Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

Witaj Kasiorku - sąsiadko :lol: (mam do Ciebie rzut beretem :wink: )

 

aż się chce zacytować Halamę: ja wiedziałam, że tak będzie... :wink:

 

Wierna fanka Twoich decupażowych drobiazgów i nie tylko drobiazgów. Cieszę się, że możesz rozwinąć skrzydła w wymarzonym domku :lol: , będę (nie)cierpliwie czekała na wszystkie zdjęcia :lol:

Pozdrawiam i trzymam kciuki, żeby wszystko szło zgodnie z planem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tynki mam cementowo - wapienne a w przyszłym tygodniu będą robione gładzie gipsowe.

ja już zaczynam robić próbki kolorów na ściany , bo malowanko tuż, tuż :D

Próbki robię na kartonach 70 x 100 cm żeby spokojnie przenieść w każde miejce pomieszczenia i zobaczyć efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam Cie z okresu jak urządzałas swoje mieszkanie na Słuzewcu...ja w tym okresie mieszkałam niedaleko..na ul Jadźwingów::):) kolo bazarku..i juz wtedy podziwiałam Twoj doskonały gust..a teraz wyczekuje..na efekt domu..bo mysle, ze bedie zjawiskowy..

czasami tak sobie mysle..ze jak juz zarobie kase , na swoj mały domek..to skontaktuje sie z toba abys mi pomogła w urzadzaniu ...bo jestes profesjonalistka...( oczywiscie nie gratis...) bo ja to na urzadzaniu sie nie znam..i wiem..ze bedzie potrzebna mi pomoc..w dalszej przyszloci..:):)

w kazdym razie..czekam na fotki..

jedno jest pewne..znasz sie kobieto na tym co piekne..i potrafisz ubrac to w rzeczy materialne..

gratuluje pieknego domu...mieszkanie tez było piekne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taki marazm w dzienniku?My chcemy zdjęcia!!!!!!!!!!!

 

Ja też bym chciała

Jakaś niemoc dopadła moje ekipy wykonawcze i wszyscy przesuwają mi terminy działania, zawsze jest od przyszłego tygodnia :evil:

Mam nadzieję w tym tygodniu skończyć kominek, zacząć wreszcie ogród i zacząć gładzić ściany. Zobaczymy...

Jak tylko coś nowego się pojawi zaraz daję foto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam Cie z okresu jak urządzałas swoje mieszkanie na Słuzewcu...ja w tym okresie mieszkałam niedaleko..na ul Jadźwingów::):) kolo bazarku..i juz wtedy podziwiałam Twoj doskonały gust..a teraz wyczekuje..na efekt domu..bo mysle, ze bedie zjawiskowy..

czasami tak sobie mysle..ze jak juz zarobie kase , na swoj mały domek..to skontaktuje sie z toba abys mi pomogła w urzadzaniu ...bo jestes profesjonalistka...( oczywiscie nie gratis...) bo ja to na urzadzaniu sie nie znam..i wiem..ze bedzie potrzebna mi pomoc..w dalszej przyszloci..:):)

w kazdym razie..czekam na fotki..

jedno jest pewne..znasz sie kobieto na tym co piekne..i potrafisz ubrac to w rzeczy materialne..

gratuluje pieknego domu...mieszkanie tez było piekne...

 

Szelmo czyli miłałyśmy się kupując kartofle :D :D :D

witam Cię serdecznie w moim dzienniku, mam nadzieję że dalej też będzie się podobało.

a na aranżację twojego domku to już teraz mogę rezerwować terminy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie przez przypadek... Zwabiona nickiem :roll: , że nie wspomnę o tytule :roll:. Wpadłam i nie wypadnę bo tu już jest pięknie, a jak będzie... :roll: .

Więc jeśli pozwolisz to przycupnę sobie w kąciku i popodglądam.

 

Ciekawą kolorystykę wybrałaś. Mi szarości kojarzą się raczej z nowoczesnymi wnętrzami, ale jako kompletny laik nie powinnam się wypowiadać. Na pewno będzie pięknie, cudnie, wspaniale, rewelacyjnie, ślicznie........................... po prostu... dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory piękne. Sama planuję odcień szary - nieszary( toupe) na jednej ze ścian i podobne gzymsy, dlatego z zaciekawieniem wyglądam efektu u Ciebie :wink:

Będzie pieknie, choc ciekawi mnie jak zamierzasz wykorzystac ten ciemny szary odcien w salonie? Na wszystkich ścianach? Nie obawiasz się ,że będzie zbyt ciemno, mroczno i....smutno? Szczególnie, gdy przyjdzie jesienna szaruga :wink: A moze tylko na jednej ?

 

W każdym razie wygląda to wszystko interesująco :wink: i zapowiada się baaaaaaaaaaardzo fajnie :D

Acha, rewelacyjna , turkusowa komódka.

 

I.... zamierzam wykorzystac twój patent na dobieranie kolorów na ściany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory piękne. Sama planuję odcień szary - nieszary( toupe) na jednej ze ścian i podobne gzymsy, dlatego z zaciekawieniem wyglądam efektu u Ciebie :wink:

Będzie pieknie, choc ciekawi mnie jak zamierzasz wykorzystac ten ciemny szary odcien w salonie? Na wszystkich ścianach? Nie obawiasz się ,że będzie zbyt ciemno, mroczno i....smutno? Szczególnie, gdy przyjdzie jesienna szaruga :wink: A moze tylko na jednej ?

 

W każdym razie wygląda to wszystko interesująco :wink: i zapowiada się baaaaaaaaaaardzo fajnie :D

Acha, rewelacyjna , turkusowa komódka.

 

I.... zamierzam wykorzystac twój patent na dobieranie kolorów na ściany :wink:

 

Do salonu miałam przygotowane 2 próbki jaśniejszą i ciemniejszą. Ponieważ w salonie jest baardzo jasnoi ścian tak naprawde niewiele kolor będzie wyglądał rewelacyjnie a ten jaśniejszy jakoś tak nijako wyglądał :D

 

Ten sposób przygotowania próbek jest bardzo wygodny. Przedwszystkim uniknęłam malowania kilkoma kolorami ścian, ponieważ w prógkach kolorów pojemność nie jest za duża nie wystarczyła by mi na pokoje w których chciałam wypróbować. I dzięki "mobilnym " próbkom wiem że kolor przeznaczony do jadalni i kuchni był nieodpowiedni i łatwo tam sprawdziłam drugi odcień szarości salonowej :D

Malowanie już gdzieś za miesiąc. To niesprawiedliwe że to tak długo wszystko trwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!zapowiada się bardzo interesująco,dla mnie tez kolorystyka raczej pasująca do wnętrz nowoczesnych :o Chyba że będzie wielkie pomieszanie ?ciekawa jestem efektu.

 

Pomieszanie będzie wielkie, tylko kuchnia i pokój Karolci będzie klasyczny, choć i mąż kręci nosem na nowoczesne biurko w gabineciku :D więc tam tez chyba spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory bardzo fajne . Większość z nas maluje swoje pokoje na różne odcienie żółtego albo na kolor kawy z mlekiem . Pomieszczenia na pewno będą super ale jak ty to robisz , że jesteś taka szczupła ? Taka sylwetka to marzenie większości z nas. Pozdrawiam

 

Taa , szczupłość to też bida. Nie masz pojęcia jak trudno mi przytyć. jem więcej niż małżonek mój i nic. Ale to moze dlatego że energia mnie rozpiera i wszystko spalam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam :D

 

A kolory bardzo mi się podobają, nawet myślę o odcieniu szarości do hollu, pięknie komponuje się z bielą :roll: ale na większości pomieszczeń bym się nie odważyła - PODZIWIAM CIĘ KASIU ZA ODWAGĘ!!!! Zwłaszcza, jak już to wszystko będzie zrealizowane (te turkusowe akcenty) to będzie na prawdę pięknie i stylowo :o A jak te gzymsy uwydatni :o :o :o

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku,

 

dom niebywale piękny, szlachetny, z duszą.

 

czy Ty przypadkiem nie jesteś moją nieznaną bliźniaczką??:)

bo pomysł na wnętrza mamy bardzo, bardzo podobny - dużo światła, wnętrza wysmakowane, styl retro, nutka nostalgii....

 

Jesteś prześliczną dziewczyną i dom też będziesz miała cudowny.

Podpatruję te Twoje inspiracje, nie mogę się doczekać zdjęć urządzonych wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...