Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pięknie jest u ciebie, kanapa boska (a to i tak za słaby przymiotnik)... co się będę rozpisywać wszystko cudne, ciepłe, domowe. A magnesy bombowe - też takie chcę, jest taka możliwość? bo ja w kolejce po talent artystyczny nie stałam (po mleko mnie chyba wysłali w tym czasie;) ) i takiego daru nie mam, niestety:( a takie "perełki" dopieszczają wystrój wnętrza!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ty te cuda powinnaś klonować i sprzedawać:)Wiesz ile chętnych by sie znalazło:)

Jak zawsze wszystko piękne!

Odkąd sie przeprowadzilam mam zastój twórczy. kilka projektów stoi i sie prosi o zrobienie a ja jakoś nie mogę do tego podejść;) Zawsze coś jest wazniejszego do zrobienia, a to chleb upiec, chałupke ogarnąć, w ogrodzie pogrzebać. Jakoś nie mogę się zapędzić do "artystycznej roboty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) wiem ...strasznie się chce ...wypełnić ten domek a nic lepiej go nie wypełnia niż zapachy ...chlebka ...drożdżówki ...tez to bardzo lubię ...Kasiu trafiłam dziś na fajansowy raj ...biała porcelana aż się kusi o decou ...różne formy ...jeden z wazonów ...raczej urna bo wysokości 80 cm z wieczkiem ...dziś obeszłam ...musze pomysleć co chcem ...i wiem że troche poczeka bo teraz gorący okres ...ostatnie dni ciepła na wędrówki :) ...ostatnie wieczory na tarasie (z ogniem naturalnie :) ) ...i juz niedługo święta ...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, Jakie świeta !!! weź mnie nie strasz, ja tu z ciastem ze sliwkami na tarasie zasiadam a ty mi tu o świetach ... a już wczoraj ogladałam dekoracje świateczne hi, hi

fajans do decou swietnt, nawet urny. Na szkle narobiłam mnustwo drobiazgów , nawet duzych drobiazgów, teraz po kartonach gdzies stoja i czekaja na moje zlitowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ...200 km dalej ...po słoneczku nawet sladu nie zostało ...za to chłodek jest ...jak najbardziej ...kocham "lavandule" za to ze trzyma sie jak ostatni żołnierz na polu bitwy ...no i sukulenty są dzielne :) ...ale głowa do góry ....nawet jeżeli wrzesień nie będzie łaskawy to mam nadzieję że nie zawiodę się na październiku ....ozdobne kapusty i morze chryzantem potrawi wprawić w dobry nastrój a słoneczko bywa częstym gosciem ...mam zapamiętane bo październik to nasz miesiąc a w tym roku 15 rocznica :)

 

pergola w towarzystwie ratanowych foteli i odmienionego stolika tworzy bardzo nastrojowy azyl ...jeszcze sie na niej pogrzejesz :) pozdrawiam :)

 

jesienia zachwycają mnie też żurawki ...i berberys :)

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, piękne będziesz miała wiązy. Na wiosnę przytnij (skróć) im gałęzie, to ładnie się zagęszczą :) Przed szkołą,w której pracuję,mamy takie wiązy. Jeden jest przycinany co roku i tworzy gęsty, zielony, wielki parasol - dzieci uwielbiają się tam bawić w czasie ciepłych dni :) Fajny byłby taki parasol w ogrodzie jako naturalny parasol :) Czy swoje będziesz prowadzić zwisająco?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialas super pomysl z tym przemalowaniem stloika i chatki na narzedzia ! kasiu, czy robilas to jakas bejca, czy farba?

googulku to bejca ochronna do drewna z OBI machnęłam nia wszystko co drewniane u mnie, dzieki czemu mam spojność kolorystyczną a kolor jest fajowy bo wyglada jak baaardzo stare drewno, takie z klimatem. A kolor byl hebanowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu ja zakochalam sie w tych wiązach. zanim je przywieźli mialam miejsce dla nich, ale jak je postawilam kolo pergoli to taki fajny sie zakatek zrobil że koncepcję zmienilam i dwa pozostana kolo pergoli i będa nam dawaly naturalną ochronę przed slońcem. Będe oczywiście je przycinać ale dluższą grzywk zostawię od trawnika a bardziej przytnę od pergoli, wyjdzie taki naturalny parasol :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku, lecę do Ciebie z Dziennika, zapytać o farbę na domku narzędziowym, a tu Googulek mnie uprzedził :)

 

Chcemy pod starym orzechem ustawić na stałe taki stół z ławami, ale zamówiliśmy z surowego drewna.

Kolor na Twoim domku jest idealny dla takiego zestawu :)

 

http://c.meble.pl/gfx/uzytkownicy/1494/wizytowki/1494/produkty/41298_1494_24.jpg

 

Będziesz dodatkowo lakierować domek, czy już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiu.

Mi też się u Ciebie podoba.

Ja w sprawie wiązów- widze że kupiłaś wysoko szczepione. Dobrze zrobiłaś. Mają koronę na ok. 240 cm? Bardzo lubie te wiązy ale często mam kłopot z kupiniem ich ze szczepieniem na odpowiedniej wysokości. Sama najbardziej lubie te szczepione na min. 300 cm. Wtedy jak podrosną to jest świetny kształt. A przecież im przewodnik już nie rośnie w górę, więc takie na 120 cm. po kilku latach są takim przykucniętym chochołem.

Wiązy płaczące sa tez bardzo piekne zimąś

I masz też piękne kule bukszpanowe. Tylko zrób im strzyżenie wiosną, żeby nie traciły pokroju i nie robiły się dziurawe w środku.

Juz się nie mądrzę, pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku!!!! ---Kobieto ----słów brakuje ............PRZE-PIĘ-KNIE !!!!!...jesteś mistrzynią świata ........................cudowne wnętrza .............jeszcze żadna z wnętrzarskich pism nie chciała robić u Ciebie sesji ???? Albo nakręcić jakiś mały program u Ciebie.....................? Przyznaj się kobietko :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ...zrobiłam to sobie tuz przed snem ...tzn teraz o śnie to juz nie ma mowy ... tu nie chodzi o to jak ta komoda jest zrobiona ...ani o komodę samą w sobie ...tu chodzi o to coś co za każdym razem wbija człowieka w kompleksy :) i o tą za każdym razem trafnie postawioną kropkę nad ' i"... Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny :)za dobre slowa :) Z komodą bardzo dlugo mi zeszlo , nawet nie wykonanie ale obmyslenie koncepcji.I nie moglam przymierzyć jak ta koncepcja we wnetrzu sie sprawi bo robiłam ja jeszcze w mieszkaniu. Do przyklejenia zostaly jeszcze tylko tapicerowane boki. I chwilowo przerzucę sie na dziewiarstwo. tak paskudna pogoda sprawila że zamarzyl mi się sweter, poncho i poduszki. Więc zasiądę przy kominku z drutami w ręce, jak tylko ten cholerny listonosz do mnie dotrze z materialem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...