Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

piękny dom się zapowiada, na pewno bedę tu często zaglądać. Też planuję wnętrza w podobnym stylu, ale kolorystyka będzie chyba troszkę cieplejsza, na pewno tez będę się starać połączyć. Na razie jestem na etapie regipsów, więc jeszcze wiele przede mną i wszystko może mi się odwidzieć ;-). Niestety ja mam niższe pomieszczenia - tylko 2,7m wysokości - u Ciebie jest ponad 3m z tego co widzę, więc u mnie nie będzie już takiego efektu. Czekam na kolejne wpisy i zdjęcia - mało jest wnętrz na tym forum w takim stylu i z takim wyczuciem smaku jak Twoje. Wiele przedmiotów również wykonam/zaprojektuję sama.

 

Z ciekawości ile kosztowała obudowa kominka i ile ma szerokości i głębokości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia z powodu glazurnika. Mój dla odmiany narzekał, że płytki są 30x60 i dlatego jest trudniej ;) . Ale nie dałam się przekonać i nie dopłaciłam..

Ten, któregio mogłabym polecić już dawno wyjechal do Anglii i na razie nie wraca, pozostaje mi trzymac kciuki za pomyślne poszukiwania!

 

pozdrawiam,

 

sure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia z powodu glazurnika. Mój dla odmiany narzekał, że płytki są 30x60 i dlatego jest trudniej ;) . Ale nie dałam się przekonać i nie dopłaciłam..

 

dołączam się tu do kondolencji...

owocnych poszukiwań... mam nadzieje że szybko znajdziesz jakiegoś fachowca...

jeśli usłyszę o kimś godnym polecenia dam znać...

stawki w Płocku są niższe niż w Warszawie i płocczanie chętnie biorą u Was robotę - bo ten "kompromis cenowy" wychodzi obu stronom na korzyść ;)

 

Kasiorek pytanie - czy wiatrołapie planujesz jakąś wycieraczkę czy dywanik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info odnośnie kominka, ale dla mnie trochę za drogo, szukam kominka do max. 5tys. więc będę musiała dalej szukać

A z tymi robotnikami to normalne. ja juz tak miałam poumawianych tynkarzy, do ocieplenia elewacji i do ogrodzenia, i oczywiście nie ani jedni ani drudzy nie przyszli, ale znalazłam potem innych , myślę że lepszych - z tynków wew. jestem strasznie zadowolona ( a widziałam u znajomych jak można je źle położyć), wiec może u Ciebie tez tak ma być. Znajdziesz kogoś lepszego, tamten pewnie się przestraszył skomplikowania i dlatego tak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę podziwiam Cię....

nie tylko talent ale to że wszystko masz poukładane i przemyślane w najdrobniejszym szczególe...

 

komoda śni mi się po nocach - nie dawaj już więcej zbliżeń ;)

pan na bicyklu boski...

 

ja jestem zbyt chaotyczna mało zdecydowana i zbyt wiele mi się podoba...

w domu będę miała cepelię :D

 

pozdrawiam i czekam na następne dzieła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję talentu."obraz" ma swój klimat na pewno będzie idealnie pasował. Kiedy Ty kobieto na to czas znajdujesz ;-) . Podobnie jak przedmówczyni podziwiam za to, że wiesz dokładnie czego chcesz, ja to mam sto pomysłów na raz, i z reguły nie wiem na co się zdecydować - wiec będę decydować w ostatniej chwili jak zwykle. Czekam na dalsze zdjęcia z realizacji. Szczególnie jestem ciekawa łazienek. Sama obecnie szukam białych płytek do dolnej łazienki najlepiej z perłowym delikatnym wzorem lub połyskiem, najchętniej z pionowymi paskami, ale mam problem, bo teraz wysyp kolorowych z różnorakimi wzorkami, kwiatkami itp. Może ktoś takie spotakłł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...