Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jokka już ponury rozprawił się z autorem postów. No cóż niektórzy czują się dobrze anonimowo i pozwalają sobie na takie uwagi. Ale że chciało mu sie specjalnie do tego celu rejestrować :wink:

 

Coś długo to wykańczanie kuchni trwa, niby drobiazgi zostały ale ciągle coś. nadomiar dopatrzyłam sie małej róznicy w wybarwieniu frontu i musiały iść do zmiany.

Za to ekipa Duchowa też się wykańcza i mam nadzieje na gotowe w tym tygodniu parkiety. Finisze zawsze mile widziane :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku czy mozesz mi zdradzić czym ozdaniałaś tę ostatnią konsolkę/stolik? Te twarze czarno-białe ze srebrem (widze podobieństwo do tej cudnej tapety którą kupiłaś ale nie wiem czy dobrze kombinuję :oops: )

Jeśli tak, to mam kolejne pytanko. Nie znam sie na technikach decupage ale wiem, ze serwetki i papier są cienkie a tapeta raczej gruba. Nie było problemów z jej nałozeniem? Choć..... Ty jesteś najlepsza specjalistka w tej dziedzinie w kraju więc nie wiem czemu ja mam wątpliwości... :lol: Ale pytam, zeby wiedzy trochę łyknąć bo bardzo ale to bardzo mi się ona podoba!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku czy mozesz mi zdradzić czym ozdaniałaś tę ostatnią konsolkę/stolik? Te twarze czarno-białe ze srebrem (widze podobieństwo do tej cudnej tapety którą kupiłaś ale nie wiem czy dobrze kombinuję :oops: )

Jeśli tak, to mam kolejne pytanko. Nie znam sie na technikach decupage ale wiem, ze serwetki i papier są cienkie a tapeta raczej gruba. Nie było problemów z jej nałozeniem? Choć..... Ty jesteś najlepsza specjalistka w tej dziedzinie w kraju więc nie wiem czemu ja mam wątpliwości... :lol: Ale pytam, zeby wiedzy trochę łyknąć bo bardzo ale to bardzo mi się ona podoba!!! :lol:

 

mayland twarze to wydruk, reszta motywów też . Uzywam papieru do ozdabiania, najlepiej sie sprawdza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Kasiorku, że pisałam w dzienniku a nie w komentarzach ale już się poprawiam wstawiam tekst do komentarzy i proszę o usunięcie z dziennika.

Postaram się przejrzeć komentarze i znaleźć wymiary tych listew.

Jeszcze raz pozdrawiam

zuzka_2000.

 

PS. sms już wysłany

 

Tekst przeniesiony z dziennika:

Witaj Kasiorku!

Od jakiegoś czasu obserwuję Twój dziennik i jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego gustu, smaku i talentu.

Wszystko mi się podoba i z zapartym tchem będę czekać na następne zdjęcia tego pięknego domu i tworzonych przez Ciebie wnętrz.

Oczywiście blog jest równie fascynujący i na sms ode mnie możesz liczyć.

W zeszłym roku z mężem rozpoczęliśmy budowę domu. Nie jest on tak piękny jak Twój ale chciałabym chociaż namiastkę zaczerpnąć z Twojego i zamontować listwy sztukateryjne takie jak w Twoim salonie.

W związku z tym mam prośbę czy mogłabyś podać mi wymiary tych listew oraz jeśli wiesz kto jest ich producentem lub gdzie można je kupić. Czy jakieś zdjęcia zbliżenia tych listew mogłabym dostać?

Z góry dziękuję. Jeśli pozwolisz będę zaglądać regularnie i podziwiać.

Pozdrawiam zachwycona

zuzka_2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...