udroznienia kanalikow ok. 15 minut, reszta schorzen to zastrzyk plus ostroznosc i nie nadwyrezanie, powinno przejsc szybko. Witus ma stanowczo za malo ruchu mieszkajac w klatce jaka jest mieszkanie w bloku. Zmienimy to kiedy jego "klatka" bedzie ogrod i wolnosc. Ja zarezerwowalam juz sobie od pazdziernika wizyty reha 3xtydzien plus zapisalam sie na cwiczenia "zdrowy kregosłup" moja grupa zaczyna w pazdzierniku, bede chodzic tam 2 razy w tygodniu. blisko nowego domu mam tez basen i chyba od pazdziernika bedzie sie tam tworzyc grupa cwiczeniowa, maja mi dac znac od kiedy. na razie tylko bede chodzic rekereacyjnie. i jak znajde czas to moze joga. Na poczatek bede powoli sie rozkrecac. Ale to zalecił mi lekarz. Prawdopodobnie mezaty dolaczy :) Musimy zawalczyć o swoje zdrowie, bo same leki nic nie pomoga, a jak chcemy od wiosny szalec w ogrodzie to choc troche potrzebujemy sie naprawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę a mnie nie ma kto zmobilizować:( piękny basen mamy od 5 lat, jogę prowadzą w piatkowe wieczory w domu kultury a ja jeszcze ani razu się nie wybrałam:oops: chodzę co 2 miesiące do ustawiacza kręgosłupów, ukraińca takiego legalnego co ma uprawnienia i zarejestrowany gabinet, a potem na solidny masaż i jakoś się ciągnie:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chorzy :(

 

 

Hortensje też u wielu osób w tym roku szwankują, nie wiem czy upały w czasie zawiązywania pąków nie są tego przyczyną, u mnie bardzo różnie ale nie ruszane na swoim miejscu dobrze rosną tylko 4. Reszta widać, że pozbierać się nie może. Najbardziej zadziwiają mnie anabelki - jedna ma monstrualne kwiaty, druga ani jednego :lol2: a rosną koło siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego roku dalam sie wkrecic magicznej sile - bez sensu glupiego robota, nawozenie co dwa tygodnie, przy mojej ilosci hortek:bash: tak samo zadzialal sypniety wiosna nawoz dlugodzialajacy, uzywalam tego do iglakow, hortki rosly jak dzikie. W srodku sezonu dolistnie raz jeszcze zasilalam helatem żelaza. Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...