Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

 

"Szanowna Pani Katarzyno,

W załącznikach wycena robocizny, oraz umowa na wykonanie prac.

Ze swojej strony mogę zapewnić iż ja wraz z pracownikami dołożymy wszelkich starań aby Pani czas i fundusze poświęcone zakupowi płytek oraz nasza staranna praca wydały owoc w postaci wykonania niepowtarzalnego, olśniewającego i bliskiego ideału (na ile pozwoli jakość materiałów) DZIEŁA.

:D :D :D

 

:lol: :lol: :lol: Czy ten facet do pracy przychodzi w smokingu? :lol:

 

A tak w ogóle to witam p. Katarzyno w ten przecudny poniedziałkowy poranek :lol:

 

A co tak oficjalnie :D , my tu wszyscy na ty :lol:

ja również miło witam tylko dlaczego tak zimno ???

 

W smokingu nie ale na pierwsze spotkanie przyjechał w stroju profesjonalno - motorowym bo szybko się przesiadł z jednośladu do samochodu żeby ze mną pojechać na budowę i jeszcze wcześniej zadzwonił że kawę dla mnie ma, choć to nasze pierwsze spotkanie było :D

naprawdę miło się w ten sposób spotykać z budowlańcami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[

 

A co tak oficjalnie :D , my tu wszyscy na ty :lol:

ja również miło witam tylko dlaczego tak zimno ???

 

W smokingu nie ale na pierwsze spotkanie przyjechał w stroju profesjonalno - motorowym bo szybko się przesiadł z jednośladu do samochodu żeby ze mną pojechać na budowę i jeszcze wcześniej zadzwonił że kawę dla mnie ma, choć to nasze pierwsze spotkanie było :D

naprawdę miło się w ten sposób spotykać z budowlańcami :D

 

Wiem ,wiem ,,tylko też chciałam Cie tak wytwornie przywitać :lol: A swoja droga ,to rzeczywiście niespotykany fachowiec ,bo jak do tej pory to najczęściej pierwsze zdanie słyszałam coś w rodzaju -Teraz nie mam czasu,trzeba czekać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja również miło witam tylko dlaczego tak zimno ???

 

...a w domu obiecywali mi że bedzie ciepło a ja siedze w pracy i zamarzam!!!

 

W smokingu nie ale na pierwsze spotkanie przyjechał w stroju profesjonalno - motorowym bo szybko się przesiadł z jednośladu do samochodu żeby ze mną pojechać na budowę i jeszcze wcześniej zadzwonił że kawę dla mnie ma, choć to nasze pierwsze spotkanie było :D

naprawdę miło się w ten sposób spotykać z budowlańcami :D

 

zazdroszczę i życze aby zakończenie wspólpracy było równie miłe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja również miło witam tylko dlaczego tak zimno ???

 

...a w domu obiecywali mi że bedzie ciepło a ja siedze w pracy i zamarzam!!!

 

Ja też czekam na babie lato a nie na pażdziernikową słotę. W sobotę idę na slub siostry, wyszykowałam sobie sukienkę bez rękawków i jeszcze z kapeluszem chciałam zaszaleć a przyjdzie mi kufajkę włozyć bo na taką pogodę się nie szykowałam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to od dłuzszego czasu odebrało, podziwiam w milczeniu bo nie ma się do czego przyczepić, każdy detal przemyślany. Przez ciebie retro zaczęło mi się podobać a tak się zawsze przed nim broniłam :wink:
Właśniee :roll:

Ale to też nie jest takie zwyczajne retro :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachęciłaś więc bardzo nieśmiało... :oops: tuptam....

a co ja mam mówić przeciez to moje to stodoła ( bardzo kocham moją stodołę :wink: ) przy twoich pałacach...

to nie jest zwyczajny dom, bo ty i zdolności masz i rozmach zupełnie inny...

no pięknie, ale dla mnie po prostu do podziwiania a nie komentowania, trzeba liczyc siły na zamiary...

podglądam od dawna i chetnie każde zdjęcie zobaczę...szczególnie ogród, bo to moja słabość a u nas brak wiadomoo czego na jakieś w tym kierunku inwestycje...

pięknie masz i basta...koniec, kropki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to od dłuzszego czasu odebrało, podziwiam w milczeniu bo nie ma się do czego przyczepić, każdy detal przemyślany. Przez ciebie retro zaczęło mi się podobać a tak się zawsze przed nim broniłam :wink:
Właśniee :roll:

Ale to też nie jest takie zwyczajne retro :roll:

 

Przy takich wnętrzach i takim stylu niestety efekt bardzo często zależy od jakości materiałów - a to jest bezpośrednio związane z CENĄ ... jeżeli ma być autentycznie to raczej wychodzi b. wysoka.

Ale podziwiam i gratuluje konsekwencji i świadomości tego co chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorek, przeglądam Twój dziennik i targa mną bardzo brzydkie uczucie ... zazdrość :oops: :oops: :oops:

 

Nie dość, że piękne, wysmakowane, na swoim miejscu, to jeszcze mam wrażenie, że te wszystkie decyzje, co, gdzie, jak są dla Ciebie tak proste i oczywiste, że nie pozostaje ani milimetr na wątpliwości, wahania (jednym słowem mękę wyboru) :o :o :o

 

Możesz uchylić rąbka tajemnicy kto jest wykonawcą kominka i z czego jest obudowa (portal) ???

 

To jest kominek z moich marzeń i wyobrażeń :wink: :wink: :wink:

 

Zbierasz tyle ochów i achów, że ja pozostanę przy skromnym "piękne" :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę nie dostaje powiadomień do własnego wątku i szukam go gdzieś w czeluściach a on tak pod nosem :D

Odpowiadam prędziutko

Helios obudowa kominka jest z marmuru bianco carrera, robiła mi go firma z Warszawy

mayland szachownica malowana :D , widok min malarzy przy zapodaniu tematu - bezcenna :D ale się dzielnie chłopaki sprawili

tofee staram sie dobierać materiały dobrej jakości, jesteśmy niestety ograniczeni finansowo i wiele rzeczy odkładam na czas poźniejszy ale w zamian nie daję " opakowań zastępczych". Myślę że oprócz dobrych materiałów liczy się też pomysła a materiały wcale nie są droższe od tych co stosują inni .Wiele przedmiotów pochodzi spod mojej ręki, przerobionych,kupionych za grosze na allegro bądź na starociach. Oszczędności też mozna szukać kupując za granicą niestety ( tapety z wysyłką o połowę tańsze)

Staram się też szukać elementów wyposażenia takich wyjatkowych,niegdzie nie widzianych. Często polskie firmy gina gdzieś pod włoskimi czy hiszpańskimi.A tez potrafia robić cuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...