Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

Niestety mi sie nie otwieraja wszystkie fotki. Musze poczekac i po 20. sprobowac, wtedy mam nowy limit.

Na szczescie doczytalam o glosowaniu i glos na bloga oddany. Trzymam kciuki, bo bolg (Twoja tworczosc i caloksztalt :wink: ) zasluguje na nagrode. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam leniuchowo - niedzielnie :D

I od razu chcę ślicznie podziekować za oddane glosy na bloga :oops:

czuję sie bardzo dowartościowana

 

Co do podłogi

Gosiek33 też na poczatku próg komina wydawał mi sie za wąski, myslałam nawet o takim kamiennym dywaniku z płytek ale pan kominowy uświadomił mnie że to i tak nie ma sensu. Bo jak coś ma wyskoczyc z kominka to i tak wyskoczy. Ogladałam jego kominek w domu i ma dywanik i mimo to ślady na parkiecie do okola.

Będziemy po prostu uważać.

ten kominek nie słuzy do grzania , nie będziemy w nim tak często palić

 

Beauty brawa należą sie naszemu forumowemu Duchowi, dobrze sie chłopak spisał. parkiet zabezpieczony jest dwuskładnikowym olejem. Tyle wiem w technologie kładzenia nie wnikałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepiękna kuchnia i przepiękne parkiety - niesamowicie ociepliły wnętrze.Teraz wręcz farba na ścianach ma zupełnie inny odcień. Mam pytanie odnośnie podłogi przed kominkiem, nie mam doświadczenia z kominkami, a nie chciałbym dawać wokół kominka płytek, jak to zwykle ludzie robią. U Ciebie ich nie ma, czy taki mały fragment kamienia wystarczy, czy może położysz coś jeszcze przed kominkiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sie jeszcze nacieszyć podlogami a juz mam info że w środę lub w zwartek wchodza ze schodami. Dopiero się będzie działo :D

Ciesz sie Kasiorku, ciesz ile wleze. Masz duzo powodow do szczescia. I zasluzylas sobie na to. :wink:

Twoj dom doskonaly jest w kazdym calu. A wszystko to Twoja zasluga, bo zanim wykonawca zrobił, Ty mialas to wszystko w swojej glowie. Czarodziejko Ty jedna. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiorku, jestem pod wrażeniem twojego domu i talentu jaki posiadasz, mam przy okazji prośbę odnośnie ścianki w kabinie prysznicowej, jak ona jest zrobiona, czy fototapeta przyklejona jest do szyby, czy ty to sama robiłaś? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Madziarku, było już... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...