Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

Kasiu,no cóż ,nie będę oryginalna ,jak powiem CUDNIEEEE!!!!Piękna kuchnia!!

 

Ciekawa jestem ,jak będzie z funkcjonalnością stanowiska piecowego.Sama zastanawiałam się nad takim ,ale projektant mi odradził ,twierdząc ,ze nie jest zanadto wygodne.Mam nadzieje ,że coś o tym napiszesz ,jak zaczniesz już w tej kuchni pichcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasiu,

jestem pierwszy raz na tym forum, ale nie wyróżni się mój wpis od pozostałych - masz niesamowite wyczucie stylu! Obejrzałam całą zamieszczoną historię urządzania i czuję ogromy niedosyt pieknych pomysłów jakie serwujesz! :)

 

Ale, żeby dalej nie zanudzić Cie tym słodzeniem, chciałabym ponowić pytanie o płytki pod prysznicem. Pare osób pytało skąd one są , ale jakoś nie doszukałam się odpowiedzi. A sama muszę szybciuko już zamawiać płytki do swojej łazienki (a już od dawna myślałam o takich), więc czekam bardzo na podpowiedź! :)

 

A druga sprawa, to gdzie można kupić te cudne rzeczy, które robisz? Istnieje jakiś sklep internetowy? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

W tym Nowym Roku życzę wszystkiego co najlepsze, samych szczęśliwych chwil w budowaniu i urzadzaniu naszych miejsc na ziemi :D

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/f4dd846ac6653a34a807f8d38c949f80,10,19,0.jpg

 

a ja mam pierwsze postanowienie noworoczne

26.03.2010 PRZEPROWADZKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu 26.03???

Obiecałam sobie że Wielkanoc juz spedzimy w domu.

Jeszcze sporo wykończania przed nami a ja nie chcę sie wprowadzać na nieskończony teren.

Mamy gdzie mieszkać a przez zimę wolimy jeszcze dziecka do szkoły nie wozić, teraz przechodzi praktycznie tylko przez ulicę :D

Będę miała jeszcze trochę czasu aby na spokojnie podomykać niezakończone sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się ze kuchnia sie Wam podoba, choć do jej wykończenia jeszcze długa droga i zapewniam że schabowe i bigos też gotować sie tam będzie, choć przeczytałam gdzieś że tylko krewetki pojawić sie tam mogą.

 

pannacogito płytki pochodza z kolekcji Zienia, to nasze polskie płytki. A moje rzeczy to raczej na zamówienie. Zawsze mam wtedy pewność że to co robie pasuje idealnie.

tosinkudecoupage to najwspanialsza zabawa pod slońcem a dzieciom sie bardzo podoba i rozwija u nich kreatywność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w Nowym Roku i dołączam się do głosów zachwytu :D

Jeśli można chciałabym zapytać o wykonawcę kominka (w szczególności obudowy, która mnie urzekła). Kiedyś wysłałam wiadomość na PW, ale być może coś nieumiejętnie zrobiłam. Bardzo proszę o wiadomość. Będę bardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w Nowym Roku i dołączam się do głosów zachwytu :D

Jeśli można chciałabym zapytać o wykonawcę kominka (w szczególności obudowy, która mnie urzekła). Kiedyś wysłałam wiadomość na PW, ale być może coś nieumiejętnie zrobiłam. Bardzo proszę o wiadomość. Będę bardzo wdzięczna.

 

wysłałam wiadomość na priv :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochałam się w łazience Kasiorka i zapragnęłam kupić takie właśnie płytki. Szukam i szukam, ale nie mogę znaleźć, co to za kolekcja? Marzy mi się taka surowa łazienka... płytki wielkości małych cegiełek, białe i szkliwione. Jak w paryskim metrze ;) Pomóżcie, bardzo, bardzo ładnie proszę... :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... dzień dobry :)

 

Ja też z Warszawy i też z bliźniaka :)

 

Ale Twojego domku to ja mojemu Szanownemu to nie pokażę, bo mu chyba serce stanie... takie klimaty są jego ulubionymi, a ja za długo walczyłam by go ciut 'nagiąć' do nowocześniejszych pomysłów...

 

...niemniej jednak bardzo gratuluję domu... jest piękny ... i na wnętrza jak pozostali również z niecierpliwością czekam :)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...