Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Podłoga wygląda super!!!!

juz przebieram nózkami aby zobaczyć co bedzie dlaej!

 

owoce morza.... czy mówisz o wielkiej krewetce :roll: ??

o jej moze byc super!!!!!

 

Zapadły jednak mi bardzo w głowie Twoje słowa, które gdzieś na początku napisałas na blogu budowlanym, że dokładnie wiesz co byś chciała. .

 

To jest problem wielu z nas ,że zbyt wiele rzeczy nam się podoba,a u Kasi wszystko jest takie przemyślane i poukładane .Stanowi jedną całość ,a nie jest zlepkiem przypadkowo podpatrzonych gdzieś w Werandzie pomysłów. :wink: No cóż ,ale oprócz tego ,ze się wie ,czego chce ,trzeba mieć jeszcze talent ,co w połączeniu z dobrymi wykonawcami daje efekt w postaci tak cudownego wnętrza.Mowie Wam ,jak Kasiorek zapoda nam zdjęcia kuchni ,to pewne jest ,że wszyscy będziemy zbierać szczęki z podłogi :lol: :lol:

 

Dziewczyny to prawda co piszecie...

i Wybacz mi Kasiorku ale bardzo bardzo Ci zazdroszczę tego talentu...

który masz...

oraz czasu który posiadasz aby to wszystko dopracować..

 

pocieszam sie jednak ze kazda z nas jest inna i ma inne potrzeby.

Domy niektórych ludzi wg mnie nie są ładne - ale najważniejsze aby oni sami czuli sie w nich dobrze.

Niektórzy nie przykładaja uwagi do stroju czy wnetrza... ale cieszą sie tym że maja wreszcie swoje miejsce...

i ja moim "łowickim domem" tez bede sie cieszyła - jeśłi oczywisćie w końcu wybudujemy dom...

 

Ciesze się ze trafiłam na Twój wątek...

i mogę podejrzeć twoja twórczą pracę...

i naprawdę tu chetnie zaglądam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku,

jestem pod wielkim wrażeniem Twojego talentu! weszłam tu na chwilę, przez przypadek, a coś mi się wydaję, że od dziś już stale będę podziwiać Twoje wnętrzarskie i nie tylko realizacje. Nie dość, że wnętrze konsekwentnie utrzymane w stylu, to jeszcze wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe!

A jak zobaczyłam konsolkę do sypialni to aż mi dech zaparło! Szkoda że nie chcesz jej sprzedać:(((

 

Obawiam się ,że "wizyty" w Twoim domu mogą uzależniać:)

 

Gratuluję talentu i pomysłowości!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, a moze podpowiedz jaką baterię do łazienki wybrałaś. Ja szukam i szukam w necie, wiem juz jaki sedes (wybór łatwy bo ja chce podwieszany a retro jest chyba jeden, a przynajmniej jeden w rozsadnych cenach), chyba wiem jaki zlew, ale z bateriami mam problem. Muszę kupic do kabiny prysznicowej, i chciałam z deszczownicą, oraz drugi do wanny retro, czyli baterie wolnostojącą. Klops w tym, że chce jednouchwytowe (nie lubie uzywac tych z dwoma pokretłami) i nie to że ich nie ma ale jak już są to w jakis kosmicznych cenach idących w tysiące. Moze Ty lub ktoś z odwiedzających Twoj temat "retro" wyszperał coś wartego uwagi, i co nie kosztuja majątku.

 

 

Tak zupełnie przypadkiem widziałam w jakimiś czasopiśmie baterie retro jednouchwytowe (ale takie retro trochę nowoczesne) w cenie ok 1000 zł, czy taka cena ci odpowiada?? Jeśli tak, jestem w stanie odszukać i podać ci ich nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Kasiorku ja też z niecierpliwością czekam na następne fotki. Z zapartym tchem oczekuję Twojej kuchni jak i kolejnych wnętrz, inspiracji, pomysłów i zakupów...

 

Wszystko co dotąd nam pokazałaś jest przepiękne...podłogi, kominek, mebelki, sztukaterie, oczywiście łącznie z domem. Kasiorku od kilku lat śledzę forum (tylko niedawno się ujawniłam) i Twoje posty. Pamiętam jak zaczynałaś bezinteresownie pomagać i radzić Forumowiczom w urządzaniu ich domów i chcę tutaj zrobić wielki ukłon dla twojej dobrej woli i niesamowitego talentu! :D

Jesteś SZCZĘŚCIARĄ i jesteś WIELKA! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani :D

Jakoś nastrój budowlany mnie opuścił :D dziękuję za Wasze wizyty i miłe słowa. Własnie zauwazyłam że w komentarze to zajrzano ponad już 15.000 razy

Na placu boju na razie monotonia, płytki w dalszym ciagu się kładą ale widać już światełko w tunelu. niestety montaż kuch bardzo mocno sie opóźni własnie ze wzg na podłogi. Chcę je mieć skończone na 100 %. Jutro jadę na inspekcję więc pewnie będą nowe zdjęcia i mam też zobaczyć próbkę frontów kuchennych więc jest jakiś postęp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha grzejnik znalazłam W Devonie (devon & devon ) nie ma całych chromowanych , tzn są ale bez żeberek, a mi zależało na takim designie lat 20.Do kompletu mam jeszcze przepiękną umywalkę na chromowanym stelazu ale jeszcze troche czasu uplynie do montażu :D Grzejnik jest normalny podłaczony do co ale ma dodatkową grzałkę i moge go podłaczyć np latem bez włączania co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłam uwagę na wtyczkę .Ja mam ogrzewanie tylko podłogowe i zależało by mi na elektrycznym,co by podsuszyć ręczniki.Do takiej konsolki chromowanej przymierzałam się w górnej łazience.Znalazłam piękną w firmie Kerasan,ale niestety maja tylko pod umywalkę 100-tke i nijak takiej dużej nie wcisnę (zahaczałabym drzwiami :lol: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...