Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Drzwi ktore sie nie domykaja...


Recommended Posts

Mam problem z drzwiami wewnetrznymi fimry Porta.Jestem swiezo po montazu tych drzwi ,montazysci po zamontowaniu oscieznic zalozyli skrzydlo i okazalo sie ze drzwi sie nie domykaja. tzn.lataja luzno w oscieznicy.Zdaniem montazystow jest to prawdopodobnie wina oscieznicy bo montaz zostal wykonany prawidlowo.Czy moze tak byc ze oscieznica jest wadliwa?Sprawdzalem piony na tej zaontowanej oscieznicy i okazuje sie ze pion jest ale sa przeswity miedzy poziomnica ,na jednym boku nawet do 5mm w pewnym miejscu.Czy to znaczy ze oscieznica jest wadliwa?Prosze o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z drzwiami wewnetrznymi fimry Porta.Jestem swiezo po montazu tych drzwi ,montazysci po zamontowaniu oscieznic zalozyli skrzydlo i okazalo sie ze drzwi sie nie domykaja. tzn.lataja luzno w oscieznicy.Zdaniem montazystow jest to prawdopodobnie wina oscieznicy bo montaz zostal wykonany prawidlowo.Czy moze tak byc ze oscieznica jest wadliwa?Sprawdzalem piony na tej zaontowanej oscieznicy i okazuje sie ze pion jest ale sa przeswity miedzy poziomnica ,na jednym boku nawet do 5mm w pewnym miejscu.Czy to znaczy ze oscieznica jest wadliwa?Prosze o pomoc.

 

 

Jest to zdecydowanie wina montazu...fachowcy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyschnieciu oscieznicy ,panowie fachowcy zalozyli mi skrzydla i jest tak jak bylo drzwi lataja luzno ,podregulowali tyle ile mozna bylo na zawiasach ale to nic nie dalo,nadal lataja.Zdaniem fachowcow to nie jest wina montazu.Na drugich drzwiach tez podregulowali tam byly mniejsze luzy wiec jest lepiej ale znowu skrzydlo ociera o oscieznicy u gory.Jeszcze mam czekac na wizyte przedstawiciela producenta ale na razie nie wiem co mam zrobic dalej z tymi drzwiami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy podczas montażu tzn zamontowana oscieżnica zostala oklinowana i pomontowane nyple załozone rozpory wewnatrz oscieznicy wtedy zakłada sie drzwi i sprawdza sie czy pasuja i czy dobrze sie zamykaja nastepnie zamyka sie drzwi przekreca klucz i piankuje tak powinno sie robic.

Pomyłka oscieznic malo prawdopodobne złe osadzenie oscieznicy moja diagnoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...