Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Jaspis domek Agi i Leszka


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
Dzięki Joannaj75,też pozdrawiam,masz racje dużo zmian nie było zmnijszyliśmy okno tarasowe,zrezygnowałem z okna dachowego i zamiast garderoby mam podzielony pokój na dwa mniejsze dla dzieciaków,kominek umiejscowie na scianie dzielącej kuchnie z salonem komin został powiększony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Hej co u Was ...

U mnie skończyło się wykończenie łazienki górnej i te OKRĄGŁE OKNO TO holerstwo jest w wykańczaniu , kupiliśmy mozaikę do tego ale podstawa to dobrze wymurowane na równo krawędzie i tynk bo potem nawet mozaika nie zatuszuje krzywizny .... u nas nie wyszło na medal ale jest ... no i teraz " kombinuje nad zasłonką " bo to tez dylemat jak zasłonic okno podczas kąpieli a wanna przy oknie :)

 

poza tym mam juz adyt energetyczny zrobiony i dostałam klase B czyli wato było sie pomęczyc wiecej i miec teraz domek energooszczedny ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 months później...
  • 4 months później...
Wyszukałam gdzieś na forum że myślałeś o oknach Bogdański, ale kupiłeś od Hormana? dlaczego? jak ma się profil veka do aluplasta? Właśnie jesteśmy na etapie kupowania okien i nie możemy się zdecydować, tyle firm, tyle profili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta_Heniek to też ja...zakimś cudem zalogowałam się na starym profilu, Oliwki nie budujemy. Budujemy Tymka. Napisz proszę, czym kierowałeś swój wybór w oknach?? Czy Bogdański ma złą opinię w Nowym Sączu? Honer ma lepsza? mamy wycenę od jednego i drugiego, obie ceny zbliżone do siebie, tylko kogo wybrać??!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...