Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[ Z DZIENNIKA BUDOWY]

 

Witaj Kasiorku,

robi sie tak interesujaco, ze wprost nie moge sie doczekac nastepnych zdjec, i nastepnych... :lol: Jest super!!! Chapeau bas! A tak na marginesie - czy Twoj kolor kuchni ma jakies powszechne oznaczenia, pochodzi z konkretnej palety? I czy to bardziej biel czy krem? I czy jest w polmacie czy w polysku- bo wiesz jak to jest z przeklamywaniem zdjec...?

Pozdrawiam serdecznie i czekam na wiecej!!!

 

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik97965.htm

 

 

 

masz cudowny domek, może zdradzisz gdzie ten Twój raj leży, bo pierwsze zdjęcie jest cudowne :)

a co do wnętrza nic dodać nic ując, kuchnia, którą masz to zdecydowanie moje Klimaty, mam nadzieję, że jakiś czas też będę mogła się pochwalić takimi pięknościami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Z DZIENNIKA BUDOWY]

 

Witaj Kasiorku,

robi sie tak interesujaco, ze wprost nie moge sie doczekac nastepnych zdjec, i nastepnych... :lol: Jest super!!! Chapeau bas! A tak na marginesie - czy Twoj kolor kuchni ma jakies powszechne oznaczenia, pochodzi z konkretnej palety? I czy to bardziej biel czy krem? I czy jest w polmacie czy w polysku- bo wiesz jak to jest z przeklamywaniem zdjec...?

Pozdrawiam serdecznie i czekam na wiecej!!!

 

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik97965.htm

 

 

 

masz cudowny domek, może zdradzisz gdzie ten Twój raj leży, bo pierwsze zdjęcie jest cudowne :)

a co do wnętrza nic dodać nic ując, kuchnia, którą masz to zdecydowanie moje Klimaty, mam nadzieję, że jakiś czas też będę mogła się pochwalić takimi pięknościami :)

 

Kolor kuchni to matowa, złamana biel. Dokładnego koloru nie znam. Dostałam wymalowane próbki kolorów i wybrałam.

 

A jeśli chodzi o moje miejsce na ziemi to sa to okolice Nadarzyna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie tu u Ciebie. Jestem zachwycona Twoimi ścianami, odważna jesteś, ja bym się bała, że za ciemno będzie. No i mąż by się w życiu nie zgodził. Mam pytanie odnośnie blatu, co to za kamień? Jeśli przeoczyłam gdzieś wpis, to z góry przepraszam.

 

Blat wykonany jest z granitu - nero assoluto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiorku!

Ja o rade przyszlam poprosic. :oops:

Zrobilam pudelko decoupage, takie ze sklejki, jak to w empikach sprzedaja i chce przykleic jako ozdobe taka koroneczke dookola, ale nie wiem na jaki klej.

Mozna na ten do decoupage, czy raczej kupowac jakis wikol, cos w tym rodzaju? :roll:

p.s. Jesli Cie zadreczam pytaniami, smialo mow, ja sie nie obraze, a Ty bedzies miec spokoj. :oops: :wink:

p.s. Masz juz schody? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko pytaj zawsze śmiało :D chętnie odpowiem

Koronkę możesz przykleić na każdy klej który stanie się przezroczysty po wyschnięciu

Ja zazwyczaj uzywam kleju introligatorskiego, dostępny w kazdym papierniczym

Nefer jeszcze dwa miesiace i będzie bardzo domowo, nawet na walizkach jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku,

 

coraz piękniej, domowo, stylowo się robi:)

 

Mam jedno pytanie: czy grzejniki stalowe nie " zakłócają" Ci wizji urządzenia wnętrz?

 

My nie chcemy podłogówki, bo marzy nam się parkiet albo deski na podłodze, ale grzejniki nie należą do moich " faworytów" jeśli chodzi o wnętrza; wolałabym ich w ogóle nie widzieć, no ale wiem: albo - albo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu chetnie porozmawiam z Wami na temat naszego bliźniaka :)

 

Witaj Kasiorku!

Jestem tu "nowa" lecz nie mogłam sie powstrzymać aby nie zalogowac się tu i skomentować twojego uroczego domu. Jest poprostu cudowny. My budujemy dom pod Wrocławiem i dokładnie chcemy wykończyc go w takim stylu jak twoja posiadłość. Mam nadzieje że w przyszłości udzielisz mi cennych porad? Jestem juz bardzo ciekawa fotek wnetrza twojego domu już po wprowadzeniu się. Poza tym bardzo ci zazdroszcze..nam do wprowadzenia został rok (jak dobrze pójdzie)...

 

Pozdrawiam cie serdecznie,bedę uważnie śledzić realizację wykończeniową domu.

A. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...