Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Kasiorku. Jeśli mogę, z innej beczki mam pytanie. Czy wiesz może gdzie kupić takie różne rzeczy do samodzielnego robienia kartek? Trochę znalazłam na Allegro. Tam też podglądałam wzorki kartek, dużo rzeczy mi się podoba, ale nie ma pojęcia gdzie takie coś szukać. Nawet nie wiem jak się nazywają poszczególne rzeczy, a chciałam zrobić trochę kartek na Święta.

No i mam nadzieje, ze pokażesz znowu te swoje wspaniale cuda, bombki. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty powiem C szczerze że sama zaczynam się zastanawiać czy pokazywać tak krok po kroku, takie nieuczesane i zdradzac co poniektóre pomysły, czy tak od razu z grubej rury po skończeniu. Przez te pokazywanie wczesniejsze nieco sie zatraca główny efekt. To tak jak na pokazie mody zaczynać od pokazywania podszewki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty powiem C szczerze że sama zaczynam się zastanawiać czy pokazywać tak krok po kroku, takie nieuczesane i zdradzac co poniektóre pomysły, czy tak od razu z grubej rury po skończeniu. Przez te pokazywanie wczesniejsze nieco sie zatraca główny efekt. To tak jak na pokazie mody zaczynać od pokazywania podszewki :D

 

Nam Kasiu ,podglądającym i zachwycającym się Twoimi wnętrzami, zależy ,abyś pokazywała nam je sukcesywnie w miarę postępujących prac.Nieczęsto ogląda się na tym forum taki nietuzinkowy wystrój.Dominują półki z k-g ,czego nie znoszę,aczkolwiek każdy urządza swój dom ,jak chce i ja tego nie krytykuję.To ,co ty pokazałaś na swojej podłodze ,jest to istne dzieło sztuki ,a nie wątpię w to ,ze reszta będzie jeszcze piękniejsza .Pisałam swojego posta z żartem ,ze za każdym razem ,kiedy oglądam kolejną odsłonę Twojego kawałka świata ,jest to dla mnie szok ,ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu ,więc pokazuj Kasiu ,jak najwięcej . Dla zdrowia lepsze jest jest mieć bijące szybciej serce od czasu do czasu ,niż ciągłe migotanie przedsionków :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku!

TO:

http://foto3.m.onet.pl/_m/ea0522f4f81dfe8002f01d2152b88513,10,19,0.jpg

mnie powaliło na łopatki po prostu. CUDOWNE!!!

dopiero co odzyskałam mowę, tak mnie z zachwytu zatkało :D

 

ale powiedz jeszcze, o ile to nie tajemnica - skąd wzięłaś wzór do tego wydruku? plakat, foto w dobrej rozdzielczości? jaka musiała być jakość tego pierwowzoru, żeby na szkle dobrze wyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie zostało kupione w sieci, są specjalne miejsca gdzie agencje reklamowe kupują zdjęcia do reklam. To moje akurat kupiła firma która mi drukowała ale indywidualnie też można bo sama jeszcze dodatkowo kupiłam inne. A te wydrukowane to niestety nie wiem jaki miało rozmiar te które kupiłam maiało 3700 x5600 px
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...