Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w wyborze suszarki kondensacyjnej


june1977

Recommended Posts

Czytałem, że to kiepskie połączenie i zdecydowanie lepiej kupić osobne urządzenia i tak zrobiłem.

 

Ogólnie zawsze lepiej nie mieć urządzeń do wszystkiego. Ale z drugiej strony wiele zależy od potrzeb. Jeżeli suszarka potrzebna jest sporadycznie, to lepszym zakupem może okazać się pralko-suszarka. Przy dużej ilości prania, małych dzieciach lepiej jednak zainwestować w osobne urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ogólnie zawsze lepiej nie mieć urządzeń do wszystkiego. Ale z drugiej strony wiele zależy od potrzeb. Jeżeli suszarka potrzebna jest sporadycznie, to lepszym zakupem może okazać się pralko-suszarka. Przy dużej ilości prania, małych dzieciach lepiej jednak zainwestować w osobne urządzenia.

 

Z tym sporadycznie to się tak wydaje - gdy się zobaczy jak miękkie i pachnące są rzeczy z takiej suszarki, ile mniej jest prasowania oraz ile kurzu z pościeli i ubrań ona zbiera to inne sposoby suszenia odchodzą do lamusa.

 

A przy małych dzieciach to już w ogóle nie ma o czym mówić - must be i tyle.

 

Nie znalazłem dobrych opinii o żadnej pralko suszarce [za to sporo złych] a sporo się naczytałem gdy jej szukałem, no ale może coś w międzyczasie wymyślili ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...

Witam.

Planuję zakupić suszarkę do prania.

Czy któryś z szanownych forumowiczów mógłby polecić jakiś model.

Moje wymagania i parametry:

- użytkowanie 2-3 razy/tydz

- głownie zależy mi na ubraniach bez prasowania

- bez pompy ciepła

- do 2500zł

- łatwy dostęp do filtrów

- długa żywotność :)

 

wyszukałem takie oto modele:

Bosch WTB86201PL

Hotpoint-Ariston AQC9 4F5 T/Z1 (EU)

Whirlpool AHIC 999P

Whirlpool HSCX 80425

Whirlpool HSCX 80311

Candy GVC D1013B-S

 

Proszę o propozycje

a może macie inne lepsze ciekawsze?

Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 6 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...