Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasiorku!

obśliniłam się z zachwytu nad Twoją konsolką z motywem Fornasettiego.

i chcę, żebyś wiedziała, że się obśliniłam :D

 

Przyjełam do wiadomości :D i chcę żebyś wiedziała że jest mi niezmiernie miło :D

Konsolki bronię piersia swą bo już kilku chętnych się znalazło. Nie oddam moja ci moja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce moje nie lubią odpoczywać. Dziś chciałam pokazać konsolkę która będzie stała w sypialni. Ponieważ bedzie to jedyny mebel oprócz łóżka zaszalałam z motywami. konsolkę srebrzyłam płatkami delikatnego szlagmetalu.

Dla osób które jeszcze nie dotarły na mojego bloga zdjęcia :D

 

http://1.bp.blogspot.com/_sRHuOFdmHJw/SrUnixpC3vI/AAAAAAAAAjc/5Zc-Y9HJxrQ/s400/konsola1.jpg

 

http://2.bp.blogspot.com/_sRHuOFdmHJw/SrUndsdUYFI/AAAAAAAAAjU/wSvG1DeSFAY/s400/konsola2.jpg

 

http://3.bp.blogspot.com/_sRHuOFdmHJw/SrUnSKXjUrI/AAAAAAAAAjE/SQtSoe0P-sk/s400/konsola3.jpg

 

i zapraszam oczywiście do komentarzy :D

 

jak wszystko robione przez Ciebie - boskie!!!!!!!!

 

a o blogu zapominam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas!!!! Pięknie, przecudownie, po prostu upojnie!!!!!!!!!

Normalnie z fotela mojego czarnego kręconego spadłam z wrażenia!!!! A to dopiero początek Twojej wnętrzarskiej rozpusty, jak mniemam?

Hmmm....pozwolisz, że sparafrazuję Maksia z Seksmisji: Jaki piękny domek! A jaka ładna pani! Pomysły, projekt, dopracowanie szczegółów, dobór detali - po prostu zwala z nóg!!!! Chapeau bas!

 

Z wielką przyjemnością będę śledzić postępy!

 

P.S.

i przepraszam, że tak z buciorami wlazłam do Dziennika :oops: :oops: :oops: Przy tych wszystkich wnętrzarskich wątkach nie zauważyłam, że to porządny dziennik budowy jest, gdzie nie należy( i ja się z tym pełni zgadzam :D) wtrącać. Zaraz napiszę do admina. :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moderatora, skromnego moderatora ;)

jako że we wpisie pozostały już tylko przeprosiny, usunąłem go w całości

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

[wpis przeniesiony z dziennika budowy]

 

z zapartym tchem prześledziłam dotychczasowe wydarzenia w Twoim domu. jestem zachwycona. bardzo mi przykro ,ale zamierzam ściągać od Ciebie.pozdrawiam

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik102354.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłogi super się zapowiadają, widzę że poszłaś mocno w eklektyzm

jeszcze raz gratuluję zdolności - konsolka przepiękna . Czy nanoszenie szlagmetalu jest trudne?, widziałam kiedyś w jakimś czasopiśmie meble kuchenne które miały pokryte szlagmetalem fronty, płatki były tak ułożone, ze wyglądało tak jak by spękana powierzchnia - na pewno bardzo pracochłonne , ale strasznie mi się to wtedy spodobało i chętnie bym sobie jakiś front w ten sposób zrobiła tylko nie znam się zupełnie na tej technice, wiem ze materiały są dostępne na allegro ale co z tym dalej zrobić nie wiem. Mozesz po krótce opisać jak cos takiego zrobić, nalogike to trzeba to czymś przykleic i czym utrwalić, ale czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, a moze podpowiedz jaką baterię do łazienki wybrałaś. Ja szukam i szukam w necie, wiem juz jaki sedes (wybór łatwy bo ja chce podwieszany a retro jest chyba jeden, a przynajmniej jeden w rozsadnych cenach), chyba wiem jaki zlew, ale z bateriami mam problem. Muszę kupic do kabiny prysznicowej, i chciałam z deszczownicą, oraz drugi do wanny retro, czyli baterie wolnostojącą. Klops w tym, że chce jednouchwytowe (nie lubie uzywac tych z dwoma pokretłami) i nie to że ich nie ma ale jak już są to w jakis kosmicznych cenach idących w tysiące. Moze Ty lub ktoś z odwiedzających Twoj temat "retro" wyszperał coś wartego uwagi, i co nie kosztuja majątku.

 

PS cos mi sie wydaje ze miałam kiedys dawno z Toba konakt na dawnej stronie kaan albo jakiejs hafciarkiej... ale moze to był jakiś inny kasiorek co dekupażował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarte sprawa nie jest tak skomplikowania, jedynie wymaga wprawy w pracy z hipercieńkimi płatkami, które praktycznie reaguja nawet na mocniejszy oddech ( uciekają po całym mieszkaniu )

Kupjemy specjalny klej, smarujemy powierzchnię, czekamy jakieś 20 min i zaczynamy przyklejać płatki, można tak że nie widać tła, można z przerwami, potem zostaje zabezpiecznie lakierem ( na meblu) najlepiej spirytusowym ,, niektóre wodne moga wejść w reakcję

 

akselek kasiorkiem jestem jedynie na tym forum na pozostałych jestem greglis :D

A baterie już pokazywałam w dzienniku :D to tylko jedna strona , zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba natka... kurcze dawno to było,, a awatar z takim zmieniającym sie naukowcem. Nie moge sie dobrac do starych stron kaan, jak jeszcze kolderki były na kaanie i mnostwo schematów do xxx, ale wiem ze to gdzies jest w sieci bo jakas dziewczyna kiedys gdzies dawala odnosnik do tych zarchiwizowanych stronek. Ciebie Dorfi tez kojarze :D

fakt, są, baterie widziałam

są z pokrętłami, wiec inne niż te jakich szukam....moze ktos gdzies przypadkiem wpadł na jakies fajne retro ale jedno uchwytowe ( wiem ze to sie gryzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co Kasiu, od kiedy trafiłam na Twoje stronki zrobiła sie rewolucja w mojej głowie. Nie to, ze chcę taki dom jak Ty, moj bedzie inny z wielu powodów, chociaż Twój niezmiernie mi sie podoba. Zapadły jednak mi bardzo w głowie Twoje słowa, które gdzieś na początku napisałas na blogu budowlanym, że dokładnie wiesz co byś chciała. I ciągle dźwięczy mi to w głowie, bo zorientowałam się , ze ja mniej więcej wiem co bym chciała.Miotam się, szukam w neciew braku precyzyjnego planu. Wiem co mi sie podoba jak widzę już coś gotowe, albo jakiś dany element, ale nie mam wszytskiego dokładnie ułożonego w głowie... I tu jest mój problem, ale już świadomość tego, pozwala mi na zmianę myślenia. Ogladając Twoje poczynania, i nietuzinkowy wystrój doszłam do wniosku że w końcu kurcze blade, nie mogę iść ciągle na kompromisy, nie zbuduje pewnie wielu domów więc skoro mam teraz taką możliwość że kreuję swoją rzeczywistość na wiele lat, to niech to będzie tak jak mi się podoba, a nie tak jak będzie praktyczniej, taniej, łatwiej . Dziękuję Ci za to, bo teraz mam większą szansę na odważne a nie zachowawcze podejscie do urządzenia mojego domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapadły jednak mi bardzo w głowie Twoje słowa, które gdzieś na początku napisałas na blogu budowlanym, że dokładnie wiesz co byś chciała. .

 

To jest problem wielu z nas ,że zbyt wiele rzeczy nam się podoba,a u Kasi wszystko jest takie przemyślane i poukładane .Stanowi jedną całość ,a nie jest zlepkiem przypadkowo podpatrzonych gdzieś w Werandzie pomysłów. :wink: No cóż ,ale oprócz tego ,ze się wie ,czego chce ,trzeba mieć jeszcze talent ,co w połączeniu z dobrymi wykonawcami daje efekt w postaci tak cudownego wnętrza.Mowie Wam ,jak Kasiorek zapoda nam zdjęcia kuchni ,to pewne jest ,że wszyscy będziemy zbierać szczęki z podłogi :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, takie wszystko u mnie przemyślane i poukładane :D a macie pojęcie jak ja cierpię. mam tyle pomysłów że na kilka domów by wystarczyło a ja musze sie do jednego ograniczyć :D

Myślę że ogólna koncepcja to bardzo ważna rzecz. Taki pomysł na wnętrze który by pasował do samego stylu domu , do naszego charaktru, do naszych upodoban.I najważniejsze do naszych marzeń. Tu nie ma miejsca na półśrodki,

dlatego na długo przed rozpoczęciem prac wykończeniowych powstawały projekty, poprawiane prawie do końca. Ale miałam czas na pewne decyzje. Wiele z nas skupia sie na budowaniu murów, kiedy tak naprawdę równocześnie trzeba mysleć o ich wykończeniu.

A co do kuchni, będzie bardzo przewidywalna , biała ,w angielskim stylu. Na poczatku bez skrzydeł. Ale kilka drobiazgów mam już w głowie które powinny stworzyć ten nastrój. Np taki zegar do kuchni , średnica 60 cm, motyw hmm... powiem że kuchenny , coś z owoców morza :D w krwisto czerwonej barwie ale dalej pss tajemnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, takie wszystko u mnie przemyślane i poukładane :D a macie pojęcie jak ja cierpię. mam tyle pomysłów że na kilka domów by wystarczyło a ja musze sie do jednego ograniczyć :D

 

:lol: :lol: :lol: No to Uwaga-zadaję pytanie :

 

W jakim kolorze widziałabyś baterie w mojej dolnej łazience( ta z boazerią) -chrom ,czy stare złoto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...