Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

Kasiu, ja też Cię pocieszę odnośnie róży.

Nie gniewaj się już tak na tego Koziołka Matołka.

Róże okrywowe wypuszczą jeszcze więcej pąków i będą kwitły aż do przymrozków.

Ja czekam na grodowe zdjęcia...ale Ty o tym wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam - wcześniej wpadłam i się nie przywitałam...

Ogród zimowy fajna rzecz, ale bałabym się, ze w lecie będzie bardzo gorąco i nie pomogą nawet rozsuwane ściany.

 

Cały czas oglądam z zachwytem Twoje dzieła i jestem coraz bliżej decyzji zapisania się do Ciebie na przeszkolenie :)

 

to ja się razem z sąsiadką zapiszę na takie szkolenie do Kasiorka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anjazzielonego zapraszam częściej :) dużych zmian już nie będzie ale co nieco do pokazania jeszcze mam, tylko po przeprowadzce ogarnąć się trzeba będzie :)

tolu zdjęcia ogrodowe już w weekend, dziś chłopaki działają na miejscu i do piatku mam obiecane skończneie działań ziemnych, czyli będą wykończone ścieżki, posadzone żywopłoty, posadzone 3 lipki i magnolia i podobno śliczna choineczka i oczywiście rozwiną trawniczek. Już mam dosyć widoków na ugorki z łąką

glowac zapraszam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromnie się cieszę, że trafiłam na Twój wątek. SUPER!! jest dla mnie wielka inspiracją. Również zastanawiałam się nad białą kuchnią z czarnym blatem i czarno-białą podłogą. A tu proszę......mam na tacy :-)

Kasiorku powiedz proszę co to za płytki w małej łazience na dole (wyglądają jak koronka z daleka)

oczywiście od razu weszłam na Twój sklep, ale czyżby na razie wszystko było wkupione? ani 1 rzeczy nie znalazłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

 

miło, że nadal chcesz nas gościć:)

Przyznam, że z niecierpliwością czekam na Twoje kolejne zdjęcia - nie mogę doczekać się zwłaszcza zasłon!

O kochana zasłon to ty sie prędko nie doczekasz :) mamy inne priorytety :) najpierw drzwi. Zasłony marzą mi sie takie naprawdę porządne na podszewce a uszycie ich to majątek , zwłaszcza jesli chce się szlachetne tkaniny a takie to już spokojnie powyżej 100 za metr. I do tego mam 4 karnisze łukowe,na zamówienie, czyli znów ponadprogramowe koszty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie róże kupiłaś białe????Kompletnie żadnej nie masz w innym kolorze?Mozesz powiedzieć jakie wsadzilaś do donic?

 

Jak już sie zadomowisz troszke to Cię pomęcze o te kopytka i jeszcze sie uśmiechne o jajka wielkanocne ;)

Kasiu a piszesz,że robisz rzeczy również na zamówienie!?Zastanawiam sie nad manekinem do przedpokoju ale domyślam sie,że koszt bedzie dość wysoki.Mogłabyś mi powiedzieć orientacyjnie ile wyniósl by mnie zakup u Ciebie takiego manekina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiaczku róże tylko z nazwy białe są a tak naprawdę maja piekne odcienie od czystej bieli po kremowy i bladoróżowy. Ostatnio zakwitła mi New Dawn , przepieknie porcelanowo - różowo

Tynko nie mam ani nazwy ani firmy, kartony dawno zniszczone a panele kupowane w realu przez wejście do przypadkowego sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kochana zasłon to ty sie prędko nie doczekasz :) mamy inne priorytety :) najpierw drzwi. Zasłony marzą mi sie takie naprawdę porządne na podszewce a uszycie ich to majątek , zwłaszcza jesli chce się szlachetne tkaniny a takie to już spokojnie powyżej 100 za metr. I do tego mam 4 karnisze łukowe,na zamówienie, czyli znów ponadprogramowe koszty :(

 

Kasiu,

to zdradź przynajmniej, jaka będzie kolorystyka, spróbuję sobie to wyobrazić:)

Chyba, że jeszcze nic konkretnego nie zaplanowałaś, i zobaczysz, co wpadnie Ci w oko się przy zakupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

to zdradź przynajmniej, jaka będzie kolorystyka, spróbuję sobie to wyobrazić:)

Chyba, że jeszcze nic konkretnego nie zaplanowałaś, i zobaczysz, co wpadnie Ci w oko się przy zakupie?

Mam wstępnie zaplanowane grube, szare tafty, które mienia się błękitem i fioletem w zaleznosci jak na nie patrzymy . I chcę je do salonu, jadalni i sypialni. Do kuchni pójjdzie delikatna, biała etaminka . Do Karoli marzy mi sie bawełniana kratka a do mojego pokoju gruba bawełna w pasy ( Ikea taka wprowadziła) a do gabinetu grube żaluzje drewniane i też tafta lub aksamit, uff to w ramach planowania a co z tego będzie, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, czytając o Twoich psiaczkach nie wytrzymałam i sama wreszcie zaprosiłam do naszej rodziny sunię Westie :)

Kibicuję niezmiennie przepięknemu wnętrzu i zewnętrzu w stylu retro

 

z pozdrowieniami

Ash

 

A to kochane pieski, znajoma mała takiego brzdąca, do zjedzenia był :) dzięki za kibicowanie i proszę o wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu, znalazłam tę nieszczęsną pergolę na Allegro, dziękuję ci za opinię-omal nie kupiłam jej. Chyba skuszę się na żeliwną -widziałam ją w Realu na dziale ogrodniczym.

 

Pergola została reanimowana i po trzech godzinach składania, zbijania, skręcania i rzucania mięsem, stoi. Teraz jeszcze powoli traktuję ją impregnatem , bo ostanio go widziała nie wiadomo kiedy i będzie dobrze. Dobrze że zależy mi na starym wyglądzie i nie przeszkadzają mi rozeschnięcia, skręcenia belek, uszkodzenia, bo dawno bym ja odesłała na ich koszt. A tak jak ja pomaluje wygląda jak 100 letnia pergola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...