Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

Ja juz wiem że dokonaliśmy dobrego wyboru :D . Jak zobaczyłam to osiedle 3 lata temu to poczułam jakbym tam mieszkała już od wielu lat, mam podobno niezwykłą intuicję ( tak twierdzi mój mąż ) i po prostu niektóre rzeczy wiem i już.

W najbliższą niedzielę jedziemy na nasze włości i pokażę wtedy krótką fotorelację z wnętrz, gołych ścian coprawda ale mślę że też ładnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry :D

Kasiorku, i jak poszło w sprawie kuchni??? Udało się przekazać wizję stolarzowi???

 

Ze spotkań jestem zadowolona w 50 %

pierwsze w małej firmie , z jej właścicielem baardzo miłe, wizja kompleksowego urządzenia (kuchnia , meble, listwy ptzypodłogow i sztukaterie) bardzo obiecująca. Zobaczymy jak dostane wstępną wycenę.

Natomaiast drugie spotkanie w duzej , znanej firmie totalnie mnie rozczarowała. I ze wzg na brak profesjonalizmu urzędującej tam pani która nic nie wiedziała ale za to pieprz...a jakieś filozoficzne teksty na temat znaczenia kuchni w rodzinie. Po kolejnym bardzo dokładnym obejrzeniu wystawionych tam mebli poczułem pewien niedosyt , za taką cenę takie wykonanie ... :-?

było sporo niedociągnięć. Ale jak sie przeszłam po innych studiach kuchennych to i tak wypadli bardzo dobrze.

też czekam tu na wstępną wycenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku dom w realu robi jeszcze lepsze wrazenie. Przestrzenny i jasny. :p

A ogrod jaki duzy macie! Fajnie, ze z okien wszedzie gdzie patrzysz nie masz blisko sasiadow.

Teraz to juz na prawde mysla o wszystkim.

W blizniaku o ktorym wczesniej wspominalam bylo ogrodu 40m2. A pamietam jak my sie cieszylismy,ze bedzie gdzie usiasc na powietrzu. Nawet nie przeszkadzalo nam to, ze ze wszystkich stron sasiedzi zagladali nam z bliska do tego ogrodka. :lol:

A tutaj u Was, to elegancja i prywatnosc na pozomie. :wink: To ja tutaj w domku wolnostojacym mam sasiadow dom blizej niz Ty tam.

Na prawde mialas nosa, ze tam trafilas. :wink:

Piekne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku, wnętrze piękne i ogromniaste :D

najbardziej to schody mnie urzekły...

cudne :roll:

Jak na bliźniaka przystało :D :D :D

A schody już widzę , drewniane białe, oczywiście stylizowane z piekną zakręconą na końcu poręczą

tak jak tu(troche inny kształt ale styl i kolorystyka ścian taka)

 

http://images38.fotosik.pl/75/38c5ec777885689a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mnie to nie dziwi :lol: :lol: :lol: :lol:

ja także planuję białe schody i białe listwy przypodłogowe (może białe kasetony na ścianę ze schodami) i oczywiście białe drzwi wewnętrzne :D Ściany hollu także chcę szare, ale jaśniejsze :wink:

Pięknie to sobie obmyśliłaś... najważniejsze to wiedzieć czego się chce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASIOREK, masz moze zdjecie drzwi wejsciowych z bliska, a moze cos wiecej o nich wiesz (cena, producent itd...)?

 

Obawiam się ze nie pomogę, Stolarka okienna i drzwi były robione jednakowe dla całego siedla przez jednego wykonawcę dewelopera. Nigdzie nie ma w zestawieniach dokumentacjinazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiorku, zaglądam tu jak do znajomej, choć Ty o mnie zupelnie nic nie wiesz :) Pamiętam Cię jako greglis z wizażu, i kiedy odkryląm, że i tu można kawalek Ciebie popodziwiać to utknęłam :) Masz pasje kobieto i to jest najważniejsze. Dom piękny, choć obawiam sie że z Twoimi talentami szybko zapragniesz kolejnego ;)

 

a z praktycznych rzeczy - mieszkalam kiedyś w bliźniaku w którym przez ścianę sąsiadowali - profesor i ... siostry zakonne (przedszkole, kaplica, zimowiska...) Odglosy przez ścianę kaplica - lazienka byly dla obu stron unikalnym przeżyciem - skończylo się na zalożeniu wycuszenia. Może więc warto przemyśleć tę jedną rzecz, bo anwet jak sąsiedzi będą gośćmi to moga byc gośćmi towarzyskimi :) W łążience człowiek sobie lubi w wannie poleżeć, a jak oni mają np hydromasaż to podobno mocno buczy. Na Twoim etapie urzadzania to jest do przemyślenia/ Chociaż dom wygląda na solidny i może w konstrukcji przemyśleli śccianę oddzielającą sąsiadów...

Teraz mieszkam w kamienicy - mury na pół metra, ale przez sufity (drewno z izolacją powietrzną chyba pomiędzy piętrami) i przez rury od kaloryferó niesie sie też pięknie. Ale w końcu człowiek po to żyje żeby wśród ludzi żyć, nie ;)

 

Życzę zrealizowania pięknych pomyslo i będę podziwiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...