Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciekawy temat z grafiką w łazience :):):):)

No i moja ulubiona kolorystyka :)

Mam garść pytań odnośnie zastosowanych rozwiązań...

Na czym wykonane są "łazienkowe nadruki" i czym zabezpieczone przed wilgocią?

Z czego sztukateria - gips, drewno, pcv, styropian ?

Gięta podstawa pod poręcze schodów to - odlew betonowy, drewno gięte, gięty gipso-karton?

PS:

Kompozycje z glazury to prawdziwa perełka.

Mają niesamowity nastrój ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich formułowiczów:)

Siedziałam cicho i z zazdroscią jak większość oglądałam ale w momencie jak zobaczyłam tapete w sypialni no .....spać nie moge i musiałam się zalogować:)

Kasiorku czy mogłabyś zdradzić gdzie moge taką tapete kupić?

 

Psiaka masz słodziaka strasznego i jest imienniczką mojej suni z tym,że ja mam shih tzu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo gorąco dziękuje:)

U nasz koszt jednej rolki wynosi 498,00zł a można wiedziec orientacyjnie ile kosztuje sprowadzając ją z Wysp?

Mam jeszcze jedną prośbe mogłabyś mi bliżej okreslić jaki jest kolor tła tej tapety?

Przepraszam,że tak zawracam Ci głowe ale wpadłam jak przysłowiowa "śliwka w kompot" i MUSZE ją mieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

 

Dzięki za info w sprawie lampy.

 

Te z kryształów (w holu i wiatrołapie) masz boskie, czy to Glass Bohemia?

Jeśli tak, kupowałaś na allegro, w jakimś sklepie internetowym w Polsce, czy bezpośrednio u producenta?

 

W Warszawie jest sklep z czeskim kryształem, lampy nie sa tanie ale wtedy trafiliśmy na 25 % obniżke i tak naprawdę w cenie jednej lampy mamy dwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj sąsiadko :) patrz a ja nawet nie wiem z której strony sąsiadujesz :) :)

hihi, 3 kilosy od Ciebie, po drugiej stronie trasy ;) w Nadarzyn "Siti" ;), a mieszkałam kiedyś niecały kilometr od Ciebie w ośrodku słuchu i mowy i jeszcze jak twojego osiedla nie było, to na spacery w tamtą stronę chodziliśmy do lasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wzajemnością.To by było totalne zderzenie dwóch kultur wnętrz. Kiedyś marzyłam mocno o takim troche kolonialnym, troche angielskim wnetrzu, troche art deco, ale miałam zalążek w mieszkaniu i teraz pomarzyło mi się z kolei na prosto ;), co nie zmienia faktu, ze kawy w stylowym wnetrzu napić sie ze smakiem można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce moje nie lubią odpoczywać. Dziś chciałam pokazać konsolkę która będzie stała w sypialni. Ponieważ bedzie to jedyny mebel oprócz łóżka zaszalałam z motywami. konsolkę srebrzyłam płatkami delikatnego szlagmetalu.

Dla osób które jeszcze nie dotarły na mojego bloga zdjęcia :D

 

http://1.bp.blogspot.com/_sRHuOFdmHJw/SrUnixpC3vI/AAAAAAAAAjc/5Zc-Y9HJxrQ/s400/konsola1.jpg

 

http://2.bp.blogspot.com/_sRHuOFdmHJw/SrUndsdUYFI/AAAAAAAAAjU/wSvG1DeSFAY/s400/konsola2.jpg

 

http://3.bp.blogspot.com/_sRHuOFdmHJw/SrUnSKXjUrI/AAAAAAAAAjE/SQtSoe0P-sk/s400/konsola3.jpg

 

i zapraszam oczywiście do komentarzy :D

 

Witam,

jak można krok po kroku zrobić takie cudo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasiu, mam do Ciebie pytanie, jestem na etapie urządzania salonu, pomieszczenie dość duże (82 mkw, h - 3 m), przewiduję dwa punkty świetlne na suficie, w założeniu mają być to dwa żyrandole i tak się ostatnio zastanawiam, czy powinnam kupić dwa takie same żyrandole, czy jednak powinny być np. z tej samej kolekcji ale nieco różnić się od siebie. Liczę na Twoją opinię.

 

Pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko zależy co te punkty świetlne wyznaczają.

Jeżeli sa to osobne strefy np wypoczynku i strefa jadalni to dobrze by było aby były z tej samej kolekcji ale np mocniej oświetlamy strefę jadalni a bardziej kameralnie strefę wypoczynku. Ale jeżeli w salonie nie ma podziały na strefy to raczej oświetlamy takimi samymi lampami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku :)

nie czytałam wcześniejszych pochwał, prześledziłam cały Twój dziennik

i jestem pod OGROMNYM wrażeniem.

Byłam cichą wielbicielką Twojego mieszkania, teraz rozpływam się pod urokiem domu.

Wielkie gratulacje. Czekam z niecierpliwością na koniec zarówno wnętrz jak i ogrodu.

Z pozdrowieniami

kiedyś cudka po "odnowieniu" :( forum cudka 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko zależy co te punkty świetlne wyznaczają.

Jeżeli sa to osobne strefy np wypoczynku i strefa jadalni to dobrze by było aby były z tej samej kolekcji ale np mocniej oświetlamy strefę jadalni a bardziej kameralnie strefę wypoczynku. Ale jeżeli w salonie nie ma podziały na strefy to raczej oświetlamy takimi samymi lampami

 

Dziękuję za dobrą radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki nie były docinane do mojego projektu, tylko ja pobawiłam się jak za dziecinnych lat w układankę. Firma produkuje chyba 8 kształtów płytek w kilku kolorach i samemu wybiera sie mozliwą kombinację i zamawia np ileś tam paczek trójkatów, kwadracików takich czy innych. generalnie mówiąc wielka zabawa.Największa płytka ma 20 cm , najmniejsza ok 4 cm

:evil:

 

Witam,

 

Nie będę oryginalna - Pani dom i jego wystrój jest cudowny.

Jest Pani dla wszystkich wielką inspiracją i wsparciem.

 

Ze swojej strony błagam o podpowiedź jaka firma produkuje te trójkątne płytki???

Szukam takich już od 3 miesięcy. Bezskutecznie.

Pomocy !!! ;-)

 

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

Joasia

Edytowane przez joasiab1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...