Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Planety2 Amelii2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oj tam, to na balkonie :D

 

budka nie w moim typie ;) a propos budek, to zauwazylam troche u nas. niestety nowi budujacy ktory mieli piekne sosny na dzialce wycieli prawie wszystkie - nie dosc, ze straszne tłumoki (to ci co droge znszczyli) :bash: to jeszcze barbarzyncy. niestety rowniez scieli te drzewa, na ktorych lesniczy pozawieszal budki (ja wiem nie lesniczego teren ale mogliby je sciagnac i przewiesic), wiosna urzedowaly tam rodzinki trznadli. w sobote jak spotkam lesniczego poprosze by po naszej stronie zawiesil tez kilka budek. aaa i dzis na porannym spacerze ptasie radio niezle gralo, chyba wiosna powoli idzie, i dzieciol stukal tak energicznie, a las juz nie byl jak martwy. :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia zdjęcia dostałam:yes: wydrukowałam i nawet wybrałam się z nimi do okniarzy ale wielkie oczy zrobili :o wysłali mnie do speców od moskitier, lada dzień tam pojadę. Klapkę dla psic sama kupowałaś czy wykonawca drzwi-moskitiery?

 

Pomysł z "budką" super! akurat mam do wywalenia trapery synusia, wsadzę pod daszek drewutni, ciekawe czy coś się w nich zagnieździ:rolleyes: czego to ludzie nie wymyślą:D

 

a ja kosom muszę jabłka wkładać do kompostownika bo jak leżały na ziemi pod ognikiem (którego już wcześniej objadły) to niestety robiły spore kupska.... ulubiony przysmak mojej siwej psiej paskudy:bash:

 

TARcia mam nadzieję że u Ciebie hortki zakwitną chociaż masz otwarty wietrzny teren ale może klimat cieplejszy? u mnie przemarzały mimo okrywania. Jeszcze jedna siedzi w miejscu bardzo zacisznym a zakwitła tylko raz w ciągu 6 lat:o tyle że jest strasznie wielka i potrzebna będzie męska pomoc przy jej wywalaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...