Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

RATUNKU, RATUNKU, RATUNKU

Pilnie poszukiwane 30 szt płytek V&B Creativ system, podłogowe, 20x20 białe

Wszędzie na zamówienie a ja nie mogę czekać.

%$&%(*^$$^% widać przy realizacji zamówienia dali mi jedną paczkę białych za mało, za to mam jedną paczkę czarnych więcej. Przy takiej ilości kartonów nie zauważyliśmy%$*^%$*^#*^%$

MOŻE KOMUŚ ZOSTAŁO, PLISSSSSSSS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

 

A ja mam pytanie o płytki podłogowe, te białe z kwadracikami czarnymi. Czy ten styl się jakoś nazywa? Wiem że nie jeden producent to produkuje i w niejednym rozmiarze są. Są prześliczne i chciałbym takie zrobić w jednym z pomieszczeń :)

 

Czy to są właśnie te V&B Creativ system? Bo nie mogę znaleźć w necie ich zdjęć.

 

Kasiu, jak to nie tajemnica, podasz mi ceny i producenta? Płytek a także dekorów do zrobienia ramki :)

 

Dzięki.

 

Co do wykończenia - bajeczne, łuki i sztukateria genialne. Schody a właściwie na razie ich kształt - powalający!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku, pięknie!!! :o

Prysznic odjazdowy!

To jakas specjalna tapeta???? Super to wygląda!!

Mam pytanie: pamietasz sklep plakaty.pl?? Kupowałaś tam coś ostatnio?

Zamówiłam 2 obrazki do tych paryżanek i wyobraź sobie, ze od 3 tygodni NIC :evil: Nie wiem co się stało, telefonów nie odbierają, na maile nie piszą odpowiedzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lavazza.waw.pl/images/kawa_rys.jpg

przysyłam kawę :wink: ...i co mam powiedzieć do twoich wnętrz wchodzi się jak do aquaparku, jestem podekscytowana i ciekawa zawsze co zobaczę...ale i pewna że zobaczę coś niebanalnego...pozdrawiam....

Kasiorek a powiedz coś więcej o tym swoim ogrodzie...i zaspokój moja ciekawość bo już dawno chciałam zapytać....co to są te niebieskie liny na granicy działki?????? tak mają wszyscy????

pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ja dawno nic nie zamawiała, to na co czekałam dostała szybciutko, ale to dawno było

 

Pod prysznicem jest nadruk na szkle, daje to niesamowity efekt, chciałam jeszcze dodać graficznie krople na wydruku, ale stwierdziłam że będzie obraz małoczytelny a jak bedę brała prysznic to i tak będą krople :D

 

kordzina to niebieskie cuś w ogrodzie to moja zmora z którą walczę, to pozostałści po danym ogrodzemiu budowy z kablem do kamery.#^%$#$^%. Na wiosnę już nie daruję i będzie usuniete.

Więcej na tematy ogrodowe dopiero na wiosne niestety :( teraz juz sobie odpuściłam. Ale planujemy przeprowadzkę luty - marzec i wtedy na miejscu ruszę z ogrodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...