Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Planety2 Amelii2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobrze, że psiuńcia zdrowa. Ja moją też zaprowadzam na takie smarowanie p/kleszczowe co miesiąc - koszt 20zł, ale to koszt spokojnego sumienia i szczęścia, że piesek nie złapie kleszcza :wink:

 

Wczoraj pierwszy raz po chorobie byłyśmy na działce, malutka biegała i obszczekiwała nowych sąsiadów przez 5 godzin, a wieczorem po kapieli padła tu gdzie ją postawiłam :lol: Poza wkropleniem przeciwkleszczacza na grzbiet jeszcze opryskałam ją aerozolem :wink: i żaden wróg na nią nie wlazł :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze WOW: widzę, że już zaczynasz najciekawszy etap budowy :D -aż mi trochę tęskno do widoku rosnących ścian, co dzień coś się zmienia, człowiek chodzi podekscytowany i radosny... ahh ;)

Drugie WOW: masz tyyyle cudnej ziemi!... :roll: , powiedz proszę, czy coś im jeszcze zostało w tych rowach przydrożnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejszy etap, co przyjadę to widać szaloną różnicę, już pierwszego dnia pojawiły się pokoje :lol: :lol: :lol: ciężko nadążyć z dostawami materiałów :wink:

Ziemię wozili tylko 3 dni, teraz robią gdzieś k/Kałuszyna ale trzega śledzić Warszawską bo ludzie mówią że być może będą jeszcze rowy pogłębiać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy podobne gusta, bardzo podobna kolorystyka mi się marzyła. Jednak w sprawie dachu zostałam przegłosowana i moja ulubiona zieleń musiała pójść w odstawkę i został nam kolor ceglasty, który i tak zmienia się w zależności od pogody w słońcu inny, w pochmurne dni inny. Był moment, gdy mając już całą dachówkę na dachu stwierdziliśmy z przerażeniem, że to nie ten kolor który zamawialiśmy :o :o - wieźliśmy właśnie na budowę dwie dachówki, bo coś zabrakło i takie myśli nam po głowach chodziły. Wykładamy tę z samochodu i co sie okazuje - to to samo :o :lol: :lol: :lol: - to tyle w sprawie koloru :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos naszych ,,ulubionych" zwierzątek gnębiących nasze milusińskie. W sobotę w ogrodniczym widziałam preparat ekologiczny do zwalczania między innymi komarów i kleszcze. Pojemnik na 500m2 kosztuje troszkę ponad 30 zł. U mnie na razie w związku z tynkami suki na budowę nie jeżdżą, ale będę rozważać zakup tego preparatu. Podłącza się wo do węża ogrodowego i spryskuje się tym krzaki, bo trawniki skoszone ciut mniej groźne są 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji sprawdzę bo to w sklepie ogrodniczym tuz przy mojej działce. A będę tam najprędzej w czwartek, ale nie wiem co będzie się działo bo po pierwsze primo jakieś choróbsko i mnie wreszcie dopadło :-? a po drugie primo sklep jest przy drodze, którą dziś zaczęli naprawiać - jeśli w czwartek będą asfalt lać to ani chybi będzie zamknięty :roll: :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...