Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Planety2 Amelii2


Recommended Posts

budki fajne, powinny sie ptaszki zadomowic ale czy aby juz nie za pozno na nie? u nas w legowkach juz trznadle sie zadomowily:yes: ostatnio taki jeden na rekonesansik przyszedl i na sacer do lasu z nami chodzi my sciezka a on co chwila podlatuje - cudny jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tylko patrzeć, a wejdą do domu :) Fajne kurki.

 

Amelia, te fotki, które sie nie pokazują... jak wstawiasz załaczniki, to musisz na końcu potwierdzić. To może być powód, że zapominasz o tym :)

 

 

Co do budek, to możesz mieć rację TAR. Za to powieszone teraz, za rok na pewno będą się podobały ptakom. Wywietrzą się, wtopią w krajobraz. Ptaki chętniej zasiedlą.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem co z moimi budkami :( Nietoperz się póki co nie wprowadził. Budki sikorkowe są intensywnie oglądane, ale nie wiem z jakim skutkiem, a kopciuszki jeszcze nie przyleciały, więc o ich mieszkankach nic nie mogę powiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas za ogrodzeniem jest zwalone drzewko ale kikut pnia stoi i tam jest mala dziupelka, wczoraj przyuwazylam tam krzatanine, kiedy sie ociepli i jakies sloneczko wylezie to przyjrze sie baczniej przez lunetke. u nas orgie ptasie odchodza, normalnie radio gaga. tylko trele slychac, musze wprawic oko w szukanie ptaszorow, wczoraj na krzaku pod samiutkim nosem sikory sie darly a ja slepak po wysokich sosnach szukalam, ot taki to obserwator ze mnie, jak do karmnika nie przyjdzie to w lesie nie zocze :D no poza trznadlami, bo te ubarwione soczyscie jak papuzki wyrozniaja sie jeszcze na tle szarosci i burosci Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ masz hodowlę, a teraz zielone jajka :D

 

jeszcze nie mam:no:to na razie plany:rolleyes:

żadna z moich 2 kurek nie zakwoczyła ale one wiedzą że za zimno na kurczaczki:yes: póki co zbieram jajeczka lęgowe sebrytki i czekam na sygnał...

 

mam nadzieję że w tym roku lęgi będą pomyślniejsze niż w ubiegłym.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolorowych jajkach będą kolorowe piórka. :D

 

 

za bardzo kolorowych nie chcę żeby nie rzucały się w oczy jak chodzą po otwartej przestrzeni :no:ale araukany mają wszelkie możliwe umaszczenia i nigdy nie wiadomo jakie się ulęgnie a co gorsze kogut nie różni się od kury:o dopiero jak dorosną i jedno zacznie piać a drugie znosić jaja to będzie wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różne cudaki ludzie hodują ale one muszą mieć specjalne warunki, te " łapciate" muszą mieć suchy wybieg a czubate np. śliczna czubatka polska zadaszone żeby nie moczyć piórek - u mnie odpada... moje kurki żyją prawie naturalnie a kurniczek mam niewielki i kurki muszą być nie za duże ale przyjemnie jest popatrzeć na inne rasy:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...