Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasiu - przepiękne te kuchenki. Gdzie to wynalazłaś??? :roll: Super - mogłyby zastąpić moje marzenie o piecu kaflowym. Ile kosztuje takie cudo i gdzie można to nabyć??

 

Niestety takie cuda maja w Stanach

A proszę bardzo kuchnie są tu

http://www.elmirastoveworks.com/antique.aspx

 

koszt jest rózny w zalezności od wyposażenia ale ok 4000 $

o koszcie transportu do polski nie wspomnę i także czy nie wpakowali by cła w urzędzie.

Szukałam juz mozliwości kupna gdzieś w Europie ale ni hu hu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co ja wlazłam oglądać Twoją stronę :oops: . Teraz to odchoruję chyba z tydzień . A tak konkretnie to ja dawno chorowałam na hamerykańskie kuchnie ale te w stylu vintage to już szczyt moich wszystkich marzeń. Piękne to mało powiedziane. Czuję Kasiorku , że często będe u Ciebie gościła.Pozdrawaim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja na razie w zwolnionym tempie sie rozwija. Tak bardzo nie mogłam sie doczekać wykańczania :( a teraz najpierw muszę czekać na dokładny projekt kuchni żeby zrobic projekt podłóg, zamówić i czekać, czekać. Na razie dobijają mnie wycenami. Dostałam dwie bomby od kuchni teraz dobiła mnie trzecia od ogrodnika. Ech..pieniadze, pieniadze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://foto2.m.onet.pl/_m/f6e6b4e27e28949932a5951b1429eb56,10,19,0.jpg

 

piękne, choć do mojego domu zbyt ozdobne, ale podobają mi się bardzo - widać fachową rękę :wink: Gdybym miała dom typu rezydencjonalnego jak u Ciebie lub Dardurdki, to zdecydowałabym się na te cuda :D :wink: Piękne wykończenia okien, w ogóle super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku meble kuchenne w Twoim stylu ma forumowa Zuzza.

Dawno Jej na forum nie bylo, ale moze ktos ma do Niej kontakt. Pamietam, ze kuchnia byla robiona na zamowienie u jakiegos stolarza, a Zuzza byla bardzo zadowolona z wykonania i chyba z ceny, bo nic nie pisala, ze straszne koszty. :roll: Z reszta potem ten Pan robil Jej tez meble do sypialni, jesli dobrze pamietam.

A co do ogrodu, to moze zapytaj nasza forumowa ogrodniczke, chyba magnolia. Czasami mniejsze firmy nie robia nic gorzej od tych duzych a ceny maja lepsze.

Z reszta, co ja Tobie tutaj opowiadam... :oops: ale moze ta informacja o zuzzie i magnolii sie przyda, obie sa z W-wy. :roll: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku meble kuchenne w Twoim stylu ma forumowa Zuzza.

Dawno Jej na forum nie bylo, ale moze ktos ma do Niej kontakt. Pamietam, ze kuchnia byla robiona na zamowienie u jakiegos stolarza, a Zuzza byla bardzo zadowolona z wykonania i chyba z ceny, bo nic nie pisala, ze straszne koszty. :roll: Z reszta potem ten Pan robil Jej tez meble do sypialni, jesli dobrze pamietam.

[/b]

 

No właśnie przydałby się kontakt z Zuzzą. Obejrzałam sobie jej kuchnię i dokładnie jest taka,jak z FABRYKI WNĘTRZ,do której się przymierzam.Stolarz wykonał ją perfekcyjnie i na pewno nie za taką sumę ,jaką sobie krzyczą w salonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom ma powierzchnię 187 m2 wysokość pomieszczeń 3 m ( na górze i na dole) góra tak sprytnie zaprojektowana że nie ma skosów, które przewaznie zabieraja troche powierzchni na górze.

BRAWO, jak ja marzę o domu bez skosów.

Może być parterowy, piętrowy, byle bez skosów.

Nie dość, że zabierają powierzchnię, to kosztują niewspółmiernie dużo wobec niedużego komfortu jaki oferują.

Gratuluję tego pięterka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)

z zainteresowaniem będę tu zaglądała, bo oglądaliśmy ventanę jakiś czas temu i jeździliśmy tam ze trzy razy (z centrum "jednynie" godzina drogi w środku dnia - w szczycie wracaliśmy prawie dwie godziny :evil: bo był wypadek w al. krakowskiej).

 

zrezygnowaliśmy z powodu fatalnej lokalizacji (muszę przyznać, że developer zrobił niezłą sztuczkę ze zdjęciem, które pokazałaś:D prawie jak w kiepskich biurach podróży) i atmosfery getta (bywałam u znajomych w marinie mokotów i mam wrażenie, że to taka wolnostojąca i droższa wersja). same domy nam się podobały (ale głównie właśnie ze względu na brak skosów). naćkanie ich jednak na jednym osiedlu, zasieki:), trzydzieści kilometrów do warszawy (te 20 to chyba do rogatek liczyli:D), inwazja os, komarów i szczurów (te ostatnie do wytępienia deratyzacją, ale dwie pierwsze atrakcje niekoniecznie), makabryczny dojazd... skutecznie nas ostudziły. mam też obawy przed sąsiadami 8)

 

no przyznam, że nie rozumiem wyboru... zważywaszy, że zapłaciliście tak pi razy dzrwi półtorej ceny rynkowej w momencie zakupu, czy nie lepiej było rozejrzeć się za czymś w mieście?

 

tak czy siak będę obserwowała postęp robót.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panno Migotko, nie będę kolejny raz przytaczała powodów dla których kupiliśmy tam dom. Bo widać że za wszelką cene starasz sie doszukać tylko tych złych stron. Sąsiadów sie nie obawiam ( :o ) miałam okazję juz ich poznac na spotkaniach i są bardzo fajni. Dojazd na razie faktycznie nienajlepszy ale niezapominajmy o duzej inwestycji drogowej która tam ma powstać. Plaga myszy cóż deratyzacja pomoże i opryski na komary też. Swoja drogą masz duże wiadomości na temat tego osiedla, czyżbys podczytywała forum gazety, gdzie pojawiaja sie oszołomy :D i bzdury piszą.

Jeśli chodzi o zagęszczenie domów to chyba pomyliłaś się z Walendia tam dom stoi na domie a ja sama lubię wspomniany efekt getta, sama pcham sie na ogrodzone osiedle a zasieków nigdzie nie widziałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kupuje to co mu się podoba, a wiadomo, że nie ma ani działki ani domu, które spodoba się wszystkim. Nasza działka np. bardzo nie podoba się moim rodzicom. Ale to my tam będziemy mieszkać a nie oni. A nam się podoba i to jest najważniejsze.

Kasiorku nic się nie przejmuj - dam macie bardzo piękny i z pewnością będzie się Wam dobrze w nim mieszkało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...