Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

W dzisiejszej gazecie MOJE MIESZKNIE na str. 52 jest mała wzmianka o twoim kursie decoupage ( nie wiem czy dobrze napisałam ) . Polecają bardzo , ale mnie to nie dziwi. Piękne rzeczy tam robicie . Pozdrawiam i prosze znajdz trochę czsu dla swojego bloga. Taka tam cisza........

 

 

jeżeli sie nie mylę to tam podane jest błędnie Twoje imię......chyba Teresa o ile dobrze pamiętam, poleca Cię jakaś kobitka co prezentuje swoje mieszkanie :lol:

 

o, będę musiała zerknąć w empiku, dziękuję za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kosiorku, jeśli nie jest to tajemnica zawodowa, czy mogę zapytać w jaki sposób taką/podobną tarcze sie robi.

Czy można to jakoś wydrukować i nakleić.

Znalazłam w Necie takie obrazki ale nie wiem jak przenieść to na deseczkę.

http://images.google.pl/images?q=clock%20face&oe=utf-8&rlz=1R1GGGL_pl___PL316&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=pl&tab=wi

Wymyśliłam, że wydrukuje i zrobię z tego szablon, ale nie wiem czy dobrze kombinuje. :roll:

Jeśli nie możesz odpowiedzieć, to zrozumiem. Wtedy będę kombinować po swojemu. :wink:

p.s. Twój nowy zegar piękny i jaki duży! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiorku, jeśli nie jest to tajemnica zawodowa, czy mogę zapytać w jaki sposób taką/podobną tarcze sie robi.

Czy można to jakoś wydrukować i nakleić.

Znalazłam w Necie takie obrazki ale nie wiem jak przenieść to na deseczkę.

http://images.google.pl/images?q=clock%20face&oe=utf-8&rlz=1R1GGGL_pl___PL316&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=pl&tab=wi

Wymyśliłam, że wydrukuje i zrobię z tego szablon, ale nie wiem czy dobrze kombinuje. :roll:

Jeśli nie możesz odpowiedzieć, to zrozumiem. Wtedy będę kombinować po swojemu. :wink:

p.s. Twój nowy zegar piękny i jaki duży! :o

 

Ja swoje cyferki maluję ręcznie :)

tzn najpierw drukuję sobie cyferki, potem za pomocą kalki rysuję je na blacie i pędzelkiem poprawiam. Dużo z tym pracy ale warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu pieknie u Ciebie! będę zaglądać jeśli Pozwollisz :wink:

pomysł ze zdjęciem pod prysznicem jest poprostu niesamowity :o u mnie w domu będzie sporo zdjeć bo mam męża fotografa :wink: Dzięki Tobie chyba mam pomysł na dolną łazienkę :wink: muszę teraz małża przekonać do umieszczenia w niej jednej z jego morskiej fotografi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę się nie odezwać, nie mogę!

 

Dom szykuje się na rasowy i stylowy, podłogi przepiękne, mebelki Twoje - odważne, designerskie, rzekłabym. :D

Kolory ścian piękne, choć nie wiem, czy odnalazłabym się w domu, który jest cały w odcieniach szarości.

Ale wygląda to wspaniale, świetnie wydobywa sztukaterie i biel tego, co białe pozostało. :wink:

Kasiorku - naprawdę jestem pełna podziwu, konsekwencja żelazna, a styl doskonały. :D

Zaglądam od dawna :oops: , ale dzisiaj to już musiałam się odezwać.

I te projekty podłóg! I ich wykonanie! Gdzieś Ty glazurnika znalazła, który potrafi to zrobić? :o

I przyznaj się, nie powiemy nikomu - skąd Ty bierzesz te wszystkie fantastyczne pomysły? :wink: :lol:

 

Pozdrawiam i idę dochodzić do siebie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałyście mój dziennik, niebyło łatwo z glazurnikami. Tak naprawde 2 miesiace trwało zanim wybrałam ekipę. Mieli układać w miesiąc, układali 2.

Przy układaniu wiatrołapu byli blisko załamania nerwowego ale teraz żadna podłoga im niestraszna. Szczegółnie że ja upierdliwa jestem i musieli dwa razy ściagać płytki ułożone w kuchni :D

A pomysły cóz :D :D :D mam taką fajna umiejetność, jak patrzę na dane miejsce od razu widzę umeblowane i wykończine a intuicja nigdy mnie nie zawiodła ipomysł był zawsze strzałem w 10 :D

To samo mam z wybieraniem dodatków, wśród 1000 wystawionych rzeczy , ta jedna obiawi mi się jak w poświacie, nawet jak tylko kątem oka ją zauważę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku, prawdę mówisz. Ty masz to coś w sobie.

Patrząc na jakąkolwiek Twoją pracę, to ma sie wrażenie, ze to jest dokładnie tak jak ma być i ze inaczej juz by nie pasowało.

Wiesz, ze trochę ostatnio "udaje, ze decoupage robie". :oops:

I widzę teraz, ze wybrać odpowiedni motyw do przedmiotu i potem do tego dobrać kolory, ustawić to jakoś, połączyć wszystko w jedna całość.., wcale nie jest proste.

A Tobie to tak z łatwością przychodzi i każda z Twoich prac wygląda po prostu doskonale. Coś niesamowitego. A sposób w jaki potrafisz łączyć ze sobą rzeczy które zwykły śmiertelnik by nawet nie pomyślał, że w ogóle uda się ich połączyć, czyni z Twoich prac coś bardzo osobistego i tylko Twojego.

Podziwiam Cie strasznie za ten Twój Dar. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko kochana coś ci poradzę, jak nie masz pewnosci co do motywu i jego kompzycji, przyklej delikatnie motywy tasma papierową i odstaw i czasem zerknij na pracę i sama zobaczysz że po pewnym czasie albo coś ci bedzie w niej przeszkadzało albo poczujesz że jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kasiorku!

No jak na płaskim robię, to sobie układam, układam, oglądam i oglądam, ale faktycznie przyda sie Twoja rada do wszystkiego innego. :D

Na razie to ja, jakby to powiedzieć, po omacku robie, metoda prób i błędów.

Dziś popełniłam swoja pierwsza butelkę. Az śmieszne ile to radości doroślej babie przyniosło. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to się stało, że ja dopiero teraz znalazłam twój domek ? :roll:

 

będę się powtarzać, ale masz niesamowity gust, wyczucie i zdolności :D . Twój dom mnie urzekł konsekwencją i wykonaniem :D

 

Ja też buduję dom piętrowy, bo wszelkim skosom mówię kategoryczne nie - mieszkam u rodziców w domu od 20 lat pod skosami i mam serdecznie dosyć ciągłego walenia się w głowę.

 

na pewno będę śledzić postępy :D A zdjęcie pod prysznicem powaliło mnie na kolana - super pomysł :D

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ciąg dalszy zdjątek bo zaglądam, zaglądam a nowości ni ma :(

Chciałabym powiedzieć już za chwileczkę już za momencik, ale jeszcze trochę.

Do końca tygodnia mam obiecane położenie parkietu, w piatek montują mi blat w kuchni :D przepiękny NERO ASSOLUTO

a w poniedziałek i wtorek finiszują z kuchnią. Więc mam gdzie robić zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...