Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

Tak, obraz to kolaż z malowanymi przezemnie elementami.

Ścianę malowali dzielni chłopcy malarze, nie mieli szczęśliwej miny jak im powiedzialam o mojej koncepcji. Ale zawsze to lepiej niż mieliby sluchać moich pisków( mam cholerny lek przestrzeni) gdybym sama stanęła na rusztowaniach bo ściana wysoka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cholera !! :roll: Przepraszam ..

Bylo wszystko dobrze .Podoba mi sie nie duzy dom parterowy z uzytkowym poddaszem wykonczony nowoczesnymi nowinkami ,wnetrza minimalistyczne az tu nagle trafilem na Wasz dziennik ! Nie calkiem przypadkowo bo mimo tego ze mam gust jak napisalem wyzej to przeszukujac forum przeczytalem ''w stylu retro'' wiec kliknalem ! Az mnie obalilo na ziemie ! Bardz ogratuluje pomyslow ! I z niecierpliwoscia czekam na efekt koncowy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Odważny pomysł na ścianę - na razie wygląda to całkiem całkiem - ciekawa jestem jaki kinkiet na niej zawiśnie.

Uwielbiam eklektyczne wnętrza. Twoje na pewno będzie nie banalne.

Ja na razie siedzę nad projektami wnętrz - głównie łazienek - muszę się w końcu za to zabrać.

Edytowane przez jarte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z białego pleksi? to się zapowiada ciekawie, 120cm szerokości? nawet sobie nie wyobrażam jak on będzie wyglądał przy Twoich zdolnościach.

Fajnie wygląda gruba pleksi z wycinanymi ażurami , ale przy takich wzorach na ścianie to trzeba by uważać - ja np. będę mieć ażurową ścianę szerokości 140cm i wys. 260cm między salonem a holem, tylko muszę jeszcze rozrysować wzór ( poza tym jeszcze nie zdecydowałam czy to będzie pleksi czy może metal możliwe, że jednak to drugie),Gruba pleksi jest droga, a boję się że by się porysowała, choć zważywszy na to że będzie podświetlona od strony holu - byłby lepszy efekt ( u mnie więc w pewnym sensie będzie jeszcze większy kinkiet/lampa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłogi oczywiście w szachowniczki :D

tutaj takie malutkie próbki

hol

http://foto2.m.onet.pl/_m/1097549e7dc99370d23d95ccc6f4ae22,10,19,0.jpg

wiatrołap

http://foto2.m.onet.pl/_m/42f67788b88d606558f2cf3070c1b0b2,10,19,0.jpg

i kuchnia trochę słońce przeszkadza

http://foto3.m.onet.pl/_m/7aed617cc2054cbd5d82f9fbe36a447b,10,19,0.jpg

 

Mam jeszcze kilka pomysłów które mojego męża zupełnie zszokowały ale je przyjął :D na zasadzie niech sie dzieje wola nieba...ufam ci :D że bedzie dobrze

 

ale tak naprawdę rozkręcę sie jak już wszystkie roboty budowlane będa za nami i już nie bedzie pracowników na pokojach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dopytam ,czy te oktagonalne do kuchni sa w kolorze białym ,czy ecru?Jakiego koloru będą meble w kuchni?Ja cały czas się zastanawiam ,czy dobrze zrobiłam wybierając biało -czarne na podłogę w zestawieniu z meblami ecru.Jak zwykle za szybko podejmuje decyzję.Maz twierdzi ,że więcej razy jeździłam z dobieraniem farby na ścianę ,której praktycznie mało co będzie widać ,niż z płytkami.Forum mnie czegoś jednak nauczyło -podchodzenia do tematu kilka razy .Szkoda że tak późno) :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie z tymi płytkami jest ten problem że białe nie są białe, tylko takie leciutko kremowe. Ale to spowodowane jest tym że są wzorowane na starych wiktoriański podłogach i maja wygladać na stare, wtedy biel tez mnusi być stara. Najpierw bardzo się tym gryzłam ale teraz wiem że tak bedzie bardziej naturalnie. Kuchnia moja będzie biała ale nie tak super-hiper tylko tzw ciepła biel. Kolor ten nie może bardzo odstawać od koloru płytek.

Płytki nie były docinane do mojego projektu, tylko ja pobawiłam się jak za dziecinnych lat w układankę. Firma produkuje chyba 8 kształtów płytek w kilku kolorach i samemu wybiera sie mozliwą kombinację i zamawia np ileś tam paczek trójkatów, kwadracików takich czy innych. generalnie mówiąc wielka zabawa.Największa płytka ma 20 cm , najmniejsza ok 4 cm

no i ja mam teraz wiekszy kłopot z ułożeniem ich, nie wszyscy są w stanie sie tego podiąć. Mam teraz dwóch glazurników miedzy którymi muszę dziś dokonać wyboru, za masakryczne niestety pieniądze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff, glazurnicy działają

Trzech sprawnych chłopaków , mam nadzieję że podołają i w ciągu miesiaca będę miała płytki położone.

Nie mogę jeszcze nic powiedzieć o jakości wykonania ale szef ekipy ujął mnie swym eleganckim zachowaniem.

Już sam mail w wyceną wywołał uśmiech na twarzy i pozwolił jakoś przełknąć zawartość :D cytuję :

"Szanowna Pani Katarzyno,

W załącznikach wycena robocizny, oraz umowa na wykonanie prac.

Ze swojej strony mogę zapewnić iż ja wraz z pracownikami dołożymy wszelkich starań aby Pani czas i fundusze poświęcone zakupowi płytek oraz nasza staranna praca wydały owoc w postaci wykonania niepowtarzalnego, olśniewającego i bliskiego ideału (na ile pozwoli jakość materiałów) DZIEŁA.

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Szanowna Pani Katarzyno,

W załącznikach wycena robocizny, oraz umowa na wykonanie prac.

Ze swojej strony mogę zapewnić iż ja wraz z pracownikami dołożymy wszelkich starań aby Pani czas i fundusze poświęcone zakupowi płytek oraz nasza staranna praca wydały owoc w postaci wykonania niepowtarzalnego, olśniewającego i bliskiego ideału (na ile pozwoli jakość materiałów) DZIEŁA.

:D :D :D

 

:lol: :lol: :lol: Czy ten facet do pracy przychodzi w smokingu? :lol:

 

A tak w ogóle to witam p. Katarzyno w ten przecudny poniedziałkowy poranek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...