Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki kolor fug do płytek Travena Mogano Trovan?


Juniorka

Recommended Posts

A my wykorzystaliśmy te kafle w kuchni - świetnie zgrały się z frontami. Z efektu jesteśmy zadowoleni, chociaż dobranie fugi jest trudne (my chyba mamy najciemniejszą Mapei, musiałaby sprawdzić). Na żywo fuga wygląda ciemniej niż na zdjęciach. Od strony praktycznej też nie sprawiają najmniejszego problemu - po np. smażeniu wystarczy gąbka z płynem do mycia naczyć :)

 

http://images41.fotosik.pl/224/9c23bad47f9f3dd5med.jpg

 

http://images48.fotosik.pl/228/70c0401e85bf0162med.jpg

 

 

Pavis mam pytanko - jak Ci się te płytki w kuchni sprawdzają? Czy nad blatem, nad listwą masz Travenę, czy nic tam nie ma? Przepraszam za głupie pytanie, ale nie widzę tego zbyt dokładnie na fotkach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 320
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pavis mam pytanko - jak Ci się te płytki w kuchni sprawdzają? Czy nad blatem, nad listwą masz Travenę, czy nic tam nie ma? Przepraszam za głupie pytanie, ale nie widzę tego zbyt dokładnie na fotkach. :)

 

 

Dodałam ponownie zdjęcia, bo fotosik nawalił (przekroczony transfer) - nad blatem mam tylko pasek z kafli - reszta to farba. Płytki sprawdzają się super. Nawet jak smażę coś i płytki są z tłuszczu, to nie ma problemu z usunięciem tego (więcej musiałam się w mieszkaniu naszorować, gdzie miałam polerowane jasne kafle). A jeszcze znalazłam patent :D - a mianowicie jakiekolwiek plamki na płytkach (na frontach też :) ) przecieram wilgotną husteczką dla niemowląt (świetnie usuwa plamki, zacieki), a potem tylko na mokro ściereczką z microfibry. :D Trwa to 2 minuty i jest błysk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemi - Jezeli mozna prosic o namiary na projektanta waszej lazienki.

Co do kafli to chorowalem na nie od jakiegos roku, u nas w casto cena 98 za m2 w necie kupilem za 80

Wszystka ladnie pieknie, dopoki nie trafilem na wasz temat i na jakiejs stronie przeczytalem o tym nieszczesnym odcieniem rozu. Serie mam A2 z 02 10 2010 i niestety chociaz na kolorach sie za bardzo nie znam :):):) to i tak go widze - niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamil namiary wyślę na prv, tylko zapytam Pani projektantki, czy mogę. :) My jesteśmy z niej zadowoleni, choć napracowała się ze mną strasznie, a i tak jakaś tam kosmetyka "w praniu" wyszła. :)

 

Co do płytek - ja też zamawiałam w sieci i są naprawdę ok. Mam serię z 06.10.10 i u nas te różowe mazaje (maleńkie) widoczne stały się dopiero przy oglądaniu płytek na balkonie (przy dziennym świetle) i przy słoneczku. Przy świetle żarówek są bez zarzutu, czyli nie mam na co narzekać. No i najważniejsze - zamówiłam ich ponad tonę i w całej dostawie nie było ani jednej uszkodzonej płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki dotarły do mnie dziś wieczorem. Powyciągałam po jednej z co kilku paczek Traveny w poszukiwaniu różu. I nie ma.:D Oglądaliśmy je dość dokładnie przy świetle żarówki i latarki (przygotowana byłam, a jak) i naprawdę nie dopatrzyłam się tych jasnoróżowych smug, które widziałam na płytkach w Casto i LM.

 

Na 95% wydaje mi się, że są jasnobeżowe! Jutro popatrzę jeszcze na nie przy dziennym świetle - mam nadzieję, że nic im się przez noc nie zmieni. Seria A2, data produkcji - październik 2010.

 

Nemi, w jakim sklepie internetowym zamawiałaś płytki, podeślij linka. Muszę zamówić płytki na wczoraj i zależy mi na czasie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dorotus,

 

Płytki zamawiałam na http://www.goldgres.pl - niecałe 82 zł za m2. Jestem zadowolona z płytek, z ceny, z szybkości zamówienia. A z opinii na FM wiem, że nie tylko ja. :)

 

ja tez u nich zamawialam,wszystko ok, i cena i szybkosc, ale kazda plytke trzeba obejrzec przy dostawie bo nie chca potem przyjmowac zwrotów. tak czytalam na necie i to potwierdzili w magazynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

casse!

napisz jak twoja podłaga z Nowej Gali i w jakich wymiarach ją sobie wybrałaś czy już masz efekt końcowy.

Ja dzisiaj też ją oglądałam i uważam ze pasuje a na tym polerze rzeczywiście może łatwiej będzie utrzymać czystość.

Ja zastanawiam się nad rozmiarem 30*30, ale są jeszcze 30*60 - nie wiem jeszcze jaki rozmiar wybrać.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

casse!

napisz jak twoja podłaga z Nowej Gali i w jakich wymiarach ją sobie wybrałaś czy już masz efekt końcowy.

Ja dzisiaj też ją oglądałam i uważam ze pasuje a na tym polerze rzeczywiście może łatwiej będzie utrzymać czystość.

Ja zastanawiam się nad rozmiarem 30*30, ale są jeszcze 30*60 - nie wiem jeszcze jaki rozmiar wybrać.

pozdrawiam :)

 

A wiec tak ja wybrałam rozmiar berdziej zblizony do tego co mam na scianach czyli 30x60

 

A efekt własnie płytkarz skonczył sciany czyli podłoge powinniem robic w tym tyg -moge wstawic fotke ale po weekendzie bo budujemy sie w innym miejscu niz mieszkamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dorotus,

 

Płytki zamawiałam na http://www.goldgres.pl - niecałe 82 zł za m2. Jestem zadowolona z płytek, z ceny, z szybkości zamówienia. A z opinii na FM wiem, że nie tylko ja. :)

 

Nemi, dziś próbowałam zamówić płytki w sklepie goldgres.pl, w "koszyku" zamiast cen widocznych na stronie czyli 81,07 za Travena begie pojawiła sie cena 85,94. Czy Ty również miałaś podobny problem. Chciałam też zamówić Arkesię, cene miała być to 71.71 zł, w koszyku wyświetliła sie cena 128,34 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotus, ceny na stronie dotyczą 1 m2 płytek, a w koszyku - jednego opakowania. W przypadku Traveny w opakowaniu jest 1.06 m2, czyli 1 opakowanie powinno kosztować niecałe 86 zł. :) Czyli wszystko się zgadza. :)

 

Sprawdziłam też Arkesię - tam tez w jednej paczce jest więcej niż m2 płytek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...