Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cieszę się że, wam się podoba Efekt na żywo jest lepszy. Jak sama podchodziłam do łazienki to miałam wrażenie że ktoś toaletę w korytarzu postawił hi, hi

Efekt będzie jeszcze spotęgowany kiedy na ściance z umywalką pojawi się lustro od podłogi po sufit a o lampach ( już w sobotę:wiggle::wiggle:) nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psikusa zrobiłam mojej mamie, mieszka 350 km od nas i tylko raz widziała dom jak był jeszcze surowy. teraz pokazuje jej zdjecia ostatnie na aparacie i wmówiłam jej że mamy wyjście z łazienki na patio :)

Sisi niestety jeszcze nie polubiła Tosi, stała sie harda, strasznie spoważniała, już nie ma mowy o rzucaniu zabawek, przechadza sie tylko po mieszkaniu i śpi i broni swojego terytorium np naszego łóżka, warczy i szczeka na małą. Ale ta sobie nic z tego nie robi i poluje na Sisi, nagle wskakuje na nią, wiesza sie na jej ogonie a jak Sisi zawarczy lub zaszczeka ta robi to samo. Ja nie ingeruję, muszą się w końcu dogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu -widać na 100 km ,że ogromnie Cie cieszy urządzanie domku ....jesteś zapewne cała w skowronkach i unosisz sie pół metra nad ziemią:hug:

ściskam mocniście i czekam na dalsze fotki z wypiekami na twarzy :)

 

Ewciu, można by powiedzieć że lewituję z radości. Był okres zmęczenia i zniechęcenia ale wystarczyło kilka wizyt kiedy jest tak przyjemnie na świecie i juz mi humor sie poprawił. Nie mam juz żadnych robotników , żadnych wielkich robót, dopieszczamy tylko kątki. No i pomalutku zabieramy sie za ogród. Z powodu cięć finansowych składać sie będzie głównie z winobluszcza i clametisów ( zakupiłam 12 odmian)

i na dodatek takie cudo

http://foto0.m.onet.pl/_m/2122e8c02bd9317395aa519d9563c300,10,19,0.jpg

http://foto3.m.onet.pl/_m/dbf2b0d12a6ba85306bafd89b34f9d47,10,19,0.jpg

Edytowane przez Kasiorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuję "Ampelopsis glandulosa 'Elegans'

winnik zmienny

Jest to oryginalne pnącze pochodzące z Japonii, Chin i Rosji. Dzięki swym niezwykłym owocom przypominającym porcelanowe paciorki zyskało nazwę porcelanowe pnącze (porcelain vine). Nakrapiane owoce zmieniają swą barwę podczas dojrzewania. Początkowo są biało- niebieskie, później purpurowe, następnie turkusowe.Owoce dojrzewają na przełomie września i października i utrzymują się długo na roślinie, aż do grudnia, czyniąc ją niezwykle dekoracyjną.W ogrodzie najlepiej rośnie na stanowiskach słonecznych i półcienistych. Najlepiej posadzić go w miejscach widocznych, zwłaszcza podczas jesiennego dojrzewania owoców. Dorasta do 2 metrów. Można z powodzeniem uprawiać go w dużych donicach na balkonach i tarasach. Bardzo oryginalne i dekoracyjne są również liście. Są one lekko zdeformowane, klapowane i poskręcane, barwy biało -różowo-zielonkawej.

 

koniec cytatu

Ja swoje chce posadzić przy płocie w takim zakątku dla Karolci, gdzie będzie trawniczek z kwiatami, gdzie będzie mogła sie spokojnie bawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja oficjalnie oglaszam ze wnetrzarka to ze mnie zadna jak widze ten Twoj dom...

 

... po prostu szczeke zbieram z podlogi. Do niczego, ale doslownie niczego sie przyczepic nie moge, wszystkim sie zachwycam, a najbardziej oryginalnoscia i dokladnoscia detali i odwaga w zastosowanych fakturach.

 

Laury na glowe Ci klade i pytam kiedy sie ubiegasz o artykuly w gazetach? Ale powaznie mowie. A jak chcesz to moge sprobowac wkrecic Cie do World of Interiors :) (mieszkalam kiedys u jednej z zalozycielek, nie wiem czy jeszcze ma wtyki ale byc moze tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie obejrzałam kolejną odsłonę łazienki i jest piękną :)

ja też wymarzyłam sobie w łazience fototapetę dającą głębię, a na chwilę obecną mam cudną ławeczkę a w tle jeden z mostów w NY, ale Twoja jest równie piękna i tak idealnie się komponuje

no nic idę się doprowadzić do porządku bo się obśliniłam oglądając ponownie Twoje zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu -codziennie biegam do Ciebie ,żeby zachwycac sie i oczy nacieszyć Twoimi pomysłami ...i znów mi dech zaparło w piersiach :)

Piekne te lampy ( ta salonowa robi wrażenie !!! ) a ten fotel to obrotowy czy bujany ? i co za kształt ??? gdzieś Ty takie formy wypatrzyła ? (dzielna byłaś z tym czekaniem ;) )

Czekam na dalsze odsłony .....:wiggle::wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-P dziękuje bardzo za miłe słowa

A Tosinek rozrabia , mam wrażenie że to pies z ADHD wszędzie jej pełno, wszystkich gryzie, a Sisi chyba jej sie podporządkuję bo już teraz Tosia odgania ją od zabawek i wyjada jedzenie. A Sisi jak to cielatko sie zgadza, choć czasem warknie lub pogoni małą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...