Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Planety2 Amelii2


Recommended Posts

hodowlę to założyłam już wiosną;)

 

Widać, nie te jajka z lodówki wyciągnęłaś ;) I co zrobisz z chłopakami, niedługo chyba musisz je z kurnika usunąć. Tak się robi?

 

wyjęłam wszystkie jaja jakie miałam, wcześniejsze zostały skonsumowane:D nie planowałam lęgów jesiennych i prawdę mówiąc ta kura mocno mnie zaskoczyła kwoczeniem:eek:

Nie powtórzę błędu z poprzednich lęgów i jak tylko zobaczę najmniejszy objaw agresji ze strony koguciorów to wyjeżdżają do izolatki u mojej mamy. Jak dorosną to je sprzedam albo kogoś uszczęśliwię prezentem albo ugotuję z nich rosół...

 

na ogół kogutki są spokojne i siedzą razem z resztą w kurniku, czasem tylko trafi się diabeł wcielony ale takiej wielkiej matce chyba żaden nie podskoczy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo malownicza ta rabata z pierwszej foty. Hortensje posadziłabym razem - vanilki, dalej phantoma, potem dosadzisz kolejnego, będą ładniejsze plamy. Odległość raczej dobra, będą stanowiły jedność i o to chodzi.

Wielką rabatę walnęłaś, naszarpałaś się niemało. Jak Twoje ręce to wytrzymały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym jak Gosia razem vanilki potem phantona. a jesienny ogrod pieknie sie prezentuje.

 

dziewczyny powoli sadze moje zdobycze chociaz pogoda na razie do bani. mamy juz ulozone 100 m2 trawnika, reszte pojutrze przywiozą, bo trawa musi jednak sie odsaczyc. ale teren od razu wyglada inaczej kiedy trawa uzupelnila wlokniny.

Gosku dobrze, ze nie przywiozlas tego iglaka, bo na stowe bym sie nie zabrala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: zupełnie zapomniałam o tej acrokonie :( Ale przez ten deszcz nie szykowałam roślin wcześniej i tak jakoś wyszło. Wcale mnie nie pociesza, że to dobrze, można było innych nie brać tyle :(

 

Jak przeżyje i tę zimę to wiosną wyekspediuję go do Ciebie :D Pokaż trawkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo malownicza ta rabata z pierwszej foty. Hortensje posadziłabym razem - vanilki, dalej phantoma, potem dosadzisz kolejnego, będą ładniejsze plamy. Odległość raczej dobra, będą stanowiły jedność i o to chodzi.

Wielką rabatę walnęłaś, naszarpałaś się niemało. Jak Twoje ręce to wytrzymały?

 

łapska wykorzystuję teraz na maxa, potem bedą miały duuużo czasu na odpoczynek:D wiosną ruszę z kopyta i bedę znacznie poszerzać większość rabat:yes:

 

macie rację z szeregiem vanilek, tym bardziej że to miejsce bardzo nasłonecznione, patelnia doslownie i phantom mógłby się przypalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dziewczyny powoli sadze moje zdobycze chociaz pogoda na razie do bani. mamy juz ulozone 100 m2 trawnika, reszte pojutrze przywiozą, bo trawa musi jednak sie odsaczyc. ale teren od razu wyglada inaczej kiedy trawa uzupelnila wlokniny.

 

ale pokażesz? pogoda wkrótce ma się poprawić:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...