Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

Kbywamy... :roll: Dlatego pewnie i komentarzy mało choć wiele osób zagląda to nie ma śmiałości pisać.

:

 

Bo ,co tu komentować ,wszystko jest takie doskonałe :wink: Zaglądamy ,powzdychamy i czerpiemy inspiracje! Wnętrza na bank będą niezwykłe i niepowtarzalne ,jak i niesamowita jest ich właścicielka!z powodzeniem można by ja okrzyknąć MISS FORUM MURATORA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyznam się, co dzień tu zaglądam z nadzieją na nowe zdjęcia. Uchwyty śliczne !!!

Tapety odważne , ale ty masz pewnie w głowie wizje jak będą wyglądać na ścianie . Ja jestem przeciętnie uzdolniona plastycznie więc bardziej polegam na "odgapianiu" niż na twórczym myśleniu.Będę dalej co dzień zaglądać do twojego

dziennika . Na pewno warto. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kbywamy... :roll: Dlatego pewnie i komentarzy mało choć wiele osób zagląda to nie ma śmiałości pisać.

:

 

Bo ,co tu komentować ,wszystko jest takie doskonałe :wink: Zaglądamy ,powzdychamy i czerpiemy inspiracje! Wnętrza na bank będą niezwykłe i niepowtarzalne ,jak i niesamowita jest ich właścicielka!z powodzeniem można by ja okrzyknąć MISS FORUM MURATORA :D

Beauty podsumowała brak komentarzy idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) no ładnie, sami cichociemni :D :D :D ale bardzo Wam dziękuję,

A ja dziś mam przeprawę z panami wykonawcami. Po raz trzeci zmieniłam koncepcję łazienki, ciekawe jak to zniosą :D . Niby zmian jest niewiele , głównie dotycza miejsc na oświetlenie, co sie wiąże znów z kuciem na kable i szlifowaniem ścian. Ale ja sie obawiam , czy w tym tempie do BN zdążymy.

 

Niestety nie wszystko idzie mi tak idealnie, moje piekne, długo wyczekane płytki okzazały sie zamiast białych jakieś kremowe. ^%#^%%^%^Niestety na fargmencie podłogi jaki widziałam wyglądały na białe, a teraz sie okazało że do bieli im daleko. Bo mają wyglądać na stare. Co oznacza że wszystkie białe elementy stolarki jaka ma być muszą zostać nieco ocieplone :evil: bo za duzy kontast będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorek, jestem strasznie ciekawa zdjęć jak to wszystko wykończysz i urządzisz a zanim jeszcze zaczniesz zmieniać i urządzać od początku... :D

Cofnę się jeszcze do Twojego wydarzenia z Apartem - GRATULACJE - i tak po babsku: nic dziwnego, że ja wyglądam przy Tobie jak taboret, skoro nawet Kręglicka jakoś tak przygasła u Twojego boku... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meble "twarde" będą z lakierowanej , białej płyty niskie

Tapicerowane z pluszu, kanapa szara, fotele ( z allegro) na nowo obite w niebiekościach i jeszcze jeden fotel uszak w kolorową kratę lub paski. Obecnie pracuje nad obrazami :D Wypatrzyłam w galerii obraz ale mnie powalił cena , dlatego będzie zrób to sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...